הייתי צריכה להשאר במיטה...

הייתי צריכה להשאר במיטה...

איזה כייף זה להזכר בשירים הישנים והטובים. אומנם בקונטקסט פחות כייפי, אבל בטי תמיד נותנת לי כוח לא יכולה לחכות כבר להופעה!!! שבוע טוב לכולם יעל

RTur

New member
../images/Emo8.gif ועוד יותר יהיה כיף לשמוע את החדשים....

במיוחד אחרי ששמענו אותם בביצועים "עירומים" בהופעות בביאליק (אלוהים, סוף סוף נפטרנו מהמקום הזה והולכים לבארבי!!!), זה ממש כיף לשמוע אותם בעיבודים המלאים! ("אהובי וכוחי" תעשה לי ילד!!!
)

ארתור היקר

עם כמה שאני מחכה להופעה גדולה אני די מאוכזבת שזה בבארבי- אני לא אוהבת את המקום הזה אבל בשביל בטי אני אגיע- כמובן קפה ביאליק הוא מקום מקסים בעיני, פשוט לא נכנסים של כל הלהקה וזאת הבעיה היחידה טוב- אני עדיין מקווה שבטי תסתכל לי בעיניים כשתשיר- "אני מהיום אהיה, מלכת הפופ של החיים" שבוע נעים וחמים יעל

RTur

New member
אממ..

אחרי הניסיון הקודם בביאליק שטפטפו על חברי ועלי טיפות מים וכששאלתי את המלצרית מה זה אז היא ענתה שזה גשם (
והיא הייתה רצינית...) אני חושב שגמרתי עם ביאליק לבינתיים... מה גם שהמקום מאוד צפוף, אני לא כל כך מת עליו. האמת שהמקום שאני הכי אוהב זה התמונע אבל לדעתי הופעת בכורה והשקה של אלבום צריכה להיות במקום יותר מכובד ואני באמת חושב שהבארבי עונה על הדרישות וגם מאוד התלהבתי ממנו מכל ההופעות האחרונות שהייתי בהן לפני הגיוס (וואו, פתאום נפל לי האסימון שכבר יותר משנה לא הייתי בהופעה כלשהי... הצבא הזה
).. נ.ב: בטי תשיר לך את "אני מהיום אהיה, מלכת הפופ של החיים" ולי היא תשיר "יש אותך ויש אותי - כל השאר שטותי"
או "החיוך שלך מקסים, ים געגועים" גם יתקבל בברכה

nuna19

New member
אצלך זה הצבא-אצלי האוניברסיטה...

וכן למרות שקפה ביאליק הוא מקום די חביב אנחנו עדיין בחורף שעושה עכשיו קאמבק אז ממש לא בא לקבל עוד פעם מים מהתקרה (ועוד לתהות האם זה המזגן? העציץ שמעלינו? המעיל של חברה שלי?! אחח נוסטלגיה...) אני מתה על הבארבי! וזה הרבה יותר מכובד שם. נ.ב: אני רוצה שבטי תסתכל עליי בשורה:"יש לי מצברוח טוב, מתאים לי רק לאהוב וכל בן אדם נראה לי, יפה מתמיד כי בא לי!!!!" השיר הזה כזה מתוק!

למעלה