היי ואהלן

grey111

New member
היי ואהלן

זהו מהיום והלאה אתם לא לבד.... כלומר זה שבעלי עזב את הסדרה לא אומר שאני לא נמצאת הוא "נאלץ" לעזוב כלומר הוא עזב בעצבים בסוף פרק 8 של עונה 11 אבל עד סוף העונה אני ילווה אתכם ביחד עם חבריי לסט האנטומיה ככה שכרגע יש חופש אז הכול קפוא....

אבל למען הסדר הטוב בואו נתחיל מההתחלה ,טוב לא מתחילת הסדרה בכול זאת אחרי 10 שנים אני מגזימה, אבל בואו איתי ד"ר גריי שאפרד הכיר לכם את העולם של האנטומיה של 2014 2015 .
אז כפי שאתם יודעים יצאנו לחופשת חורף ואני חוזרת חופשת חורף....
בחודש הבא יש לבעל שלי בסדרה יום הולדת... כן יום הולדת עולמי והוא חוגג 49 חורפיים .....
יש ימבה של תמונות להעלות לבעלי יש קבוצה בשם "מכוריי האנטומיה בישראל" ויש לי ולבעלי יבמה חברים מסביב לעולם...

בנתיים אני נותנת לכם לחשוב על שאלה אחת בלבד שבאמת הייתם רוצים לשאול את בעלי אבל קחו בחשבון רק שאלה אחת .
אני אקרא לה שאלת המיליון.... תחשבו טוב טוב על שאלה כזאת....

grey111

New member
שבת שלום

ולמה לא אשכולית למשל?... ולמה להרים ידיים ?

אוקי רק שאלה אחת ..תגידי, זו קונספירציה?

לא ,זו כאילו תוכנית גאונית שכל וויתקי הפורום ,אלה שכתבו פה שנים על גבי שנים יצאו מהחורים שלהם כדי להגיב על מה שקורה פה ??
כי אם כן , וואלה הצלחת

grey111

New member
אהלן

הפורום חזר במתכונת חדשה ובהנהלה חדשה הכול חדש...
כרגע אני כאן ד"ר גריי שפרד בשבילכם ולמענכם, וביחד נלך צעד צעד עד לחזרת פרק 9 בעונה החדשה , ואגב לבעלי יש יום הולדת בחודש הבא ומתוכננת לא מסיבת יום הולדת בקנה מידה בינלאומי בקבוצה שלו בארץ וגם בקבוצה שלו בחול עובדים על העניין במרץ רב
אז בלי לחץ והכול יהיה בסדר....

grey111

New member
יום הולדת עולמי

בתאריך 13 בינואר פטריק יקרנו יחגוג יום הולדת .... בשני קבוצות שלו האת בארץ ובשנייה שלו בחול הולכים לחגוג ל ובגדול

grey111

New member
קבוצות נוספות.....

הכוונה בקבוצות נוספות זה שכאן ברשת מחוץ לפורום יש את קבוצת "מכוריי האנטומיה בישראל " שכול החומר הכי חם לוהט ושהכי רלוונטי שמגיע מההתראות וכמובן שלאחר בדיקה מקיפה נכנס תחת סטטוס לתוך הקבוצה. בחו"ל יש לפטריק דמפסי עצמו קבוצה אמריקאית שגם לשמה מגיעים פוסטים...
בנוסף לאותה קבוצה ישראלית בארץ יש את הדף ששייך מטבע הדברים לשני שחקנייה הראשיים של הסדרה "פטריק דמפסי ואלן פומפאו", ויש את הפורום שקשור לסדרה ובסדרה.....
למי ששאל אז אני מקווה שעזרתי.....

haych

New member
אפשר להעיר משהו?

הקטע הזה שאת כותבת בשמה של מרדית'... זה די מעצבן.
זה פורום. אמורים לנהל דיונים ולדבר על הסדרה, את לא מצפה שנדבר עם דמות דמיונית, נכון?...

ועוד משהו, אם יורשה לי... וזה נאמר מתוך ביקורת בונה בלבד ובלי כוונה להעליב-מאוד לא נוח לקרוא את ההודעות שלך כשהן כתובות ללא סימני פיסוק. לי אישית שני העניינים האלה מאוד הורסים את ההנאה מהפורום.

grey111

New member
הערות בונות

הערות תמיד מתקבלות בברכה בשביל זה הפורום קיים.
דבר נוסף, אני מדברת בכוונה בשמה של מר משום שאת הדיונים אני מנהלת כמו הקריינות של הדמות שהיא משחקת בסדרה, במציאות אני אימא לשני ילדים ויותר נכון לשני בנים, הדמות הדמיונית שלי בסדרה בלבד והיא אימא לשני ילדים זולא שאני ובעלי אימצנו וביילי התינוק שזו בעצם תינוקת...

אני אישית על מנת לתת לכם מענה יעיל והולם החלטתי לנהל את הפורום כמו התנהלות הסדרה עצמה.....
בסדרה יש תוכן יש את הקריינות של מר ויש את הפרק שמשודר, מתוך כוונה ועל מנת לשא יהיה כאוס ובלאגן ויד ימין לא תמצא את יד שמאל החלטתי לעזור לכם כאן בתוך הפורום לא ללכת לאיבוד ......
ומתנצלת אם פגעתי במישהו שלא במתכוון.

N o R i K o

New member
ומה עם אנשים שלא הגיעו לפרק העדכני?

מה עם אנשים שעכשיו צופים בעונה השניה ורוצים למצוא מקום לדבר בו על הפרקים? מה עם אנשים שבמקרה נתקלו בפרק ורוצים לברר איזה פרק זה היה? מה עם אנשים שבסך הכל רוצים לשתף במידה על שחקן מסוים?
שיטת ה"ניהול" הזו לא מתאימה לפורום שבו אמורים להתקיים דיונים על הסדרה. לא כזה אכפת לי כי אני לא גולשת פה יותר, אבל בתור מישהי שניהלה בעברה 2 פורומים בתפוז, ובתור מישהי שהפורום הזה היה בעבר משהו חשוב לה, אני חושבת שמן הראוי שאעביר ביקורת בונה על כך שהשיטה הזו פשוט לא פרקטית. במקום לאסוף גולשים היא מבריחה אותם. אף אחד לא צריך שיקריינו לו את הפרק אם הוא כבר צפה בו. אנשים צריכים מקום לדבר בו על הדמויות ולא איתן.
&nbsp
בכל מקרה, שיהיה לך בהצלחה

grey111

New member
שלום לך נוריקו...

אני כרגע נמצאת בעונה חמישית בפרק החתונה.... עונה שנייה כבר ממזמן עברה ואני ראיתי בצוק איתן את כול העונות מהראשונה ועד האחרונה של עונה 11 פרק 8 אז אם משהו לא ברור אני כאן ולא צריך לכעוס...
אפשר לדבר על הכול וברוח טובה וידידותית..... ואם יש בקשות אז אני מוכנה לתת תשובות..... ואם מישהו נפגע ממני אז סורי כי לא התכוונתי......

haych

New member
אני מציעה

שתקראי אחורה בפורום ותראי איך הוא היה בנוי, ואיזה פעילויות היו בו. מעבר לדיונים הרגילים על הפרקים היו הרבה משחקים, תמונות ודברים כייפים כאלה. בסופו של דבר אני עזבתי את הפורום כי רוב אנשי הפורום הפסיקו לצפות בסדרה ולא היה לי כייף להכנס למקום בו רק מזלזלים בסדרה שאני אוהבת, ושכל הפורום עסק בכלל בסדרות אחרות... אבל כל עוד כן דיברו על האנטומיה-זה היה מאוד מוצלח.
אני חושבת שאת צריכה לקבל את הביקורת שנותנים לך וללמוד מהגולשים הותיקים. זה שאת מסבירה למה בחרת להתנהל ככה זה יפה וזו זכותך כמובן, אבל גולשי הפורום אומרים לך שזה לא לעניין והם בסוף אלה שמצביעים במקלדת.
וגם-מהמעט שראיתי נראה שאת מתמקדת בעיקר בפטריק דמפסי/דרק(שזה מאוד הגיוני אם את מדברת מנקודת המבט של מרדית). צריך לתת יותר מקום לדמויות/שחקנים אחרים.
בהצלחה בניהול.​

למעלה