הייי לכם

הייי לכם

רוצה לנסוע להודו וכנראה שאעשה זאת לבד בטיול מאורגן...בדקתי מעט וזה נורא מבלבל יש כאלה שהמחיר כמעט 4000$ ..וראיתי גם בגוליבר 1700 אבל מתונה בשניי אנשים מה זה ???טרוולטורס 1400 שח' וכולם בערך 12 יום לצפון הודו......יחד עם זאת התרשמתי מאופטימיות קוסמית 4000 שח' 14 יום עם הנחה של 300 מי שנרשם עכשיו...גם באסטה וסורנגה עשו רושם נחמד..(נשים בלבד שדי מפחיד האמת ) .אז מה עושים יש למישהו המלצה בבקשה..תודה

איך לבחור טיול מאורגן להודו ?

היי קליאופטרה
יש היום מגוון מאד רחב של טיולים מאורגנים המוצעים לקהל הישראלי וזה עלול להיות מבלבל כשרק מתחילים לחפש...
מבחינת המחירים שציינת בהודעתך, כל המחירים הם בדולרים ולא בשקלים.
בגדול טווח המחירים לרוב הטיולים המאורגנים בהודו נע בין 3,000 ל-5,000 דולר - תלוי בתכנית הטיול, במשך הטיול וברמת התנאים. מחירים אלו כוללים את הטיסות, הלינות, הנסיעות, ההדרכה, הפעילויות וכ'ו...

אני מציעה לך ליצור קשר עם כמה חברות שמפרסמות טיולים שהם רלוונטיים עבורך מבחינת תאריכים, סגנון ותכנית ולהרגיש למה את הכי מתחברת. אין נכון לא נכון...

אגב, מה שראית שמותנה בשני אנשים - זה אומר שזה טיול מאורגן פרטי (לא עם קבוצה ומדריך ישראלי).

אם את מעוניינת לקבל מידע על טיולים מאורגנים להודו שאני מוציאה, את מוזמנת לשלוח לי הודעה ואשלח לך את הפרטים

בהצלחה,
רוני

למעלה