היי אני חדש פה

היי אני חדש פה

ולדעתי אופספרינג הם הלהקה הכי ענקית שיש בעולם! כל האלבומים שלהם (אולי חוץ מאמריקנה) שולטים ודקסטר הוא בן אדם גאון! בקיצור טוב לדעת שסוף סוף עשו פורום בתפוז במיוחד ללהקה :) נראה לי שזה יהפוך לבית השני שלי P:

voodoo

New member
מגניב! ../images/Emo6.gif

אממ וברוך הבא ...ולדעתי נודלס גאון...חחחח אבל דקסטר יותר חכם

voodoo

New member
יחסית לפאנק הוא מתקדם מאוד

ומשלב ריפים וסולואים בixany on the hombre יש לו כמה חלקים ממש טובים ובכלל הוא מנגן מלא זמן והכל יחסית לג´אנר שהם פנו אליו הוא עושה עבודה מצויינת
( לא מתיחס לאלבום האחרון ..איפה היית נודלס איפה ??!חוץ מ3 שירים לא שמעו גיטרה טובה לדעתי ...)

Magma sXe

New member
מי היה מאמין

שיש בישראל יותר מ 2.5-3 מעריצים של אופספרינג וואו דקסטר מנגן יותר טוב מנודלס כי הוא ממציא את כל הלחנים וכו´ אבל גם נודלס הוא אחלה

voodoo

New member
ממש לאאאאא

אוקיי נודלס הוא הגיטרסט ...אוקיי? אז זה דיי התפקיד שלו...דקס כותב את המילים בא לנודלס והוא ורון ב"כ רואים את השיר ראשונים ...כי להתאים מקצב וגיטרה ואח"כ מוסיפים בס אבל דקס עושה רק גיטרת רקע ...דיי הרבה בזמן האחרון אהה והם רבים כל הזמן מי מנגן יותר טוב .. אבל זה נגמר טוב בסוף ( רק עם אלות וגרזנים...) אבל נודלס מכתיב את הקצב בכללי...זה נכון הם אומרים

הממממ.....

נאמר את זה שדקסטר כותב בערך 60% מהמוזיקה ונודלס כותב 40% הם רבים הכי הרבה על הסולואים :) נגיד על הסולו של מיליון מיילס אוואי הם רבו עד שדקסטר נכנע שמאותו רגע כל סולו עם bending (כיפוף מיתרים) הוא יתן לנודלס :)

Manic Subsidal

New member
ברור שהוא גאון

אבל... הגאון האמיתי בחבורה הוא ........ רון! הוא מתופף ממש ממש טוב! אני בטוח יש לו עוד איזה זוג ידיים שהוא מחביא או משהו

למעלה