היי אפי!!

• פותח הנושא gumi
  • פורסם בתאריך

gumi

New member
היי אפי!!

טוב החלטתי לפעול בעצתך- העברתי את המסר לכאן
אז ככה- אני מדברת עם אדם מסוים בערך שנתיים באינטרנט. הוא נפלא בעיני, ואני חושבת שהוא חושב אותו דבר עלי. ראינו תמונות אחד של השני אבל לא נפגשנו עדיין (מתכננים). האם את חושבת שאפשר לאהוב מישהו רק מהיכרות דרך האינטרנט? ואני לא יודעת אם כדאי לי בכלל לפגוש אותו, כי אם הוא לא יאהב את מה שהוא יראה, אז בטח לא נדבר יותר וזה סיכון דיי גדול... מה כדאי לי לעשות? זה מופנה אל אפי במקור, אבל כולכם מוזמנים ביותר לענות!!! ו...

יפה עשית, גומי, ואיזו זריזות !!!

אחזור על דבריי שאמרתי במסר, על מנת שכל חברי הפורום (המאוד חכמים, אם יורשה לי להפתיע את עצמי) ישמעו ויגיבו: אני סברתי שאפשר גם אפשר להתאהב מבלי לפגוש ולו לפעם אחת את הבנאדם. היות וחברתי הטובה ביותר עומדת להנשא לבחור זהב שהכירה בצורה זו בדיוק, זו ההוכחה שזה אפשרי ביותר ויכול להיות הרבה יותר טוב מכל דבר שדמיינת לעצמך אי פעם, בעיקר משום שהאדם איתו דברת כמה חודשים הוא אכן נפש תאומה, ולא רק פנים יפות שפוגשים פעם אחת לדייט ומשם לכי תדעי מה תגלי. טוענת אני שאם הבחור כבר משוחח איתך שנתיים, יודע מכיר ומעריך אותך ואת דעותייך, מה כבר יפיל אותך? זה שאת נוחרת בשנתך? - כבר טיפלנו בנושא לפני שבוע (חפשי בארכיון..), זה שאת ממוצא אשכנזי? תמיד אפשר להתכחש להורייך לכשידרש הדבר, זה שאת מעשנת? סיבה מצויינת לביטול הנישואים, ולזרוק אותו מהמדרגות. וברצינות: הפתרון של להמשיך לשוחח איתו וירטואלית, לדעתי, הוא פתרון מצויין לחיים בטוחים, חסרי דאגות וחסרי אכזבות - אך הוא גם פתרון לחיים בודדים, חסרי אהבה ונטולי מציאות אמיתית.אם את מעדיפה את האשלייה על פני המציאות, אל תעשי דבר. אם את רוצה להתמודד עם החיים כמו שהם, לספוג אכזבה, או להיות מאושרת - את יודעת מה לעשות. מישהו יכול להמליץ לה איך לעשות את זה?

אושר מ

New member
ובמשפט אחד כל מה שאפי אמרה:

"הסיכון הגדול ביותר, הוא לא לקחת סיכונים כלל!".

Dor K

New member
אוקי, אספר לך סיפור קטן משלי...

לפני כמה חודשים פגשתי מישהי באחד הצ´אטים, והתחלנו לשוחח, די בקביעות. היא היתה פשוט מושלמת! אין מילים. שנונה, אינטלגנטית, גם יופי לא חסר לה, בקיצור, היה בה הכל. השיחות ביננו זרמו כמו מים, והתחלתי להרגיש כלפיה רגשות מאוד חמים. לא הייתי מפסיק לחשוב עליה לרגע. לאחר שכנועים רבים מצידי, החלטנו להיפגש בסוף... נרגש ונרעש מהפגישה המיוחלת, ישבתי בבית קפה הנחמד שקבענו בו והיא אכן הופיעה. שלום, חיבוקים, נשיקות, נראה שהולך להיות ערב נפלא. ואכן היה. את הלילה הזה סיימנו במיטתי, ונראה היה כי זוהי תחילתו של קשר רציני ביותר. לדעתי ממש התאהבתי בבחורה. ממש רציתי להיות בחברתה. ואז, יום אחרי היא לא ענתה לי בפלאפון בכלל. גם לא ביום שאחרי. מיותר לציין שמהצ´אט היא נעלמה. הבחורה פשוט לקחה אותי, עם כל הרגשות שלי, והפכה אותי לעוד איזה סטוץ ברזומה שלה. עכשיו, אני לא אומר שזה מה שיקרה לך. לדעתי, אם את מדברת איתו מספיק זמן, ראית אותו ואת יודעת מספיק מי הוא, אז כדאי לך ללכת על זה. בהחלט יכול לצאת מזה משהו נחמד, ואפילו הרבה יותר מזה. אבל עדיין, אל תסתמכי על האינטרנט בלבד. האפשרויות פה הן אינסופיות, ובד"כ אנשים מעגלים פה ושם בתיאורים, מתנהגים מעט שונה מבמציאות, ואת עלולה להיפגע מזה. בכל מקרה, אני מציע שתקבעו לאיזה כוס קפה, כמובן, רק במקום ציבורי, אין לדעת איזה טיפוסים יש היום, אל תיכנסי למכונית שלו, אבל נסי להיפגש איתו ולראות מי הוא באמת. אל תקבעי אחרי פגישה אחת אם את מעוניינת או לא, מניסיון, זה רק יכול לפגוע בך. תיפגשו כמה פעמים. ככל שתיפגשו יותר, כך תכירי אותו יותר, ותדעי עם מי יש לך עסק. בהצלחה שיהיה לך ומקוה שתחזרי לספר איך היה.

צודק מאה אחוז

לכי על זה, בלי לחשוב יותר מדיי, חבל על הזמן. ואני חייב לשאול אותך משהו (את דור). זה שינה אצלך משהו? מאז אתה מתאהב פחות מהר? נכון שלא?

Dor K

New member
אני לא אעיד על עצמי...

שאני חכם גדול... אני עדיין מתאהב בכל יפיפיה, לפעמים הכל נפלא, לפעמים... אוכלים אותה.. אבל בעצות אני עשר

ועוד תגובה מניסיון אישי...

דיברנו שנתיים גם כן דרך באייסיקיו כל ערב בקביעות. (אחרי שהחלפנו תמונות וכל הסיפור..) הוא היה החבר הכי טוב בכל העולם, הייתי יכולה לספר לו הכל. אם הייתי שמחה, וכשבכיתי בלי סיבה, וגם לפרט בדיוק מה ראיתי הרגע בטלויזיה. והוא הרגיש אותו דבר. (לטענתו). הוא דיבר איתי על כל דבר, כל הזמן. הוא היה כותב לי שורות שלמות מתוך סרטים של דיסני, וחשבתי שהוא הבן אדם שהכי מתאים לי בעולם. בתחילת כיתה בסוף כיתה י´ (עכשיו סיימתי י"ב) קבענו מעין חוזה קטן, שאף אחד מאיתנו לא חשב שבאמת יתממש. (כי זה היה נראה עוד המוווון זמן). קבענו שאם לאף אחד מאיתנו לא יהייה מישהו לאחר הבגרות האחרונה, ניפגש. העניינים התגלגלו, ויצא שנפגשנו לפני חודש בערך. (למרות שהבגרות האחרונה בקרוב). קדם לפגישה החודש הכי מאושר בחיים שלי. גילויים של אהבה בכמויות סיטונאיות. (וכן, אהבתי אותו, אז כן יש אהבה וירטואלית, לדעתי). הפגישה עצמה לא זרמה במיוחד, והיה מאוד מביך ומאוד קשה לזרום כמו שדיברנו בצ´ט. כמובן שדיברנו מראש על הסיכון שאנחנו לוקחים, על הפחדים והחששות, וסיכמנו שחייבים לקחת את הסיכון, כי אחרת בשביל מה חיים? עוד באותו יום, בלילה, נפגשנו בצ´ט שוב. וכבר אז הוא החל לגלות סימנים של דחיה. אחרי כמה שבועות שבהן הוא טען שהוא לא יודע מה יהייה הלאה (וגם אני אמרתי אותו הדבר..) הבנתי שהוא לא רוצה אותי. ואז באו שבועיים של עצבות אינסופית ובכי, כמעט בכל לילה. על שאיבדתי את האדם שעליו סמכתי יותר מכל, את הידיד הכי טוב שהיה לי, ואת האפשרות לאהבה שכל כך רציתי. אנחנו עדיין מדברים באייסי, בתדירות הרבה יותר נמוכה, כבר לא בצ´ט של האייס כמעט, אלא בהודעות בודדות, יש מתח, ויש תהום *כזאת* עמוקה ביננו, שאני בספק אם המצב ישתנה. כולם אמרו לך לקחת את הסיכון, ואולי את צריכה באמת לעשות את זה, אבל תדעי שאת יכולה לנחול מפלה שתהייה מאוד כואבת אם את אוהבת את הבחור באמת. (וגם מבחינתו..) מאחלת שהכל יעבור בשלום ובהצלחה. שין שנית.

yaaraz

New member
לא נסיון שלי אבל עדין...

אז ככה לפני כמה חודשים חברה שלי ספרה לי שהיא מדברת עם משיהו ונורא אחלה להם והיא לא יודעת אם לפגוש אותו או לא וגם מה להגיד להורים כי ברור שהם לא שמחים שהבת שלהם תיפגש עם משהו מהנט אז אמרתי לה שתפגוש אותו כי אין לה מה להפסיד ודי דחפתי אותה לזה ומאז טוב קצת אחרי זה הם חברים ונורא אחלה להם מצד שני נזכרתי עכשיו שלפני כמה שנים פגשתי אחד שהיה לי ממש אחלה לדבר איתו אבל איך שראיתי אותו מרחוק הלכתי הביתה חחחח והיה עוד אחד שדברתי איתו ואחרי שגילתי שהוא שכן של חברה שלי במקרה אותה אחת אז גם דברנו פחות אבל אל אף אחד מהם לא פיתחתי שום כנות אז זה לא הפריע לי ממש
ותהני אם אתם נפגשים

נשמע מאוד מוכר... ../images/Emo8.gif

גםם הוא הייה החבר הכי טוב שלי באינטרנט... לפעמים היו תקופות שלא דיברנו כי בעצם דיברנו כבר על ה-כ-ל... לפעמים היינו מפטפטים עד השעות הקטנות של הלילה... כשנפגשנו, אהבנו את מה שראינו, אבל פשוט לא הייה לנו על מה לדבר פתאום. אז זה נגמר, ואנו כבר בקושי ידידים. אבל הייה שווה, לפגוש אותו ולהבין שזה לא ילך לנו (אחרת היינו גם ככה נפגשים מאוחר יותר.) עדיף מוקדם ממאוחר. כי כשמאוחר... זה כבר מאוחר מידי לפעמים. אבל תפגשי אותו. מקרה של חבר שלי הוא כזה: הוא דיבר עם מישהי ממדינה אחרת, וכשהיא באה לישראל, והם נפגשו לראשונה, כבר אז הם הרגישו שאין צורך במבוא, וזה הייה אצלם פשוט גן עדן.

ariegur

New member
חברתך עומדת להנשא לבחור זהב ?

אפשר לבקש מחברתך שתינשא לבחור ותעביר אלי את הזהב ? ישתלם גם לה וגם לי. אריה

רק בלי חוסר ביטחון.

אני חושבת שאפשר לאהוב מישהו מהאינטרנט. אבל כך את אוהבת רק צד אחד שלו. כשתפגשו תכירי בו עוד הרבה צדדים. אני גם ממש נהנתי לדבר עם מישהו באינטרנט במשך שנתיים ואז נפגשנו, יצאנו כמה פעמים, אבל... זה לא הייה זה. אולי במקרה שלך זה יהיה זה (ספרי לנו...) אני מציעה לך להפגש איתו וכמה שיותר מהר.

למעלה