היי. האם יש לכן המלצה לחנות לקניית חזיות?

היי. האם יש לכן המלצה לחנות לקניית חזיות?

אני צריכה גם עזרה בהתאמת מידה וגם חזיות טובות טובות.
מה לדעתכן יהיה טווח המחירים?

חנויות באיזור של חולון,בת ים,ראשל"צ,ת"א,יפו

תודה רבה

חנות עודפים של פמינה

רח' תובל ברמת גן
חנות מדהימממה :) חזיות מהממות במחיר של 65-70 ש"ח

הקאטצ' היחידי הוא שהחנות עובדת 8-17 בלי ימי שישי
אבל זה באמת כמו חנות ממתקים :)

למען חסר ספק אני לא עובדת בחנות :)

רק אוהבת חזיות יפות :)
יש לי כבר לפחות 15 חזיות משם...

טוטס

New member
אשמח לדיווח אם תהיי שם. מסקרן אותי גם

dify

New member
מדווחת מהשטח

למען האומה וגדולות החזה גם

טוב, אז היינו במקום.
הטוב:
לא היה מאד מסובך למצוא, למרות השילוט המעאפן, וכשעולים קומה מגלים שמדובר בחנות מרווחת ונעימה מאד.
בחנות יש מבחר גדול מאד של חזיות, הרוב לבנות אבל יש גם אחוז מסוים של צבעוניות, עם או בלי ריפוד, ממידה 70B עד 85F או 90DD
המוכרות ממש נוחות, לא מעיקות, לא נדחפות, כן זמינות ועוזרות אבל לא מציקות כשהן רואות שמסתדרים לבד. אהבתי.
החזיות תלויות בחוץ, לא צריך לבקש שיביאו מהמחסן, לא שיוציאו מהקופסא. אני מעדיפה ככה. ממש נעים.
להפתעתי היו כמה וכמה נשים, יחסית לאמצע השבוע, אמצע היום, אמצע איזור תעשיה, זה היה מפתיע. 4 תאי מדידה, גדולים ונוחים. סבבה.

המחירים: 30 שח עד 70 שח (לפחות בחזיות שאני שמתי לב אליהן) שזה במידות גדולות- מציאה לכל דבר.

הרע:
טוב, אני לא מצאתי שם דבר... משתי סיבות... קודם כל בגלל הגבלת המידה המוזכרת לעיל, כלומר מי שמעל המידה הזו- אין לה מה לחפש שם.
שנית, בגלל שגם החזיות הגדולות, לטעמי, לא תוכננו לבחורה עם מבנה גדול, הרצועות דקות, מאחורה יש 2 קרסים גם במידות הגדולות ביותר, בכתפיות יוצאות מהצד ולא באמת מחזיקות את החזה, ממש הרגשתי "לא מוחזקת", ובגלל המיקום של הכתפיות הקאפ לא מכסה את כל השד, למי שמחפשת חזיה חזקה לשימוש יומיומי, לטעמי, זה לא מספיק. להפצצת הופעה או לערב רומנטי, יתכן שכן, בעיקר לחזיות היפות.
ראוי להגיד שזה הניסיון האישי שלי, הרנוארית כן מצאה לעצמה חזיות, מה שמוכיח שזה עניין של מבנה גוף ומידה (אם כי ראוי להגיד שלי יש חזון יותר "מכובד" משלה). מכאן משתמע שככל שיש לך חזה בקצוות הגבוהים, סביר שפחות תמצאי שם את מבוקשך.
אני גם חושבת שהמבנה לא באמת מותאם למידה גדולה, אמנם הרנוארית למיטב הבנתי מרוצה, ובצדק, החזיות יושבות עליה נחמד מאד, אבל מהניסיון שלי, למי שמחפשת חזיה חזקה, שמחזיקה היטב חזה גדול, פמינה נחמדה אבל לא מספיקה לדעתי. לפחות לא בדגמים שאני ראיתי שם היום.

בשורה התחתונה?
אם את מידות ביינים, ואת בסביבה- שווה
אם את מידה גדולה באמת, חבל על הזמן.

דיפי, בון

וואי תודה רבה:)

אני מידה גדולה ואני לא אוהבת שהקאפ לא מכסה את כל השד.
תודה רבה:)

יאנקה

New member
את מוזמנת לבקר

באתר שלנו www.braplus.co.il
ולהתרשם ממבחר הדגמים.
יש לנו גם שירות התאמה ומדידה בבית הלקוחה.
אשמח לתת לך פרטים נוספים בפרטי.

לא בדיוק מה שביקשת

אבל חנות העודפים ברחוב השלבים מחזיקה עודפים של טריומף ועוד כל מיני מותגים, עד 70 ש"ח לחזיה, אבל אין עזרה במדידה או ייעוץ, באים מודדים על החולצה ולוקחים, מאידך זו סחורה מצוינת.

וואלה?על החולצה?

אולי שווה לי ללכת למדוד במשביר נגיד, לקחת מידה ואז לקנות שם לא?

זו החנות שצמודה לעמק העודפים?

תודה רבה

למעלה