היו לי זרעים של צמחים טורפים

spoonboy

New member
היו לי זרעים של צמחים טורפים

שקניתי בחנות ילדים (כמה מוזר)בלונדון. סוג אחד מהם היה נבלנית וסוג אחר דיונאה. שמרתי על טמפרטורה נכונה, השקתי כמו שצריך אבל...לא גדל כלום. זאת היתה עבודה קשה וללא הצלחה. זה יכול להיות בגלל האקלים הישראלי? נורא התאכזבתי...לא נורא תמיד אפשר לגדל שעועית. נ.ב מישהו יודע איפה אפשר למצוא זרעים לצמחים טורפים או לשם שינוי צמחים טורפים?

Eyalg

New member
יש לי עדיין זרעים של דרוסרה קפנסיס

צור איתי קשר במסרים אם אתה מעוניין. צמחים טורפים ניתן להשיג בכמה מקומות, מאיפה אתה בארץ? אייל.

raya

Well-known member
אייל.... לפני כ-10 ימים זרעתי את הנגלה הראשונה מהזרעים ששלחת לי. לצערי עדיין לא נבט כלום. אל יאוש יש לי עוד רזרבה. מקווה שבסופו של דבר אצליח להנביט משהו. רעיה

Eyalg

New member
לא צריך להתייאש אחרי 10 ימים

לפי דעתי הם עוד ינבטו. חפשי נקודות ירוקות על מצע הגידול.

לארי

New member
../images/Emo42.gif גם אצלי הם עדיין לא נבטו, אבל

אני חושב שאני מזהה נקודות ירקרקות קטנות על מצע הגידול. סבלנות צריך והרבה, ובטוחני שגם תשתלם בסוף.

raya

Well-known member
אייל.. לא התיאשתי, רק ציינתי עובדה.../images/Emo39.gif רעיה

itu1

New member
צמחים טורפים

צר לי כי לא נבטו יש להניח כי הזרעים לא היו מי יודע מה טריים זרעי נבלית-שופרית (עדיין אין להם שם עברי מאושר על ידי האקדמיה) חייבים בתקופת קרור עמוק לפני הנבטה. תוכל לקבל מאייל זרעים של טללית אצלי ניתן להשיג צמחים טורפים במגוון גדול (דיונאות טלליות שופריות ועוד) צור עימי קשר במייל אישי ואעביר לך פרטים איך ליצור עימי קשר. אריה

צרת רבים חצי נחמה??

גם אני קניתי את העציצונים הקטנטנים בהמליס בלונדון (3 במספר) עם הזרעים ורק הלא טורפים (אחד מהם) נבט

itu1

New member
כסף זרוק

אני מכיר את העציצונים האלו טריק שיווקי לא רגיל הצלחה שואפת לאפס מי שירצה זרעים לנסות גם אני וגם אייל נשמח להעניק לכם אריה

spoonboy

New member
איזה אכזריות

שונא טריקים שיווקים! נורא התאכזבתי כי מאז ומעולם אהבתי צמחים! סתם בזבזתי 8 פאונד.

itu1

New member
להשכלה כללית

במחיר ששלמת יכולת לרכוש לפחות 20 זרעים של הדיונאה חוץ מזה זרעים דומני שרצוי לרכוש במקורות מהימנים ולא בחנויות לצעצועים בלי כוונה לפגוע אריה

למעלה