היי אנשים?... הלפ הלפ הלפ!!!!!

היי אנשים?... הלפ הלפ הלפ!!!!!

אתם זוכרים את הפרק הזה שצעירים האלו נשרפו וכל המשמרות באו כמה שיותר מהר אבל הם לא הצליחו להגיע בזמן?..... ואז במהלך הערב הם מתחלקים לקבוצות, והנערים שהם נפגשים איתם המהלך הערב הם אותם צעירים שנשרפו בתאונה. בסוף כולם נפגשו בקוני איילנד. איזה פרק נ ה ד ר אין אני מתה על הפרק הזה!!!!!!! למישהו יש מידע על הפרק הזה איך הוא נקרא?...... והשיר שבסוף?.. יש לכם את השיר או את המילים...? CU
סטייס

@יעל@

New member
השיר? אני לא יודעת מה שמו אבל

אולי אם תתני מילים ממנו זה יעזור...... והפרק היה ממש פרק יפה.............. מדהים!!!!!!!!!!

הפרק היה פרק ענק

במיוחד איך שבסוף קים נותנת הכתר של מלכת המחזור (או משהו כזה) שהיא מצאה באיזור שבו נהרגו הנערים לאותה אחת שזכתה בזה. וגם היה קטע מאוד מצמרר שרואים אותם מנסים לצאת מהמכונית ורואים צללים של ידיים, עד שהכל מתפוצץ. באמת פרק ענק

mgirl

New member
אוקיי, אז ככה:

בקשר לשיר שבסוף, אם את יודעת אפילו 2-3 שורות, או אפילו בלי זה, תכנסי לפורום ´זיהוי שירים´ ותשאלי אם מישהו מכיר את השיר ששודר בסוף הפרק הנ"ל <הכניסי כאן תיאור>, ותוסיפי את השורות. מה אני מסבירה לך את זה כמו פסיכית?! את בטח יודעת.
ו... לפרק (שהיה הפרק ה-כ-י טוב בכ----ל עונה 2, לדעתי לפחות) קוראים After Hours. התקציר שלו (סתם למי שרוצה): After watching four teenagers burn to death in a horrible car accidents, everyone deals with their grief and horror in a different way. Ty gets stinking drunk. Alex accuses Bobby of mothering everyone and they share a kiss. Bosco and Kim hook up in Bosco´s car. Doherty realizes why Carlos is such a loser when it comes to women. Sully is given some good memories. Faith and Doc enjoy a forbidden ride on a Merry-Go-Round. The gang finds themselves interacting with mysterious teenagers... the teenagers from the burning car. Everyone watches the sunrise at Coney Island. ו...זהו!

למעלה