היי, אני חדשה כאן ומקווה שתקבלו אותי בשמחה.

היי, אני חדשה כאן ומקווה שתקבלו אותי בשמחה.

סיימתי לקרוא היום את הספר של ביירון קייטי "אהבתך נחוצה לי- האם זו האמת?" שיטה מאוד נחמדנ ומעמיקה את האמת. נחמד שיש כאן פורום של עוד אנשים המתחברים לכך. עוזרים כאן אחד לשני עם המחשבות? או אתם מעדיפים לחקור בעצמכם?

יעל :-)

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

תמיד מוכנים לעזור.. בעיקר עם חקירות
(לא הבנתי בדיוק למה התכוונת כשאמרת לעזור עם המחשבות) אישית, אני נוטה להעדיף לחקור את המחשבות שלי בעצמי (בזמן שלי, בקצב שלי...), ועם זאת, מאוד אוהבת להעביר את זה הלאה ולתרגל עם אחרים. אם קראת את הספר, בא לך אולי לשתף? יצא לך כבר לתרגל את השיטה?

ברוכה הבאה יקירה../images/Emo24.gif

אני מודה לך שהעלת את השאלה הזו הסיבה שפתחתי את הפורום הזה היתה מראש ליצור לכולנו מרחב משותף של התבוננות פנימית ומפגש אמיתי עם עצמנו שזמין כל הזמן בעבורנו כל מחשבה שמישהו יבחר לשתף יש עוד כל כך הרבה אנשים שמזדהים / מאמינים באותה מחשבה ולכן מחשבה ודיון של אדם אחד על גבי הפורום יוצרים תנועה של שינוי וריפוי אצל כולנו גם כשאני כותבת / עונה בפורום אני לוקחת את זה אליי וחוקרת את המחשבות האלו, רואה איפה זה פוגש אותי לפעמים התהליך כבר קורה תוך כדי הכתיבה ולכן אני מזמינה כל אדם להכנס לשתף כי דרך השאלות והפחדים וכל הרגשות שעולים ניתן לעבור למרחב של החופש הפנימי להיות
גם אם אין לכם אפילו מושג מה זו 'העבודה' זה יופי - כי זו דרך להכיר אותה אז את מוזמנת להעלות פה מחשבות ולפתוח דיונים על כל מה שאת בוחרת ואני מברכת על כל אדם שבוחר לשתף ולקחת חלק פעיל בפורום כי כל אדם כזה בחוויה שלי עוזר לרבים אחרים ליצור ריפוי בתוכם שולחת אהבה וחיבוק והזמנה פתוחה טל

למעלה