היי אנשים

emperor28

New member
היי אנשים

אני צריך עזרה, בהופעה בלונדון יש תכנון גדול של מעל 15 מדינות להביא דגלים של המדינות שלהם, וגם אני אביא דגל ישראל, העניין הוא אחר, רציתי שנהיה קצת מיוחדים, ולעצב דגל ישראל עם סמל של אוונסנס או כיתוב, האם יש פה מישהו מוכשר שיודע פוטושופ כדי לעשות זאת? תודה מראש. !

מאור 448

New member
אתה תהיה בהופעה?

ואין לי מושג בפוטושופ...

emperor28

New member
כן

ואנחנו באותה סירה אני ופוטושופ ממש ממש לא חברים..

1ThEoNe

New member
3 שנים מגמת עיצוב גראפי לשירותך

מה בדיוק אתה רוצה לעשות?

emperor28

New member
תותח!!

אז ככה בעקרון אני נתקל בבעיה רצינית , וזה החוק המטופש שאסור להדפיס על דגל ישראל עם מגן דוד דברים נוספים, עכשיו אני פונה לאנשים היצירתיים האם אנחנו מוותרים על הרעיון או שמעצבים משהו בלי המגן דוד או מוסיפים למשל פסים בצורה ידנית, להדפיס על בד מטר וחצי על מטר זה לא יקר וזה ליגה הקטע זה החוק המטופש הזה.. וחשוב שיבינו שזה דגל ישראל...

emperor28

New member
וואי זה רעיון ממש חמוד..

השאלה אם הוא יסכים להדפיס לנו את זה , מכיוון שאם הוא יראו דמוי מגן דוד הוא יחשוב שעדיין זה לא חוקי לא?

1ThEoNe

New member
פעם ראשונה אני שומע על החוק הזה..

אפשר לעשות כאילו המקום המגן דוד יש את הלוגו של אוונסנס ואז הלוגו נמצא בין 2 הפסים הכחולים ואז להוסיף את המגן דוד בלוגו (איפה ששני הצ'ופצ'יקים זה מתחבר טוב עם מגן דוד)
ואז זה כביכול לא נקרא דגל ישראל.. ועדיין מבינים ממש טוב את המשמעות
אני יעשה סקיצה בפוטושופ תגיד מה אתה חושב

emperor28

New member
ממש אשמח.

בכל מקרה אם יש פה רוב בפורום שיילך על זה אני אדפיס מבחינתי אני לא מייצג את עצמי אלה ישראלים שאוהבים את אוו.. ואני פשוט ממש רוצים להרים את זה בהופעה במיוחד אם אצליח לתפוס ממש קדימה בלונדון(אגיע ממש מוקדם).

1ThEoNe

New member
טוב.. זה הרעיון בגדול

זה רק סקיצה עשיתי את זה ב10 דקות רק כדי להבין את הרעיון

emperor28

New member
נראה אש!!

מה אחרים חושבים? יבינו שזה ישראל? אל תשכחו שאת הכיתוב יש מצב שלא יקלטו בחושך וכו'.... וגם בכל זאת זה יהיה מטר וחצי על מטר משהו כזה לא דגל עצום..

GoodEnough

New member
תנסה לעשות את זה עם כיתוב זוהר!!

וכן זה רעיון מצויין יאללה יש מעט זמן תתחילו להריץ עניינים!!

GoodEnough

New member
תנסה לעשות את זה עם כיתוב זוהר!!

וכן זה רעיון מצויין יאללה יש מעט זמן תתחילו להריץ עניינים!!

emperor28

New member
אז החוק

החוק אומר שאסור להוסיף שום דבר לדגל ישראל שיש בו מגן דוד באמצע.. כביכול אפשר לעשות מה שרוצים בלי המגן דוד עם ה2 פסים להכניס באמצע משהו אחר, אבל אסור להוסיף לדגל ישראל שלם שום דבר... עכשיו השאלה אם יסכימו להדפיס לנו כל דבר אחר שנעשה שיהיה דומה לדגל ישראל עם מגן דוד...

למעלה