הייתי אצל מגדת עתידות ו.....

raheli

New member
הייתי אצל מגדת עתידות ו.....

היי, קוראים לי רחלי פרג`ון אני בת 14 נולדתי בתאריך- 8.12.86 ביום שני, בשעה 11 וחצי בערך!. (משעמם לי). בפורים בבי``ס הייתי אצל מגדת עתידות. היא אמרה לי (משעמם לי אז כותבת לכם): ``אתת חייבת מרחב מחייה, את לא יכולה שיגידו לך מה לעשות, את צריכה את המשפחה, אבל שלא יתקעו לך על הווריד, את רק צריכה לדעת שהם שם. אם תתאהבי, אז את תאבדי את הצפון. היא אמרה לי שצפויות לי התחלות חדשות (אולי כי אני עוברת לתיכון בתחילת השנה.???) בקיצור. רציתי לדעת עם יש כאן איזשהו אסטרולוג שיוכל לומר לי אם היא אמרה לי דברים נכונים@ אז לכן פירטטי על זה. וגם על התאריך לידה וכ`ו... אשמח לקבל תשובה. נ-ב. חברה שלי אמרה לי שזה לא הגיוני שמזל סרטן וקשת יאהבו להיות ביחד..החברה הכי הכי (הכי) טובה שלי מזל סרטן..והיא נהדרת......עם כן שהיא נורא רגשנית ולוקחת הכול ללב, וגם מעצבנת כי אין לה ביטחון עצמי ולא רוצה להיות עם כולם@. טוב נו....

לא לוקח אחריות על אף אחד

ולא על מה שמישהי אמרה למישהו. לא נותר לך אלא לחכות ולראות אם זה יקרה או לא, ואם לא - לבקש את הכסף בחזרה. ולגבי מזל קשת וסרטן - ממי, תהיי עם מי שעושה לך טוב, ואל תתני לאסטרולוגיה או לכל שטות אחרת לקלקל לך את העניין. אסטרולוגיה היא משהו רציני הרבה יותר, מאשר להפוך את זה לקשקוש שמפריע למישהי ביחסים שלה עם חברה טובה. כיף לך איתה ? לכי תעשי חיים, ואולי כדאי גם בהזדמנות להחליף את החברה הזו שיודעת כל כך טוב שלא הגיוני שקשת וסרטן יהיו ביחד..

למעלה