היום מעדתי בהשקמה

היום מעדתי בהשקמה

אני נורא כועסת על עצמי על כך שוויתרתי לעצמי בבוקר. זה עלה לי במחיר כבד מאוד של בושה ומבוכה מול המדריכה שלי כאשר איחרתי. אמשיך שבוע הבא נראה מה יהיה לילה טוב

תמר היחידה היקרה

אני קוראת אותך כאן, לא כל כך כותבת בזמן האחרון, אלא יותר קוראת ושואבת כוחות. את מצטיירת כמישהי עם המון רצון ליצור שינוי ולהצליח המעידות מתרחשות מדי פעם, אבל על מנת שתעשי את הדרך והיא תוכתר בהצלחה עלייך ללמוד גם לקבל את הטעויות והמעידות המון הצלחה בהמשך ליאת

אני באמת מנסה ליצור שינוי

ונכון שצריך לקבל מעידות. אבל זו ממש הציקה לי מאחר וכבר נתקלתי במצב לא נעים של איחורץ

שרית38

New member
../images/Emo140.gifמנסה או רוצה להשיג שינוי?

היי תמר, כל הכבוד על הנחישות, ההתמסרות לתהליך והדיווח הכ"כ כנה. לשתף בחולשות זו תכונה נעלה לדעתי. את מוכנה לנסות "תרגיל" לבחון את רצונך בשינוי? כתבי או תארי לפרטים (טכניים) מה קרה באותו בוקר או איך קרה שלא התעוררת או התעכבת... אח"כ פרטי מה הרגשת, מה זו בדיוק המבוכה והבושה שהרגשת? איזה אסוציאצייה עלתה בראשך? למה זה מתחבר אצלך? איזה מחשבות עלו באותם רגעים? במה זה עוד "עלה"? מה המחיר? מה "יצא" לך מזה? ועוד נקודות למחשבה: מה משמעות המילה איחור עבורך? מה את משיגה באותו פרק זמן שאת יודעת שאת מאחרת? מה באמת מונע ממך להגיע בזמן? אשמח לשמוע בכל דרך שתבחרי,
סופ"ש נעים, שרית.

רוצה ונראה לי שגם מנסה

אנסה עעשיו לבחון את רצוני לשינוי. אותו בוקר ההיתי אמורה להיות בשמונה וחצי בשירות, כוונתי את השעון לשבע על מנת להגיע בזמן. בבוקר התחלתי להעלות לעצמי מחשבות כמו: אין לי למה למהר, אין לי לחץ של עבודה היום, המדריכה שלי לא תהייה...נתתי לעצמי לגיטימציה להישאר במיטה למרות שבעלי העיר לי על כך שאני לא קמה. הרגשתי בסדר עם עצמי עד לרגע שהבנתי שהמדריכה כן הגיעה לשירות, היא ראתה את האיחור בדיוק ביום שהיא היתה אמורה לא להיות בעין לא יפה ובצדק. הרגשתי קטנה, לא אחראית, מניפולטיבית למרות שבאמת לא היה לי מה לעשות. לא יצא לי מזה כלום אפילו העוד 15 דקות שהמשכתי לישון לא שוות את זה. הייתי צריכה להתנצל בפניה מספר פעמים ולהסביר לה את המשמעות של זה בעיניי על מנת שהיא תבין שזה היה יחסית בתמימיות. המשמעות של איחור בעיניי היא חוסר אחריות במיוחד כשמדובר במקום שחשוב לי ושאני צריכה להוכיח את עצמי. אני מוכרחה לציין שכשייש לי התחייבויות ועבודה לעשות אני אפילו מקדימה אבל הפעם הרשתי לעצמי. מה שמונע ממני להגיע בזמן זה ההתפנקות או עצלנות שלי לקום בבוקר, האיחורים קורים לי רק בבוקר. במהלך היום אין לי בעיה להגיע בזמן. אני מגיעה שוב לאותה מסקנה שהיא לא להתעצל בבוקר אם את מבחינה במשהו אחר ממה שאני מספרת, אשמח לשמוע תודה תמי

שרית38

New member
רוצה או מנסה?

היי תמי, שוב, כל הכבוד על המסירות והמענה הכנה! בואי ננסה לבחון את תשובתך, יש כאן המון חומר למחשבה, נתחיל מהדבר הכי בולט: מה שאני קוראת זה שבזמן היקיצה עוברות לך כל מיני מחשבות בראש שלאחר העברתן ב"מסננת" אני שומעת: אין לי למה..., אין לי לחץ..., ה-..לא תהיה... וכו'. בואי ננסה לחשוב מחשבות בעלות קונוטציות חיוביות: מה יש לך בעבודה? רשמי 5 דברים שכן יש לך בעבודה (כגון אחריות, אתגר, הערכה וכו') את מוכנה לנסות זאת מחר בבוקר? אם כן, אני סקרנית לדעת איך הלך לך, שיהיה לך יום נפלא, מכל ה-
, שרית.

מוכנה לנסות זאת מחר- יום א'

מחר יש לי דברים שאני צריכה לקום עבורם בבוקר . את מתכוונת שאומר אותם ביקיצה? נכון? אם כן אנסה זאת.

שרית38

New member
../images/Emo50.gifמחזיקה לך אצבעות!

היי תמר, בוקר טוב! זה בדיוק מה שהתכוונתי - לשנן לעצמך את הדברים. ואני מוסיפה - לנסות לחוש (פיזית) את התחושה שאת מרגישה לאחר שאת חווה הצלחה. מקווה שעמדת בציפיות של עצמך... אשמח לשמוע,
יום נפלא, שרית מאמנת אישית לחיים

למעלה