הייתי רוצה לדעת משהו בבקשה

duduha

New member
הייתי רוצה לדעת משהו בבקשה

הייתי רוצה לדעת מה יהיה עם בת זוג קוראים לי דויד נולדתי ב 6.11.78

תשובה

לא מבינה אנשים שלא באים ליעוץ אישי ומקצועי ומעדיפים לחסוך כסף מכאן, כמוך.. שהרי אתה קובע את סכום התשלום ...נו טוף אענה לך אתה אדם עקשן, לעיתים קמצן, אוהב להיות מסכן, עצבני , רוצה הכל ועכשיו , בעל לב טוב ונתינה אבל לא לאורך זמן ממושך. בעל מצבי רוח קיצוניים ...מה אני אגיד לך - זוגיות מפריעה לך שאין לך ...אני הייתי חושבת על זה כדבר אחרון

duduha

New member
בחיי לא באתי להתייעץ כדי שיעליבו אותי

אני לא יתווכח אתך על מה שאבחנת אפילו אם זה לא נכון , חבר המליץ לי על האתר הזה ואמר לי שעזרת לכמה אנשים שאפילו אני מכיר מה שהוא לא אמר שצריך לשלם כדי לקבל תשובה אובייקטיבית .

חדשה7

New member
שלום דוד. אם לא שמת לב, אז כאן

מוחקים כל מי שלא מוחא כפיים או מהלל ומשבח. מי שקצת מראה אי נוחות מוחקים אותו. והראיה היא שביום האחרון היה שרשור עם ביקורת כלפי העלבותיה של גלי, והיו כמה שטענו כנגד העלבותיה - וראה זה פלא - השרשור נעלם. הגברת המנהלת היתה בלי מצב רוח, העליבה גולשים ולבסוף כשראתה שיש כמה טענות כלפיה שתהיה מנומסת יותר - הם עפו. צפה שגם הודעה זו תעוף. ממש חבל. ממש חבל. אולי זה נמחק כי אני כתבתי שהייתי בייעוץ אישי אצל גלי - ולא קיבלתי את הסחורה. אולי בגלל זה.

איני מעליבה ואפילו לא מוחקת את זה

אני לא כאן על תקן האיש הטוב . הנחמד . שתמיד מחייך. אני אנושית כדיוק כמוך. אם לא קבלת את הסחורה- אז מה אתה עושה כאן. סימן שאני עדין מעניינת אותך. וזה מה שטוב. אחרת אם לא הייתי מעניינת. לא היית כאן. יכול להיות שלא 'קלעתי לטעמך' - אבל במקביל את יודעת כמה שבחים ודברי תודה אני מקבלת. איני נפגעת כי תמיד יהיו אנשים כמוך שאינם מוכנים לקבל את האמת בפנים. אבל זה בסדר... התשובות שאני כותבת- מגיעות בתקשור. לא תמיד התשובות מתאימות לטעמו של האדם מימול. כי הבעיה שאם הייתם מבינים לעומק , קוראים את התשובה שוב ולא נפגעים מהאגו המנופח שלכם- היה לעולם הזה סיכוי להשתנות. כי לצערי הכל מתחיל ולנגמר מאגו נפוח ומתוסכל של גברים. לעיתים גם נשים נדבקות בזה. שבוע נפלא לכולם גלי. מדיום

limmon1

New member
כתבת שלעיתים גם נשים נדבקות באגו הגברי-

לפי דעתי נשים בעלות אגו לא פחות מגברים רק שאצלן זה מוחצן פחות מגברים זה כל הסיפור כי שתי המינים הם בסך הכל אדם.

Markup

New member
מה שיהיה עם בת זוג נתון להחלטתך בלבד.

אם תשב ותחכה, סביר להניח שלא יקרה כלום. ככל שתבצע יותר פעולות בכיוון, תעלה את סיכוייך למצוא אחת מתאימה.

למעלה