היחס לחברה האתיופית

moonie1

New member
המממ...

זה נראה כאילו את מחפשת בכל הודעה/אמירה תומכת את הרע. מביטה בחשדנות ומצליחה למצוא משהו שלא נראה לך... חבל.

הגעתי לכאן מהדף הראשי..

ובטח יהיו כאן הרבה תגובות! אך הגיע הזמן שתדעו שהעליה האחרונה של הפלשמורה שמריבתם לא יהודים ועוברים גיור העליה הזאת החזירה את העדה האתיופית הרבה אחורה.... אני אישית לעולם לא נתקלתי באנשים ממוצא אתיופי שהיה להם משהו נגדי לעומת זאת כן נתקלתי באנשים שמוצאם היה באפריקה וכן היה להם משהו נגדי כיאלו הם בנו את היסודות של המדינה.. ולא הם לא אתיופים. אומרים שאם באה משפחה אתיופית לגור בבנין ערך הדירות יורד. ואני אומר שבכיף הייתי מחליף את השכנים שלי שהם צברים גנבים במשפחה אוהבת ממוצא אתיופי והיינו עוזרים להם אפילו בקליטה טובה בישראל,ולקחתי את ענין של הריח האוכל בחשבון...גם זה היה נעלם אחרי תקופת היקלטות טובה. יש הרבה מאוד גזענות ואחד מהם היה בצבא בשנת 97 שקצין רב סרן רוסי מחטיבת החרמון 810 כינה חייל אתיופי "כושי" ואמר לו שאין כניסה לכושים במרפאת של החטיבה,החייל שמר את זה בסוד אחרי חודש החברים הצברים שלו התלוננו בשמו הקצין הועף,למזלו של הרב סרן הזה אני כבר הייתי שנה משוחרר מהצבא וגם לי היה איתו תקל פעם אחד,אחרת הייתי לפרסם מה שהיה לי איתו בש"ג של הבסיס שלנו שהביא לי עצבים. הכלב הלך לבית משפט(בג"ץ) בטענה ששופכים את דמו. העיפו אותו מהצבא. ולא כל עולי ברית המועצות לשעבר הם כאלה...! בשנים האחרונות עלו פלשמורה שהם לא יהודים ואפילו הקימו צעקה ברגע שחברת כנסת אחת הציעה לשלוח לעבוד אותם בחלקאות בשל מחסור בעובדים זרים וגם בגלל שיש להם המון נסיון בחלקאות. סלחו לי מאוד אבל לא הבנתי על מה המהומה??? במשך שנים רבות יהודים וערבים עבדו בחלקאות עם הזמן התקדמו בחיים וחלקם נשארו בעלי אדמות וחלקם למדו מקצוע במקום להשקיע עשרות אלפי שקלים בחינוך מקצועי למי שבקושי סיים 7 כיתות באתיופיה עדיף לשלוח אותם במה שיש להם נסיון וכך התרומה שלהם גדולה יותר וגם בעוד 20 שנה הם יהיו בעלי הבית של האדמות בדיוק כמו שקרה ליהודים וערבים לפני 30 שנה. עכשיו יש הרבה זוגות מעורבים עם העדה האתיופית היהודית(ביתא ישראל) שעלו לישראל בשנות ה80 וטוב שכך,למי שמסתכל עליהם בעין עקומה שיחפש את עצמו בסיבוב.. עם הפלשמורה תהיה בעיה גדולה מאוד וחבל שכך

יואו אני בשוק!

את רצינית?3 אתיופיות?סכין בגב?חחח בונה את כנראה ממש פרימיטבית או סתם לא מודעת למציאות! אנשים הם אנשים בלי קשר למוצא..גם הרבה מרוקאיות רוסיות אשכנזיות וכורדיות עוד יתקעו לך בגב ולא יהיה קשר לעדה שלהם או שלך..אלא פשוט לאופי של בן אדם. הלקח שלך אמור להיות-לבחור את החברות טוב יותר ולא "לסיים" עם אתיופים. רב החברות שלי אתיופיות, אני יוצאת עם אתיופי ותאמיני לי-הכל בסדר גמור! והם לא בסדר בגלל העדהה או למרות העדה אלא כי צריך ללמוד עם איזה אנשים להסתובב..:] מקווה שמשוו מהדברים שלי יגרום לך להסתכל על זה אחרת

yetush

New member
../images/Emo4.gif

מצטער אם הובן ה "אפילו חמודים" כמשהו רע הכוונה היתה שהגזענים הללו מתנהגים למי שצבע עורו שכשונה משלך כמפלצת כמשהו דוחה האפילו חמודים הוא מכנגד לגישה הזו של אותה ילדה שהסתכלה על זה באופן שלילי וקראה להם "מסריחים" ובקשר למה שמישהו אמר בהמשך השרשור ש-3 חברותיו האתיופיות תקעו סכין אני חושב שזה לא קשור לאתיופיות והיה יכול לצאת עם כל אחת מכל עדה. חבל שראית את השלילי בדעה שלי, כי לא זו הפואנטה ואגב יצאתי עם אתיופית בעברי ככה שאני האחרון שיחשב כגזען וכדו'.

shlala1

New member
חבל מאוד שאת מכלילה

אז 3 אתיופיות תקעו לך סכין בגב?? על סמך זה את "סיימת" עם אתיופים?? חבל. אז יש מצב שנפלת על חברות חרא אבל,אני מאמינה שאין שום קשר להיותן אתיופיות.

LEATHER REBEL

New member
ואני אומר ש...

מי שחושב שהוא בסדר גמורף ימצא דרך לעקוף את הקשיים שהגזענים שמים בדרכו. יש להפנים את השורה הבאה טוב טוב: רק מי שהוא באמת חרא, חושב שהוא חרא

למעלה