היי אשמח לעזרה אני מבוהלת ממש!!

היי אשמח לעזרה אני מבוהלת ממש!!

הריון שני תאומים לא זהים.. שבוע 6+5 אתמול באולטראסאונד גילנו..
הריון ראשון היה הריון עם עובר אחד עם סכרת הריון ולחץ דם גבוה.. מנסיון שלכם אחרי הריון ראשון הסיכוי לסחוב יותר בהריון השני הוא טוב?
קראתי קצת עם הריון תאומים ויש לי סחרחורת מהפחד של כל מה שכתוב
בבקשה שמישהי תרגיע אותי...

ללה63

New member
תרגעי תשמחי, תפנימי לאט לאט ותעכלי את השמחה

שאמורה להגיע אליך בעוד כמה חודשיים טובים.
תדעי לך לקרוא באינטרנט זה נזק.
ואל תחשבי מחשבות שלישליות - תחשבי חיובי.

יהיה בסדר. שולחת לך המון

תולית5

New member
היי

לדעתי זה ממש אינדיבידואלי, ויכול להשתנות מאישה לאישה ומהריון להריון...
בכלליות הריון תאומים יותר קשה מהריון יחיד, אבל מצד שני, כבר מכירים את כל התופעות, סוגי הבדיקות וכו', אז מהבחינה הזו יש פחות לחץ.
אבל בד"כ בשלב כלשהו יוצאים לשמירת הריון בהריון תאומים (ביטוח לאומי מאשר אוטומטית "שמירה" החל משבוע 24, אבל אם יש המלצת רופא כמובן שעוד קודם לכן..).
&nbsp
לי יש 2 ילדות, ההריונות שלהן היו ממש בסדר, היה קשה בד"כ בעיקר בסוף כשכבר היה כבד. הפעם כבד כבר מחודש 6... וצריך לנוח יותר מהרגיל, אבל ב"ה העיקר שיוולדו בזמן ויהיו בריאים.
&nbsp
בהצלחה רבה!

היי תודה על התגובה אני עוד בשוק כנראה והיום בנוסף להכל הרופא

דיבר איתי על אופציה של הפחתה כי בהריון תאומים ייש סיכונים ואני עוד עם היסטוריה של סכרת מההרמון הקודם אז קצת היה לי קשה אחרי א.ס שאת רואה את שני הלבבות פועמים לשמוע כזאת שיחה...גם לך הציעו/דיברו על זה?

תולית5

New member
נראה לי שהרופאים מחויבים להציע/לספר למטופלת על האופציה

במקרה שלי ישר אמרתי לרופא שאין מה לדבר בכלל על דילול, והוא לא הזכיר את זה יותר..
יש לי 2 ילדות, הן עוד קטנות, וזה לא הולך להיות קל ללדת עוד 2 תינוקות קטנטנים,
אבל מאמינה שהקב"ה מזמן לנו ניסיונות שאנחנו מסוגלים לעמוד בהם.
בנוסף, כמי שעברה טיפולים בכל ההריונות שלה, וגם עברתי 2 הפלות, אני מעריכה מאוד כל כניסה להריון, ולרגע לא חשבתי על דילול..
בכל מקרה, זה משהו מאוד אישי, ונתון לשיקול שלך ושל בעלך.
בנוסף, עד שבוע 10-12 בערך יש לפעמים את "תסמונת התאום הנעלם". כלומר שלפעמים ההריון מתחיל עם 2 ובסוף נשאר 1... אז בכל מקרה חכי עוד כמה שבועות לפני שזה יהיה על בטוח.
&nbsp
מקווה בשבילך שהכל יסתדר לך בצורה שהכי מתאימה עבורך..
בהצלחה :)

היי תודה רבה על העידוד גם אני עם טיפולים רק ש..

הריון קודם היה לי יתר לחץ דם וסכרת הריונית אז הרופא ציין בפניי שיש לי סיכוי ממש "טוב" ללידה מוקדמת.. מצד שני רופאים אחרים שהתייעצתי איתם אמרו לי שיש לי סיכוי טוב להגיע לסוף כי הריון קודם ילדתי בשבוע 38+4 בזירוז וברור שזו לא אופציה הוא פשוט הפחיד אותי ממש.. לא יודעת מה לחשוב..
אני אהיה חכמה יותר אחרי השקיפות בעזרת השם..

למעלה