היום לפני 18 שנה

Material Boy

New member
היום לפני 18 שנה

אוקטובר זה ללא ספק החודש של מדונה.
היום לפני 18 שנה הוציאה מדונה לאוויר העולם את אלבום האולפן השישי שלה - Bedtime Stories
כיוון שאנחנו עוד חוגגים לארוטיקה 20 שנה, אז רק עוד שנתיים תקבלו ספיישל מיוחד גם לבדטיים סטוריז

אבל לפחות בואו נצפה באחד /www.youtube.com/watch?v=CSaFgAwnRSc" target="_blank" rel="nofollow">https://www.youtube.com/watch?v=CSaFgAwnRSc" rel="nofollow" target="blank">הוידאו קליפים היותר מדהימים שמדונה עשתה במהלך 30 שנותיה.
מזל טוב

Material Boy

New member
כיוון שמישהו פה (אהמ אהמ) לא מתמיד בפינה שלו

של התמונה היומית, אז לפחות הפעם ארשה לעצמי להכניס את הפינה לשרשור הנוכחי לכבוד האלבום BS.
אם לא יצא לכם לראות עוד את התמונה המלאה של עטיפת האלבום -
אז הרי :)

GM1988

Well-known member
אתה צודק אריאל

אני משתדל וכמובן תודה לך שאתה מעביר פה פינות ומשתף, וכמובן גם כל השאר ... כמה אנחנו 3-4?
בכל אופן, אני ממשיך את הפינה של התמונה היומית, אשמח לראות את התמונות היומיות שלכם ושיהיה יום של אור ושבוע של חיוך

SHaDoW Boy

New member
אלבום מדהים!

אני ממש רואה אותו בתור אלבום ההמשך של אירוטיקה. והוא עושה לנו חיבור מעולה ל-ROL שבא אחריו (כאלבום אולפן)

tali44

New member
תודה!!

האלבום הזה מכיל פנינים כמו: Human Nature, Human Nature, Take a Bow, Bedtime Story. הקליפים שלו טובים, ואני גם מאד אוהבת את התמונות שלו.

אבל אני עוד לא התחברתי אליו לגמרי. אני מניחה שזה יקרה, כמו שקרה לי יחסית לאחרונה עם האלבום "אירוטיקה". בייחוד שהרבה מגדירים את BS כהמשך של אירוטיקה.

Material Boy

New member
אני אישית כלל לא מסכים

עם האמירה שהוא המשך של ארוטיקה.
אחד הדברים הייחודיים אצל מדונה הוא שהיא לעולם לא נתנה למעריצים שלה מה שהיא נתנה להם באלבום קודם.
BS הוא אלבום מדהים בפני עצמו וגם השירים בו מרגישים עם אופי אחר, אמנם עם אותה אמת, האמת של מדונה, אבל עם מסר אחר. ואני חושב שאולי הדבר היחידי שבו הוא דומה לארוטיקה, הוא העובדה שהוא אלבום שלוקח את המאזין למסע. אבל כך ניתן לומר על רבים מהאלבומים של מדונה.

כמובן שאני חולה על השירים Human Nature, Take a Bow, Bedtime Story, Secret
אבל ישנם כמה פנינים בתוך האלבום שלפעמים לא מקבלים את הכבוד הראוי.
ביניהם למשל Inside Of Me , שממיס אותי בכל פעם שאני שומע אותו. הכל בו כל כך נכון - הליריקה, המוזיקה ברקע, השירה של מדונה, הנשימות תוך כדי...

Forbidden Love , גם כאן מדונה מוסיפה לנו לחישות תוך כדי השירה שלה ולוקחת אותנו צעד קדימה לתוך השיר.
Love Tried To Welcome Me המדהים, אחד מהשירים של מדונה עם הליריקה היותר משובחת שהיא כתבה.
וכמובן Sanctuary (קישור בהמשך) השיר הזה הוא אחת הפנינים היותר יפות של מדונה. גם הוא וגם LTTWM ליוו אותי כל כך הרבה בעבר...

לאלבום הזה שמור מקום של כבוד אצלי כאחד האלבומים של מדונה שעיצב אותי (גם לארוטיקה :))

אמןןןןןן ואף אחד מהקישורים לא ידפק

GM1988

Well-known member
בזמנו התלהבתי לקנות את האלבום BS

כאחד מהדיסקים הראשונים שלי, שלפני כן קניתי אותו כקסטה.
שלושת האלבומים של מדונה בשנות ה90 מאד מורגשים כעקבות של הקודם, כלומר, בדטיים סטורייס המשך לאירוטיקה, וריי אוף לייט לקודמו...
אומנם זה רק ניסיון של השוואה ביניהם, אך משהו באווירה של שלושתם מאד מזכיר אחד את השני.
אני אישית מעדיף כיום את "אירוטיקה", בעבר, אולי כתבתי זאת כבר לא פעם, לא יכולתי להאזין לשירים ממנו כלכך, חוץ מבודדים, ועכשיו זה מתנגן עם הקשבה אחרת לגמרי...

BS יש בו כמה שירים שאני אוהב, אך עוד אני לומד אותו מדי פעם ... לעתים רחוקות בא לי לשמוע משהו משם, ואני סבלני לעצמי

למעלה