היי ד"ר ליזי - שאלה ברשותך

היי ד"ר ליזי - שאלה ברשותך

מזה שנה כל פעם שאני שוכב על הגב עם כרית מתחת לראש ( צוואר בזווית 45 מעלות כמעט, במצב של צפיה בטלוויזיה במיטה ) אני מתחיל להרגיש שעולה לי בגרון גוש אוויר, נעצר באמצע הגרון ( בגורגורת ) , ואני חייב לעשות " גרפס " על מנת לשחרר את הכדור אוויר הזה מהגרון, וזה קורה בתדירות של כל 30-60 שניות כל עוד אני שוכב על הגב, כשאני משנה תנוחה ונשכב על הבטן או על הצד זה ממש לא קורה. עשיתי בדיקת גסטרוסקופיה לפני כמה חודשים והכל תקין, ניסיתי גם כדורים נגד צרבת ( אומפדקס ) כי היו לי קצת בעיות של קוצר נשימה והרופא חשב שזה בגלל מיצי כיבה, אבל גם הם לא עזרו, כנראה הסיבה מתח נפשי, ככה שזה לא קשור לשאלה למעלה אבל חשבתי לציין את זה גם, אולי בכל זאת יש עוד בדיקות שאפשר לעשות שגורמות לקוצר נשימה ואולי גם הגרפסים האלה זה משהו שקשור, לא יודע, בכל אופן ראיתי לנכון לציין את הכל, אפשר לקבל חוות דעת/הכוונה???!!! תודה רבה

בדיקת כיח מגורה

אני יכולה להמליץ לבצע בדיקת כיח מגורה זו בדיקה פשוטה לא חודרנית אשר יכולה לשפוך אור האם יש בעייה דלתקית בדרכי הנשימה אם ברצונך לבצע את הבדיקה (מכוסה ע"י קופ"ח) אז תפנה אלי שוב

כן בטח פרופ

נעשה את הבדיקה למה לא, אגב עשיתי בדיקת נשיפה בזמנו גם, C משהו נדמה לי, עם הנשיפה והמיץ תפוזים, גם הבדיקה הזו יצאה תקינה, ובקשר לבדיקה שהמלצת, כן אשמח לעשות אותה.

למעלה