היי אני מגיעה מפורום שכן ואני רוצה לשתף אותכם

היי אני מגיעה מפורום שכן ואני רוצה לשתף אותכם

מחבר/ת : 188 אני אפתח בתודה ,לדעתי מטרת החלוקה היא לחשוף את הקהל להופעות של יוצרים שהם לא ממש מכירים כי אין מה לעשות הופעות עושות את זה ,להופעה יש השפעה מיוחדת על הקהל גם אם הוא לא ממש שומע נלהב של האומן וכך היה אצלי ,מכירה את חמי מימים ימימה מעולם לא היה לי חיבור אליו מיוחד ,פרט לכמה שירים שקטים כמו מלנכוליה,בואי ניפרד,גאולה ועוד כמה בודדים,בשביל 4 שירים לא ממש טורחים ללכת להופעה ולא ממש מוכנים להשקיע כסף ,כשמשמיעים אותו ברדיו אני לא מעבירה ערוץ, כן מאוד אהבתי את התוכנית טלויזיה שלו "מרגיש בבית" ביקשתי כרטיס כי התחלתי להרגיש שאני מפספסת משהו ושאולי שם זה יקרה,,,,, וכן אכן קרה,הגעתי לתמונע ביום שישי בערב בלי הרבה ציפיות ובלי הרבה מצב רוח ( הבת המתבגרת שלי עיצבנה אותי מאוד) ההופעה החלה אחרי המתנה ארוכה,אבל זה בסדר התרגלנו לכך מעטים האומנים שיודעים לכבד את הקהל ולהתחיל כמה שרק קרוב לזמן המתוכנן ואז הוא עלה ופתח את ההופעה עם ביצוע מצויין " להביאו את הסתיו " התאים מעולה למצב רוח שלי וגם למזג האויר אני לא אפרט פה סטלייסט כי לא הכרתי את רוב השירים אני רק אציין שמכל השירים שציינתי שאהבתי הוא שר רק 2 ,בואי ניפרד ומלנכוליה בהחלט היתה אוירה מצויינת ההופעה ההיתה עוצמתית עם הרבה רגש חמי קיבל משמעות חדשה בליבי,היום הוא עומד במקום אחר וטוב בבוקר כבר מצאתי את עצמי נוסעת לקניון 7 הכוכבים לקנות קצת חמי רודנר כמה טוב שהקניון פתוח ביום שבת אחרת אך ההיתי מחזיקה מעמד עד מוצ"ש? למעשה אילולא החלוקה יתכן מאוד שמעולם לא ההיתי מגיעה להופעה של חמי ובטח לא ההיתי קונה 3 תקליטים שלו בקניה אחת אני מאזינה לתקליטם לאט לאט במינונים נמוכים אבל אני שמחה על כך שניתנה לי ההזדמנות להכיר אותו יצאתי מההופעה מחוייכת לגמרי עם הרגשה מוזרה של פיספוס (מה פיספסתי כל השנים שלא הכרתי אותו?) אולי בעצם דדוקא לא פספסתי אולי טוב שהכרנו רק עכשיו אולי בזמנים אחרים ההיתי מקבלת אותו אחרת

A t z a

New member
ואוו..../images/Emo80.gif

כיף לקרוא את מה שכתבת,זה נחמד
תהני לך עם הדיסקים (איזה קנית אם אפשר לשאול?)

רגע לא סיימתי

את הביקורת כתבתי בפורום אחר שממנו קיבלתי כרטיס במקרה טיילתי היום בפורומים של מוסיקה וגילית שיש לחמי פורום חדש אז הנה העתקתי לכם מה שכתבתי על ההופעה ביום שישי ורק רציתי להוסיף שחמי אתה גדול הלוואי וכולם היו כמוך יש לך קשר מצויין עם החברה פה ושיהיה בהצלחה

למעלה