היי חברים אני חייב לכם הסבר...

ד קובי

New member
היי איילה ../images/Emo24.gif

אין לי כל עניין להעלם ואני נשאר כאן למרות הכל!!!

היי היי לך איש יקר

אז קח לך כיסא מותק תכין נס חם ומהביל ותדליק סיגריה כמו בימים הטובים כמו שאמרתי אז ואני אומרת היום וגם אמרתי למיטל בפון בשיחה האישית שלי איתה שהיא ניסתה להניע אותי לפתוח קמונה שאיןלי שום רצון לפתוח קמונה קומנה לא בא במקום הפורום והיה ותפוז כן יחליט כמושהוא עושה מידי פעם שאנחכנו תופסים לו שטח גדול וזה גורם להם להפסדים ואין לנו ריטינג כמו שהם היו רוצים לי אין בעיה לעבור לפורטל אחר אתה יודע מהיסתכלותשלי על כול הפורומים שהיו בענין נחלות נפש ועזרה ותמיכה לא נישאר פואום אחד שתפוז השאיר את כולם הוא סגר היחיד שנישאר זה אנחכנו כנל כול הקמונות שפעלו ואני היתיחברה בכול הקמונות שהיו להורים או מישפחות ניפגעי נפש ראה מה קרה לקמונה של מהפכן

ד קובי

New member
היי חברים אני חייב לכם הסבר...

כפי ששמתם לב לפני מספר ימים אני כבר לא מנהל את הפורום החשוב והתומך הזה... חס וחלילה אין בכוונתי לנטוש אתכם ותמיד אהיה אתכם כאן כי לכולנו עניין משותף אני כבר אינני מנהל בתפוז ולכן הוסרתי מניהול בכל ארבעת הפורומים שניהלתי בתפוז וזאת בשל חילוקי דיעות עם הנהלת הפורומים. אשמח תמיד להשיב כאן או במסרים אישיים לכל מי שיבקש את עזרתי אוהב אתכם אתם נפלאים!!!

זריחה 2

New member
לא יודעת על מה ולמה....

וגם אם הפורום הזה יסגר,הפעילות המצומצמת שפה,הרי זה ברור,זה לא אתה..זה אנחנו. ולא קשה גם להבין זאת..לא ככה? תודה שוב,ושם למעלה בתפוז,שיחליטו מה שיחליטו.. ישאירו,יסגרו יפתחו.. בקיצור..יהיה מה שיהיה.
..לילה טוב.

ד קובי

New member
../images/Emo140.gif זריחה יקירתי

כבר כתבה כאן מנהלת האשכול מתפוז כי אין בכוונתה לסגור את הפורום. ונצא מנקודת הנחה שיסגר גם לזה ניתן למצוא פתרון שכן לא חסרים פורטלים אחרים לפתוח בהם פורום באותו עניין... ואפילו גם כאן בתפוז תמיד אפשר לפתוח קומונה באותו העניין.... שבת שלום יקירה

מ ה פ כ ן

New member
../images/Emo201.gif

לפי דעתי תפוז הפסידו בגדול !!! צר לי שכך זה הסתיים... תודה לך על כל התמיכה, המילים החמות והסיוע במצבים קשים !!! מאחל לך המון בהצלחה בהמשך...

rache2

New member
קובי אבל אבל..למה?

מהמעט שזכיתי להכיר אותך אתה אדם מדהים ותודה לך ! וטוב לשמוע שאתה לא עוזב אותנו.:) מה שלומך?

למעלה