היייי אנשים!!!!

T a n k g i r l

New member
היייי אנשים!!!!../images/Emo140.gif

ברכות על הפורום לא ידעתי שהוא קיים אבל עכשיו גיליתי אותו אז אני
אז יש לי שאלונת- אני רוצה לצייר על הקיר ורציתי להתייעץ איתכם לגבי סוג צבע- מה עדיף? אני לא משתמשת בסטנסילים ככה שצבעי הסטנסיל לא יתאימו מדובר בציור קיר גדול ככה שאני צריכה הרבה צבע- נכון הדבר הראשון שקפץ לי לראש זה צבעי קיר פנימי - כמה מקורי
- אבל אז התעוררה הבעיה שאני רוצה הרבה צבעים שזה אומר לקנות יחסית הרבה צבעים ואז לערבב לגוונים הדרושים - מה הבעיה? כרגיל- כסף- יעלה לי הרבה ואני סטודנטית ואין לי.... יש רעיונות
אשמח לשמוע וברכות על הפורום

av_i_va

New member
ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

הברכות התקבלו במשחה ואת מוזמנת להצטרף. לדעתי הדבר המתאים לך ביותר זה סופרקריל לבן ומגוונים למיניהם. מקס יספר לך על המגוונים ועל אופן השימוש בהם. נשמח לשמוע מה את רוצה לצייר ואיפה? בהצלחה

T a n k g i r l

New member
היי

אני מעוניינת לצייר בחדר הילדים של בנדוד שלי (הם מצפים לבת בעוד חודש) אני אמורה לסיים בעוד כמה ימים את הפרוייקט סיום שלי מה שיעשה אותי כסטודנטית לשעבר ... אני חושבת אולי לחזור להורים לתקופה מסויימת אז גם את החדר שלי אני לא אזניח אני רוצה לצבוע את הקירות ולצייר גם שם...

av_i_va

New member
איזה כיף../images/Emo99.gif

לפעמים אפילו אני אוהבת פרויקטים גדולים, למרות שזה מנוגד לאופי היצירה שלי. מידי פעם אני עוזבת את המיניאטורות ואת המכחול הדק (0000) ועוברת למשהו ענק. זה מרגיע ונותן הרגשה של "לחבק את העולם" יש לך כבר רעיונות? סקיצות? החלטות לגבי גוונים?

T a n k g i r l

New member
בגדול יש לי רעיון

לגבי חדר הילדים אני כמובן אשאל את הזוג מה העדפתם לגבי צבעים יש 2 אופציות: 1. צבעי פסטל רכים וציורים חמודים שמתאימים לחדר ילדים אבל זה קצת בנאלי וראינו את זה כבר ... 2. מה שנראה לי יותר מגניב אבל תלוי בהם- זה ללכת על צבעוניות חזקה ומשוגעת כי לדעתי זה גם יהיה טוב לילד לראות המון צבעים- לא שאני מבינה בילדים.... עוד רחוק ממני והדמויות יהיו בהתאם כל מיני יצורים מוזרים ומשונים שאני אחשוב עליהם וחשבתי על קיר אחד שיהיה מכוסה כולו בציור של כפר עם בניינים בכל מיני צבעים וגבהים כאילו לקוח מאיזו אגדה משהו שונה בקיצור... לחדר שלי חשבתי ללכת על צבעי הכתום/צהוב שאני אוהבת נורא ולשלב עם כחול כהה או בורדו כהה או גם וגם- עוד לא סגור אבל אז בא לי רעיון אחר ללכת על ירוק רעל לקיר- אולי זה נשמע זוועתי
אבל זה יכול להיות מגניב וקווים דקים שירוצו על הקיר באלכסונים עדיני מקיר לקיר ולתקרה... משהו כזה...

av_i_va

New member
נשמע לי מעניין

לגבי החדר שלך. כמובן שכשתחליטי על צבע, יהיה עליך לקחת בחשבון גם את הפריטים הקיימים בחדר, כי הרי לא תחליפי אותם. הרעיון עם הפסים נראה לי מעניין מאוד. זה יכול לתת תחושה של כווניות שונה, תלוי באיזו זוית תמצאי בחדר. בהתאם לכך תוכלי לקבוע את מיקום הפריטים. חדר ילדים, גם אני הייתי בוחרת בצבעוניות, למרות שכאמור תהיה תלויה בהחלטת ההורים. גווני פסטל הם אומנם יפים, אך לדעתי מתפספסת המטרה כי עבור תינוקות רצוי להשתמש בצבעים חזקים. הערה אחת - אם מותר. מאודדדדדדדדדד אהבתי את הרעיון עם הכפר, על קיר שלם, אבל: לא הייתי מציירת זאת, על מנת לא לגרום לעומס יתר. הייתי יוצרת לוח מכוסה לבד או שטיח, מסוג שטיחי "מקיר לקיר" ובמקום לצייר, מכינה את כל הדמויות מחומרי יצירה שונים, עם סקוץ´ בחלק האחורי. כך ניתן להשתמש בלוח גם כקישוט וגם כלוח הפעלה עתידי.

למעלה