היי..... אני מודה: גם אני שוחרת

היי..... אני מודה: גם אני שוחרת../images/Emo8.gif

מה המצב? מאוד הופתעתי לראות פורום של שוחרים..... (אבל באמת הופתעתי
) אז אני רוצה להצטרף לפורום הזה... קצת פרטים עליי: אני שוחרת בטכני חיפה שיכבה י´ למרות שלפי הגיל אני צריכה להיות בכיתה יא´ --> אני עוד חודשיים בת 17 לא, אני לא נישארתי כיתה (פשוט סיפור ארוך, אבל בשני מילים: הפסדתי שנה) ביום הורים האחרון והראשון שהתקיים השנה קיבלתי הערכת המורה והממוצע שלי היה שם: 83 + שני נכשלים
במתמטיקה ומיתוג... התנהגות : 90 וגם צירפו לי לתיק האישי דף "הערכה על מאמץ" (אני אחרית כיתה.. חחחחחחח..) מקוו שלא תגרשו אותי מכאן...
שיהיה לכם סוף שבוע נעים

../images/Emo13.gifשלום ../images/Emo39.gif

דבר ראשון ברוך הבא לפורום שוחרים,טוב לדעת שיש פה גם בנות
אל תתרגשי מההערכות זה סתם שולי,באמת! גם אני הייתי שוחר בטכני 5 שנים. אז אם יש לך כל שאלה,בעיה,לא משנה מה- אני הכתובת.

ברוכה הבאה../images/Emo13.gif

אני מקווה שתהני במהלך שהותך בפורום
(ואל תתרגשי מהדעות השליליות פו על הטכני קחי את זה באיזי)

Nick Master

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

מה קורה..? אז כן, רובנו כאן מה(כלא) טכני בחיפה..
...אולי תספרי לנו מאיזה קורס את...?

תודה רבההההה על התגובות../images/Emo24.gif../images/Emo70.gif

אני לא יכולה לגלות מאיזה קורס אני וגם את שמי האמיתי... אני רוצה להישאר אלמונית
לזמן מה
זה כל הכיף
חחח.. וכן, תאמינו או לא יש בנות בטכני
כולם שואלים אותנו (בעיקר חיילים וקורסיסטים) "מה אנחנו עושות בכני? על מה חשבנו שהגענו לכאן? זה רק לבנים! יהיה לכם קשה! למה באתם לכאן?" ואני עונה (כמובן בצחוק!) "אין לנו חיים חחחחח" אבל ת´אמת, זה לא קשה יותר מבנים (הרי שוחרים לא עובדים עבודה פיזית קשה ואנחנו לא צריכות לסחוב שום דבר) גם בנות יכולות להצלחיח! אז שיהיה לכם יום מקסים......

כולם יכולים להצליח בטכני

פשוט צריכים להיות חזקים נפשית לזה.זה ממש לא קל הלימודים בעיקר המבחנים,המשמעת, הנקיונות...

Nick Master

New member
בנות יש, השאלה כמה../images/Emo18.gif

למשל בשכבת ט´ יש שניים שלושה ארבעה גג בכול קורס.. חבל

אני מגמת חשמל....

יש (כולל אותי) 4 בנות בכל הקורס ו-20 בנים. בכיתה י"ב לפי הידוע לי יש כיתה שיש בה בת אחת או שתיים... וכמו שאני רואה, הבנים (בשיכבה י"ב) מתייחסים לבנות ניפלא בקורס שלהם: בכבוד, עזרה הדדית, יחס טוב, פשוט שומרים עליהם כאל זהב! (אגב המחנכת שלי אמרה ש:"בנות, זה פרס בשביל כל הקורס כולל הילדים, המחנכת, והמדריך עצמו") לעומת הבנים בקורס שלי: זילזול (תלוי לאיזו בת), אי כבוד, אין עזרה (מהצד של הבנים) וישנו יחס טוב רק בהעתקת שיעורים או כשרוצים טובה מהבנות (לפחות ככה זה כלפיי) ומה שנישאר זה פשוט לקנאות בבנות מ-י"ב. לדעתי הבנים צריכים להגיד תודה שיש עוד בנות בבי"ס, כי אם לא היו אז הבי"ס היה הופך להיות לדתי! מה, לא ככה?

Nick Master

New member
בטכני..

אין פלא. בטכני, כפי שהספקתי לראות בזמן שאני נמצא שם, בנות זה מצרך נדיר..לא כך?

oleg_kh

New member
לי בכיתה היו איזה 6 בנות ...

מתוך כיתה של משהו כמו 22 אנשים (נכון לאמצע י"ב) זהב אחת אחת
טכני או לא טכני, בנות זה בנות וצריך להתייחס אליהן כאל זהב בכל מקום גם אם הן מצרך נדיר או לא..

oleg_kh

New member
למה אתה מקלל ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif ../images/Emo46.gif

אני כבר מזמן לא שוחר

אוקיי מישהו מתנדב לעשות יבוא בנות?

כי לא יזיקו לי עוד כמה (אלפים) פה בהולץ תאמינו לי ש4 בנות על 30 בנים זה לא כיף... ממש לא אני מוכן לסבול פה הרבה (אפילו את המסדרים והמשמעת) אבל אם אין שום כיף בביצפר אז מה זה שווה? =(

אני בטוחה שאתה מכיר המון בנות../images/Emo70.gif

אז תזמין אותם ללמוד בבית ספר.... תפתה אותם
תגיד שהחיים לא שווים בלי הבנות... תאמין לי, שהמשפט עדיין עובד

../images/Emo26.gifלמנהל הפורום../images/Emo36.gif

בחלבייה (בטכני חיפה כמובן) ראיתי הודעה בקשר לאיזה מועדון בקריות בלי להזכיר שמות "הנמלה" ששם כתוב שמי שרוצה לדעת יותר פרטים ולקבל הזמנה=הנחה שיפנה ליחצן משיכבה י"ב. אז...... מה דעתך לפרסם את פורום הזה גם
שיהיו כאן יותר אנשים
נישמע נחמד , לא?

למעלה