היי בנות!!

yaelluu

New member
היי בנות!!

כמה שהפורום פעיל והתעורר לחיים!! פספסתי הרבה.. טוב התעדכנתי והספקתי לקרוא את הכל (נו טוב את הרוב...חוץ מהשטיות ובלבולי המוח שהבחור ההוא רשם...) אז הבנתי שמנסים לארגן מפגש!! אז הינה אני פותחת כאן שרשור חדש ומסודר שכל אחת תגיד בדיוק היכן היא מעדיםה להיפגש באיזה יום ובאיזו שעה הבנתי שהרוב רוצות ביום שישי אז אם כך בואו נקבע מיקום מדויק והחלטי ושעה ככה שאני אוכל לשריין את היום הזה ביומן! אני שמחה לראות את הפורום כל כך חי ופעיל תמשיכו כך!!! שיהיה יום מקסים לכולן יעל

אוקי, כבר היה שירשור על המפגש

אבל היו גם הודעות שונות אז אולי באמת לשרשר כאן רק לגבי המפגש שלנו כמו שכבר הצעתי - בטיילת ליד הים. הכי נחמד וגם מזג האוויר נוח כרגע לגבי השעה - אחרי הצהרים נדמה לי שיהיה נוח לכולן מקווה לראות את כולכן ! אשמח להכיר כל אחת אישית נשיקות דרומית

nuritco

New member
יום, תאריך?

כן אבל מתי?? אני מאוד רוצה לבוא אבל מאוד קשה לי לצאת מהעבודה כי אני עובדת בפרוייקט אינטל בקרית גת. הרכבת אמנם נמצאת רק 5 דקות נסיעה משם אבל זה כשיש איך לצאת מהמתחם... ויש כמובן את שעת היציאה. נורית

דלית0408

New member
אוקיי הבנתי אתכן

קודם כל אני רוצה להגיד שלום לאימהות שיצטרפו ובאמת הפורום נהיה פעיל. לגבי הפגישה מה דעתכם שבוע הבא יום חמישי יומים אחרי יום העצמאות 18:00 או 18:30 בעזריאלי או בחוף הים מה שתחליטו לי כמובן ואני חושבת שלדרומיות יותר נוח בעזריאלי

nuritco

New member
עדכון

לי אישית מאוד קשה לצאת מהעבודה לפני 5 בערב כמו שאמרתי. אני נוסעת עם אמא שלי כל יום (ולצערי לא נוהגת בעצמי). לא כל כך קל להגיע לרכבת שנמצאת יחסית קרוב ועוד יותר קשה להגיע לתחנה המרכזית בקרית גת. יעשו לי פרצוף אם אני אבקש לצאת מוקדם אבל יתנו לי בסופו של דבר. לכן התעתי את ימי שישי שאפשר להגיע נגיד בסביבות 11 - זה מאפשר לקום נורמלי בבוקר בלי לחץ לאכול משהו קל ולהתארגן ליציאה. להגיע לטיילת או לפארק הירקון בשעות הצהרים המאוחרות זה לא כל כך מוצלח (לדעתי!) כי למרות שיש עדיין אור כבר מתחיל להעריב וממש לא נעים לא לראות אחת את השניה. לכן הצעתי את יום העצמאות. אפשר להגיע לפארק הירקון ולעשות פיקניק או משהו. יהיה נחמד להתפנק בארוחת צהרים חביבה או משהו. רוב הבנות פה עובדות או לומדות וביום הזה אף אחת לא תצטרך לוותר על המחוייבויות היומיומיות שלה. בדקתי את אתרי הרכבת ואגד. הנסיעות עדיין בתשלום רגיל אבל יש הרבה מאוד תגבור אז לא תהיה בעיה לאף אחת להגיע מכל מקום בארץ ומי שלא רוצה לנהוג לפקקים שבטוח יהיו. אורית, אם רוני הולכת לטייל עם החברות שלה בבוקר, זו לא בעיה לקבוע לצהרים מאוחר כמו 2-3 לדעתי. ואם היא הולכת בערב דווקא אז 11-12 אפילו! נורית

לצערי

ביום העצמאות לא מסתדר לי, אבל אם מסתדר לכל הבנות, אז תיפגשו בכיף, ואני אראה אתכן בהזדמנות אחרת (למרות שיהיה לי חבל)

יום עצמאות לא מתאים

גם בגלל שיש הרבה אנשים תמיד בכל מקום (בעיקר בפארק) וגם כל אחת כבר יש לה תוכניות . אני מציעה בטיילת בשעה 6 לערך , עדין אור בגלל שעון קיץ . אפשר גם יום שישי בשעות הצהריים נגיד 11 לגבי תאריך - מציעה 17/5 יום חמישי או 18/5 שזה יום שישי! דרומית

shirly8881

New member
יום חמישי אני חושבת שזה בסדר...

אבל לא יום שישי, וחוץ מיזה למה לחכות לחודש הבא שאפשר עוד שבוע שבועיים?

taktikatiktak

New member
בנות גידלתי ורוממתי והן פשעו בי

רק ששכחת שהדבר שעליו את שמחה כל כך - שהפורום התעורר, קרה בזכות בדיוק כתוצאה מ"השטיות ובלבולי המוח שהבחור ההוא רשם" ולפני כן הפורום הזה היה מת ושומם מכל פעילות. מאז הבחור ההוא הפורום קם לתחייה.

taktikatiktak

New member
גם בזכותך, בהחלט.

בהחלט גם בזכותך הפורום התעורר וזה נפלא וכל הכבוד לכן. תמשיכו לכתוב ולהתכתב.

זו לא הייתה כוונתי

לקחת קרדיט על משהו. מי שמכירה אותי יודעת עד כמה אני אדם פתוח בדעותיו, ואני עדיין לא חושבת שצריך למחוא כפיים לבחור שכתב פה בפורום.

למעלה