היי חברים אני זקוקה למידע

חרטבונה

New member
היי חברים אני זקוקה למידע

אני חולה חולה חולה (בלשון המעטה) על סי היימן, ואני שמחה לגלות שישעוד אנשים כמוה, אני מבינה שיש כאן אנשים שבקשר ישיר איתה, ואנשים שהולכים להופעות שלה , אז ככה, כמה דברי: 1. רציתי לדעת איפה אפשר לראות את לוח ההופעות שלה, ומתי היא מופיעה באיזור ת"א או ב"ש? 2. רציתי לדעת אם בהופעות שלה היא מבצעת שירים מתקופת נפגשים. 3. רציתי לדעת אם בתור אחת שמעריצה אותה די המון זמן, יש אפשרות לסדר לי להפגש איתה באופן אישי, ואם יש איזשהו אמצעי שבעזרתו אני יכולהנ לתקשר איתה (אי מייל, שח רחוק, יונת דואר או משהו) אשמח מאוד אם תעזרו לי

actress

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

אז ככה: 1. לוח ההופעות שלה בנתים לא פורסם אבל היא מופיעה ב11 ביוני באזור המרכז בראשון. בת"א יהיה לה מופע במרכז ענב שוב פעם היא צריכה לסגור תאריכים, וברגע שיהיה לי אני אפרסם כאן את התאריכים.
2. לא 3. לגבי מפגש איתה אז אנחנו מנסים לארגן "ערב סי היימן" כמו שכתבתי בהודעה הקודמת רשמתי את המחירים וסיכמתי איתה שאנחנו חברי הפורום נבוא להופעה שלה וכמובן ניפגש איתה אח"כ ואם תהיה כאן הענות היא תגיע מידי פעם לפה ותכתוב. מקווה שזה ענה לך...

חרטבונה

New member
אבל למה לא נפגשים?

זה האלבום האהוב עלי, אני לא מבינה למה היא לא מבצעת אותו בהופעות,חברה אתם חייבים להסכים איתי שיש שם שירים ע-נ-קיים, בכל אופן אקטרס אחותי אם את מדברת איתה בקרוב, זרקי לה איזה מילה קטנה ממני על נפגשים. תודה אחותי. להתראות לך, שלום!!!!

actress

New member
בכיף, ואולי תבואי בחודש הבא להופעה.

ואז תוכלי לפגוש אותה.
ולא לדאוג אני אשאל אותה.

ט י נ ה

New member
הנה אני עונה לך

שלום מותק כאן סי שמחה שיש אנשים ברמה ששואלים שאלות ברמה. אז ככה אני כן שרה מנפגשים במופע החדש למשל את השיר חצי עולם ,אדית פיאף של תל אביב הקטנה ועוד ..במופע החדש יש כיוון של מוסיקה שחורה מדהימה התאריכים הקרובים הם : ראשלצ היכל התרבות 11 ליוני ( יום אחרי יום ההולדת שלי ) ויתארחו בנוסף למופע הרגיל גם אריס סיני ואביבה אבידן ) ב 26 ליוני בבלוזט זיכרון יעקוב וב 30 ליולי מרכז ענב תל אביב מופע חגיגי ביותר עם אושיק לוי ג´וזי כץ ואריק סיני ... חוץ מזה באיזור באר שבע יש לי השבוע הופעה בבסיס חיל אוויר במצפה רמון אם תרצי אישור כניסה מיוחד נסדר לך. לגבי פגישה עם הפורום ברצון אחרי המופע בראשלצ וכרטיסי ידיד ימכרו לחברי הפורום ב 35 שח במקום 80 שלך סי מצרפת תמונה מקווה שיעבור ...

actress

New member
אויש איזה טעות איומה../images/Emo70.gif אני בטוחה

שזכרתי אם זה יהיה אבל שאני הייתי משהו אחר אז אני מתנצלת אם הטעתי אבל סי ענתה.

למעלה