היום נסעתי טרמפ. ונסע לפנינו בחלק

• פותח הנושא 0 8 9
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

0 8 9

New member
ועוד חוויה מהטרמפ היום. ראיתי

היום נסעתי טרמפ. ונסע לפנינו בחלק
מהדרך, אוטובוס מספר 4001, שהסיע תלמידים:
אוטובוס אקורדיון חדש (לא זוכר את המספר) על קו 45(!) שאגב זה כמעט ולא מצוי שאקורדיונים נוסעים על הקו הזה:

צביקוש23

New member
ראית אקורדיון נוסע?.. ../images/Emo12.gif

אוטובוס אקורדיון חדש (לא זוכר את המספר) על קו 45(!) שאגב זה כמעט ולא מצוי שאקורדיונים נוסעים על הקו הזה:
ראית אקורדיון נוסע?..

מוזר אפילו מדהים... אני ראיתי אקורדיון בהופעה... דווקא ניגנו עליו די יפה... אני זוכר בבית ספר שהמורה למוזיקה ניגנה עליו אבל לא ידעתי שאקורדיון יכול לנסוע ואף להפוך לאוטובוס.. מישהו יכול לצרף תמונה של אקורדיון נוסע?... או שמא אני מדמיין?

לא יפה לצחוק על בן אדם סתם

ראית אקורדיון נוסע?..

מוזר אפילו מדהים... אני ראיתי אקורדיון בהופעה... דווקא ניגנו עליו די יפה... אני זוכר בבית ספר שהמורה למוזיקה ניגנה עליו אבל לא ידעתי שאקורדיון יכול לנסוע ואף להפוך לאוטובוס.. מישהו יכול לצרף תמונה של אקורדיון נוסע?... או שמא אני מדמיין?
לא יפה לצחוק על בן אדם סתם

mucool2

New member
למה לא?

ראית אקורדיון נוסע?..

למה לא?
הנה אחד.

לפעמים

לפעמים
יש מיפרקיות מהסוג המצוי על הקו הזה אבל הסוג החדש כנראה שהוא פעם ראשונה על הקו הזה כי על קו 7 כבר היו כמה פעמים המיפרקיות החדשות

oshri5917

New member
אולי הן מיפרקיות של קווים 40 ו 42

בטח
בקו 7 שמתל השומר לכיוון מסוף עתידים
שעושות טורים על קו 7 מתל השומר לבני ברק אל תשכח שלקו 7 ההוא יש תחנת מוצא משותפת עם קווים 40ו42 במסוף עתידים ששם גם תחנת המוצא של קווים 7ב 40 42 20 28 ואולי עוד קווים

ואיך מגיע

שעושות טורים על קו 7 מתל השומר לבני ברק אל תשכח שלקו 7 ההוא יש תחנת מוצא משותפת עם קווים 40ו42 במסוף עתידים ששם גם תחנת המוצא של קווים 7ב 40 42 20 28 ואולי עוד קווים
ואיך מגיע
מיפרקי חדש ל45 האם מתל השומר או מהאונברסיטה

צביקוש23

New member
ובתמונה

כמה תמונות מהיום בערב

הראשונה
ובתמונה
מונית פורד טרנזיט החדשה במקרה זה של מוניות חי (מוניות חי בבעלות של יעקב חי , המשרד ברחוב שבט אשר בשכונת עמישב בפ"ת, שאגב ניסו לשרוף את המשרד שלהם כבר כמה פעמים גורמים כאלה ואחרים)

מצב
הנושא נעול.
למעלה