הייי מקבלים כאן גם נשים?

girl number six

New member
הייי מקבלים כאן גם נשים?

בעקרון אני לא אוהבת לשקל רגליים ויושבת ברגליים פתוחות באופן טבעי סטייל שרון סטון באינסטינקט בסיסי, אני לא לובשת חזיה כרגע או בכלל ולאהחלפתי תחתונים כבר יומיים [כי לא לבשתי....]

פנומן 72

New member
אם כך ...

אז את מוזמנת להישאר וגם לכבד אותנו בתמונות ....

xcalibur

New member
לא, מקבלים, נותנים :p

מוכרח לציין שעד היום התקשתי מאוד להאמין שמאחורי הבלוג סוטה המין שלך עומד אדם נטול פין.

girl number six

New member
העעע

מה בדיוק סוטה בבלוג שלי? בלי בנות כל התעשייה הזו בכלל לא הייתה קיימת. כדי לוודא אתה מוזמן להתקשר ולבדוק. המספר שלי מופיע בבלוג

seymore butts

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif אני חושב שאנחנו מכירים

נשים מתקבלות בברכה כל זמן שהן לא מעקמות את האף כשאנחנו תוקעים גרעפסים ומפליצים.

מצטער אבל ה"בלוג" שלך הוא לא בלוג

אולי מבחינה טכנית זה בלוג, אבל מעשית זה לוח מודעות לשיחות תועבה. מלכודת לכל מיני מסכנים ומעורערים שמספיק נואשים כדי להתקשר ולשלם כסף ל"יסמין חתולת מין" ולמי שמפעיל שם את המערכת.

girl number six

New member
זהירות - אסוציאציה!

התגובה הזו עושה אסוציאציה לכל השסניקים שמתנגדים לתעשיית המין ורוצים להוציא את הזנות מחוץ לחוק כי הם מפתים את כל הצדיקים מירושלים ובני ברק להגיע לתל ברוך כי הם יודעים ששם אפשר לקבל פיקי פיקי. זה לא שהצדיקים לא יכולים להתגבר על יצרם, אם לא תהיה תעשיית המין והנשים ילכו צנועות ועם בורקה וכיסוי ראש ולבוש כמו של אמא טאליבן ויצאו מהבית רק עם ליווי ולא ימכרו אלכוהול מזוייף - אז הצדיקים ישתלטו על ייצרם. תבין דבר אחד - אישה יכולה ללכת ערומה ברחוב. אם מבחינתך זה לא מוסרי להשתמש בשרותי תעשיית המין - אל תשתמש. תתגבר על הייצר שלך. אבל זכותה של האישה ללכת ערומה ברחוב. זכותי להעלות תכנים מעניינים לבלוג שלי ועובדה שאתה הגבת שם בעבר באופן חיובי. לא מתאים לך? אתה לא חייב לחשוף את עצמך לשם

המטרה של הבלוג ושל ההודעה המקורית שלך

היא לקדם את העיסוק המפוקפק הזה. את לא הולכת בלי תחתונים, את כן לובשות חזיות והכל סיפורים שנועדו למשוך לקוחות לתעשייה הזאת. כל מאמצי ההצפה האלה דוחים יותר מהתוכן עצמו. ולא אמרתי לאף אחת ללכת עם בורקה. אם הגבתי בעבר לרשומה בבלוג שלך, זה אולי כי פרסמת רשומה ששווה תגובה. כיום הבלוג שלך הוא לוח מודעות לתעשייה הזאת.

girl number six

New member
א. הפורמט של הבלוג שלי

היה כך מלכתחילה - הרבה לפני שהגבת אליו, מהיום הראשון שפתחתי אותו. ב. בהודעה הראשונה לא קידמתי את הבלוג שלי ולא הוספתי קשור אליו באף מקום בשרשור. ג. אתה באמת רוצה לבדוק אם אני הולכת עם תחתונים או חוטיני או בכלל עם חלק תחתון? זה באמת האישו כאן? באופן אישי התלבטתי היוום בין חוטיני לבלעדיו ולכן חלק מהזמן העברתי איתווחלק בלעדיו

girl number six

New member
ומעבר לכך

אני לא אוהבת חזיה ולא מכירה אף אישה שאוהבת ולכן גן לא לובשת

פנומן 72

New member
חוכמה גדולה לדבר ככה בלי שראינו אותך

ממילא כל גבר שמדבר בצ'ט עם בחורה משוכנע שהיא התאומה של ג'סיקה אלבה שיושבת בעירום מלא על שרפרף ברגליים פסוקות מול המחשב כשהיא מדברת איתו. אז עוד לשפוך שמן למדורה ? לא חראם ?

זיקן

New member
מנהל
נידמה לכן אתן לא היחידות פה

אתן רק יצאתם מהסמויות יש פה עוד כמה קבועות ובמצב סמוי ובשעת צורך מגיחות ולא כולן באותה דעה כמו שלכן תהיו בטוחות בזה באחריות .

למעלה