היי אנשים! חדשה פה

דולטש

New member
היי אנשים! חדשה פה../images/Emo13.gif

אני כמוכם, אוהבת את סרטי המופת של טים ברטון, אחד מהבמאים האהובים עליי! והסרט האהוב עליי שלו הוא כמובן סיפורי דגים- אני היחידה שממררת בבכי בסוף הסרט?! חחח סרט מדהים ויצירתי! פשוט מושלם! אבל יש סרט מסוים שלו שלא ראיתי.. והוא "הסיוט שלפני חג המולד"- כן כן תרגמו אות עכשיוי! בכל מקרה אל תדאגו המקרה בטיפול ואני מבטיחה לראות אותו עד סוף השבוע! או לפחות אשתדל
בכל מקרה טים ברטון מעולה ויש לו סרטים מעולים אחד אחד! אז.. אפשר להצטרף?!

JackBaltar

New member
ברוכה הבאה :)

בד"כ נהוג להגיד שם וגיל, סתם שתדעי :p בכל מקרה, אני גלעד בן 24 (בטח קראת כבר בהודעה של הניבתן חחח). מאחל לך שתהני פה ותתרמי לחוויה הברטונית שפה.

adi dion

New member
ברוכה הבאה! ../images/Emo24.gif

אני עדי, בת 20. תהני פה איתנו
איזה כיף! אנשים חדשים!!! :) ראיתי סיפורי דגים רק פעם אחת אבל בכיתי בשביל 5 צפיות לדעתי
אה וגם אני לא ראיתי את הסיוט שלפני חג המולד אז זה בסדר! חחח אה ומסר סמוי- אם את אוהבת גם את הלנה בונהם קרטר, את מאוד מוזמנת לקומונה

tali44

New member
יאיי, ברוכה הבאה!!

אני טלי בת 17 מחולון. מקווה שתהני ותכתבי פה...!!

Oyster Girl

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo39.gif ../images/Emo54.gif

לאחרונה הוציאו את הסיוט שלפני חג המולד בעותק מתורגם ולרוב סניפי הבלוקבסטר ומן הסתם גם לאוזן השלישית, יש אותו על המדפים להשכרה. חובה לראות, חובה להכיר ולמעשה אני גם חושבת שחובה לרכוש כי זאת באמת מציאה. בכל מקרה את מאד מוזמנת להשאר פה, זה פורום מאד מיוחד
[ולא, לא רק את דומעת בסיפורי דגים
]

theEscapist

New member
ברוכה הבאה../images/Emo9.gif

אני ענבר, 16. ובטח שמוזמנת להצטרף
ד"א, לגבי סיפורי דגים- הסוף שלו כל כך מקסים שאני מוצאת את עצמי בסוף הסרט עם חיוך על הפנים

דולטש

New member
ראיתי "הסיוט שלפני חג המולד"!

קודם כל תודה על קבלת הפנים הנחמדה- אז קוראים לי מור ואני בת 18:) וקודם כל השירים של הסיוט שלפני חג המולד מגניבים- דני אלפמן גאון כבר אמרתי? הוא וטים ממש שלמות. אבל את הסרט לא ממש אהבתי כמו שחשבתי שאני אוהב, כמו הסרטים האחרים שלו שאני אוהבת- סיפורי דגים, חתונת הרפאים, סוויני.. אבל אני שמחה שראיתי את הסרט כי הוא מצוין מבחינת העלילה, הפסקול והרעיון הכללי. אז אני נהניתי! אז שבוע מאושר לכולם!

למעלה