היום שמעתי הרצאה

סקיטוש

New member
היום שמעתי הרצאה

היום שמעתי הרצאה מעניינת ומרתקת של יואב קריים, שהוא כידוע סובל מ CP למרות שזו לא הפעם הראשונה שאני שומעת אותו מדבר, היום הוא בא להרצות לנו על הנכות, ועל כל מןגבלותיה, והוא דיבר על דברים שמעולם מעולם לא חשבתי עליהם בתור בן-אדם בריא. זה מדהים איך אדם כל כך פגוע, שהיו לו כל הסיבות בעולם להיות מתוסכל ריגשית, הצליח להתקדם כל כך בחיים שלו, ולהעביר את המסר שלו בדרכים שונות לאנשים שונים. אלינו ספציפית הוא בא להרצות על התפקיד של המורה בחינוך המיוחד, ועל כל ההיבטים שהוא צריך להתייחס אליהם כשהוא עובד עם ילדי CP. זהו, אני מורידה בפניו את הכובע, ומאחלת לכולם לשמוע את מה שיש לו להגיד. ערב מצויין!!!

היי סקיטוש

תודה על שיתוף הפורום בחוויה המרשימה של ההרצאה של יואב קריים. ההתקדמות של יואב בחיים באמת מדהימה, הוא אפילו נמצא ברשימת מרצ לכנסת, שזה כבר הישג מרשים, לא? למורה/מורה בחינוך המיוחד, יש בהחלט תפקיד בעיצוב אישיותו/אישיותה של הילד/ה, יש הרבה היבטים שהמורה/מורה צריך/צריכות לקחת בחשבון, כשהם עובדים עם ילדי C.P.,אני יודעת מנסיוני, שהמלאכית שלי לקחה הרבה הביטים בחשבון, ובראש וראשונה, את הרצונות של התלמידים/תלמידות, אתן לך דוגמא: בתחילת כל שנת לימודים, היינו יושבות על התל"א- תוכנית לימודים אישית, שבמסגרתה הילד/ה היו בוחרים/בוחרות מה ברצונן/ם ללמוד, וכך זה היה מתנהל. לי באופן אישי, הישיבה על התל"א, הייתה חוויה מדהימה, כי הרגשתי, שהמלאכית שלי התחשבה בי וברצונותיי. איך היא אמרה לי פעם:"את לומדת כמו באוינברסיטה", מה שהיה [איזו מילה נוראית], די נכון. פאני שהיא מורה לחינוך מיוחד, תוכל להעשיר אותנו בנושא זה. גם אני מורידה בפני יואב את הכובע על דרך התמודדותו עם המגבלה, דרך מרשימה ביותר. כששומעים את הדברים מאדם שחווה את המגבלה על בשרו, לומדים דברים מעניינים, ולך בתור אדם בריא, אין לי ספק שההרצאה של יואב נתנה לך שיעור מרתק ביותר. איזה כיף לקרוא על חוויות כאלה, כל הכבוד ליואב, ויישר כח! ליאת.

למעלה