היי, זו שוב אני וההשתפכויות שלי...

היי, זו שוב אני וההשתפכויות שלי... ../images/Emo3.gif

בשבוע שעבר היה לקינמון יומולדת בגן למעשה אפשר לומר שזו הייתה יומולדת לאמא (אולי גם, ואפילו לא עם יותר מדי הפרזה - לומר שאמא לא נהנת כך בימי ההולדת של עצמה, אבל לא ניתן לאשש זאת משום שימי ההולדת של אמא של הקינמון, ימי ההולדת שנחגגו, היו כל כך מזמן שאין לה בכלל זיכרון מהם, אז אולי בכל זאת היא נהנת גם בהם.) סוף סוף התאפשר לי לראות את הילדה שלי בפעולה בגן כמה היא משתפת פעולה, כמה היא מבינה גאווה גדולה ללא ספק אבל אם לרגע לנסות להיות אוביקטיבית, הייתי גם מאד גאה בגן שבחרתי. יופי של חגיגה, מושקעת, עם משחקים, ומתנה, ושימת דגש על שיתוף וחברות בין כל הילדים אז אולי חגיגות כאלה יש בכל הגנים אני בוודאי לא יודעת וזה גם לא חשוב לי לדעת, חשוב לי שלי היה כייף
וגם לקינמון, ללא ספק מתאים לה להיות 'מסמר' "הערב" כן. הקינמון שלי כבר בת שנתיים שנתיים של אמהות עם כל הקשיים והעייפות, אני שמחה מאד שיש לי את הזכות להיות אמא שלה, ולהיות אמא בכלל. אני חושבת שאני בן אדם טוב יותר, גם לעצמי טוב יותר, מאז שאני אמא. היא עכשיו מתחילה לומר משפטים שלמים (מינוס מילות ייחוס
) ואחד המשפטים שהיא אומרת זה 'אמא קינמון' או 'אמא שלך' היא כמובן מתייחסת אלי כשהיא אומרת את זה
וכמובן שאני נמסה יש לי ילדה שהיא פרא אדם, רק בחודש האחרון היא חטפה בגן השעשועים יותר מכות משנות חייה היא תזכור לספר את זה בכל הזדמנות, אבל זה לא ימנע ממנה לחזור ולטפס על אותם מתקנים, לשוב ולרוץ אל אותם מכשולים, ולעשות להוריה התקף חרדה... יש לי ילדה עם תפיסה מדהימה (ולא, אין לי מושג אם ככה זה אמור להיות בגיל הזה, גם לא אכפת לי לדעת) שיודעת כבר לספר לי אפילו רכילות מהגן. (ולא רק מהגן.
) וכל בוקר כשהיא באה אלי למיטה, חמה ומריחה, סתורת שיער גוררת איתה את הכרית או את השמיכה, עומדת בפתח של החדר ומצהירה 'קוקר טוב', אני מתאהבת בה מחדש (כשזה לפני השעה חמש וחצי אני מתאהבת בה מתוך שינה) אני יודעת שהודעות כאלה הן לא חוקיות ללא תמונה אך עוד לא הספקתי להוריד את התמונות מהמצלמה, ולמצוא את המתאימה במסגרת המוגבלות שלי... אז בהמשך התמונה תגיע, ואני לא מבטיחה שזה יהיה במקום שרשור השוויץ של החודש
עד כאן השתפכותי להערב.

מחכה להמשך ../images/Emo13.gif

כל כך כף לשמוע את האהבה מל מילה שלך, ניגרת לה באיטיות וממתיקה הכל, כמו דבש.

אפרסקה

New member
מזל טוב, אמא בת שנתיים!!

כמה יפה ומרגש כתבת...ואין כמו מסיבות יום הולדת בגן כדי להוציא מאיתנו את הילד שבפנים... מאחלת לך עוד המון המון רגעי אושר, ועד המון המון "קוקר טוב", רצוי לא לפני שש וחצי בבוקר...
נ.ב. שולחת גם מסר

נועם@בת

New member
מזל טוב אמא של הקנמון

שכל הקוקרים שלך יהיו טובים, ושהבשמים שלך ימשיכו להמיס לך את הלב ולהפוך אותך לרכיכה מאושרת. יומולדת שמח גם לקינמון המופלאה שהיבאה איתה מנה גדושה של אהבה ואושר לעולם הזה. אוהבתותך בתיה

למעלה