היי, אולי תוכלו לעזור לי

electro fish

New member
היי, אולי תוכלו לעזור לי

אני מחפשת סצנות ספיציפיות ממד מן שזכורות לי במעורפל משתי העונות הראשונות:
סצנות של עימותים שקטים בין דון דרייפר ובטי בתקופת הנישואים שלהם
שהוא משקר לה, והיא יודעתבתוך תוכה שהוא משקר אבל יותר נוח לה להאמין לו.
ושניהם נורא משתדלים לא לערער את העולם שהם בנו לעצמם, את הזוג היפה עם הילדים המושלמים והכלב,
שהכל מתחת לפני השטח גועש.

אני יודעת ששתי העונות הראשונות גדושות בזה,
אבל אשמח אם תוכלו להפנות אותי לפרקים שזכורים לכם ספציפית שבהם דון משקר לה אחרי ההרפתקאות הליליות שלו.

תודה רבה

lollapalooza

New member
אני לא יודעת אם זה רלוונטי

אבל בפרק האחרון בעונה הראשונה, חברה של בטי מגלה שבעלה בוגד בה, והן מדברות על זה בבית של בטי. החברה מתייחסת לבטי בקטע של "כולם יודעים שם דון בוגד בך" וזה מאוד ניכר בסאבטקסט וברמיזות שם, אבל כמובן שבטי לא אומרת כלום.

בפרק השני בעונה הראשונה, דון אומר לבטי משהו כמו "איך מישהו יכול שלא להיות מאושר עם כל זה" וברור לכולם מה הבעיה שלה, אבל היא לא אומרת לו כלום.

אני צריכה לחזור לעבודה אבל אחשוב על עוד

electro fish

New member
תודה זה מאוד עוזר!

מה שאני כל כך אוהבת בסדרה זה את הסאב טקסט החזק לעומת האיפוק..

שוב תודה, אם יש עוד רעיונות אשמח :)

lollapalooza

New member
עוד

עונה 1, פרק 3, יש יום הולדת לסאלי. הלן בישופ הגרושה מדברת עם דון, וחברה של בטי מיד מודיעה לה על כך, ובטי מהר מרחיקה אותה ממנו.

בפרק 7 באותה עונה, רוג'ר מתחיל עם בטי ודון ממש מתחרפן מכל הקטע. בטי די מתה להגיד לו משהו על זה שמי הוא שידבר, אבל לא אומרת כלום. בפרק 11 משהו קורה כשבטי מכניסה הביתה מישהו שמנסה למכור לה מזגן. הפעם היא די רוצה לבגוד איתו בדון.
בפרק הראשון של העונה השנייה, בטי ודון מבלים לילה רומנטי אבל דון נכשל לבצע את המשימה... בטי פשוט שואלת מה היא יכולה לעשות למרות שדי ברור לשניהם שעם נשים אחרות אין לו ממש בעיה.

עונה 2, פרק 5 - דון עושה תאונה כשהוא באוטו עם בובי בארט, המאהבת שלו. הוא מספר לבטי שהוא עשה תאונה כתוצאה מזה ששתה ולקח כדורים והיא מרחמת עליו. בפרק השישי הוא הולך לפגוש אותה באמצע אירוע ביום הזכרון האמריקאי, ואומר לה שהוא חייב ללכת למשרד. בפרק השמיני היא מעמתת אותו עם הבגידה הזו והוא מנסה להתחמק.

בטח יש עוד בכל הסיפור של דון עם המורה של סאלי, אבל אין לי כח להתעסק עם זה עוד... היה יום מתיש.

למעלה