היי בנות ואורית של רוני במיוחד

דלית0408

New member
היי בנות ואורית של רוני במיוחד

אז מה? אפשר להגיד ויידום הפורום ויישקוט ואין כותב בו
אצלי הכל שגרתי, אני בחופשה ואני דווקא נהנת מאוד.. אני מתכננת לסוע השבוע לתל אביב ובאר שבע לבקר משפחה וחברות ולשמור על הבני דודים שלי המתוקים... זהו, אגב אורית, אני זוכרת שהצעת לפני המון זמן להביא סקסולוגית עלייך הביתה לאחר שתעברי דירה... האם ההצעה עדיין בתוקף? את יכולה לרשם לי את המספר טלפון שלך במסר, משום מה הוא נעלם לי ואני כבר איזה שבוע ומשהו מאוד רוצה לדבר איתך זהו פורום יקר תעדכנו גם אתן דלית

nuritco

New member
היי לכולן

יום רביעי היה לי מאוד מיוחד. הייתי בהופעה של הזמר הבריטי הכי אהוב עלי, ברט אנדרסון (לשעבר מלהקות The Tears + Suede, למי שמכירה). הוא הוציא את אלבום הסולו הראשון שלו במרץ השנה. רובו בסגנון הרבה יותר אישי מלודי ממה שהוא רגיל להוציא. אני מאוד אוהבת (אבל אני משוחדת, לא חוכמה!
) נסעתי ללונדון במרץ ל-3 הופעות הסולו הראשונות שלו שם. ההופעה הייתה במועדון הזאפה בתל אביב. נפגשתי עם שני חברים וגם פגשתי כמה חבר'ה מהפורום. ההופעה עצמה הייתה מעולה ואחריה גם נפגשנו איתו. הוא ממש נחמד! אני מאוד מעריכה אותו על זה שהוא וארבעת הנגנים שאיתו טרחו והגיעו להופעה יחידה במועדון כזה קטן. זה ממש לא משתלם לו כלכלית והוא כמעט לא הגיע גם אחרי שהוא קיבל כמה הצעות להופעות (לדברי העוזרת האישית שלו). בתחילת החודש הוא עשה כמה הופעות ביפן הונג קונג וקוריאה. לשמחתי התבטלה ההופעה בסינגפור ככה הוא יכל לתת מנוחה לקול שלו. הוא היה צרוד אחרי ההופעה פה!! אחרי שכולם נפרדו ממנו והתפזרו הלכתי לנחור אצל אחותי בפלורנטין ולמחרת חזרתי הביתה עם כאב ראש קל, חיוך על הפנים ואזניים שעדיין מצלצלות מהמוזיקה! צירפתי קישור לתמונות שצילמתי. תהנו. נורית

היי בנות ובמיוחד דלית....

קודם כל ההצעה כמובן בתוקף. אומנם עברנו דירה בתחילת אוגוסט, אבל לא תיארתי לי שמעבר לבית חדש יכול להיארך כל כך הרבה זמן (מזגנים, קירות גבס, גינה וכו') כך שעדיין לא סיימנו לסדר את הבית לגמרי. בכל מקרה, נראה לי שבאחד מערבי סוכו אפשר יהיה לקיים את המפגש אצלי בבית, אבל אני עוד אכתוב, פשוט עדיין עסוקה עם הבית.

לאורית

בסוכות מאוד מתאים אני בחופש. איך בבית החדש?התחלתם להתאקלם. תמסרי ד"ש לרוני שבוע טוב

Roni Manor

New member
:)

הד"ש התקבל :) בבית החדש ממש כיף ומרווח קצת בלגן אבל זה מסתדר :)

היי לכולן

אני גם חושבת שיהיה נחמד להיפגש . אני בהחלט מגיעה. אצלי הכל רגיל לבינתיים - עדיין עם החבר..התכנון הוא שהוא יעבור החודש לגור איתי. הגיע הזמן שהשבוע יעבור מהר ! דרומית

barbushi

New member
היי בנות !

הכל פחות או יותר בסדר. סוף הקיץ תמיד קצת מבאס אותי. אבל עוד לא נגמר ... אורית -אני בטוחה שזה עבודה שלא נגמרת מאחלת לך הנאה וכיף בבית החדש!! ושתוכלו לנוח בקרוב! מאוד מחכה לראות את כולכן באמת. והרעיון של הסקסולוגית לא רע, אפשר גם להפגש סתם איפשהו מה אתן אומרות?

yaelluu

New member
שלום :)

אצלי הכל אותו דבר קצת חולה עם חום ,מקווה שיעבור מחר ! אם תהיה פגישה אשמח גם להצטרף ושיהיה מזל טוב על מעברה דירה.

למעלה