היי טליה ו אלדר- orya

• פותח הנושא orya
  • פורסם בתאריך

orya

New member
היי טליה ו אלדר- orya

היי טליה ואלדר וכל מישמעונין- אני רוצה להסביר לכם בקצרה מה הוא ספר הידע. ספר הידע הוא ספר אוניברסלי שהוכתב בשיטת אור-פוטן-סיקלון(שאיננו מוכר על הפלנטה שלנו) והושלם במשך 12 שנה ע``י גברת בולנט צורק באיסטנבול . הוא ספר של התכנית המוגדרת של העדן הזהוב. האנושות אשר הישיגה את אור התודעה מהמיקרו למקרו בהליכתה בנטיבי הגלגולים החוזרים משליכה תכנית מוגדרת זו שמבוצעת ישירות ע``י המציאות האנושות המאוחדת לכל הלכולליות האוניברסליות, כולל הפלנטה שלנו.הספר הוכתב מערוץ אלפא שהוא ערוצו הישיר של אדוני ומערוץ זה נכתבו כל ספרי הקודש, אך ספר הידע איננו ספר דת או ספר קדוש בשום פנים ואופן.והוא מופץ על כל הפלנטה בצורת חוברות בהתאם לרצונותתיה של הכולליות השמימיות. שם הקבוצה בטורקיה- מרכז האיחוד האוניברסלי של התאחדות אחוות העולם- אנו כוללות של 18 חברים מהווים את יסוד הגרעין של מרכז זה לראשונה בישראל. המרכז שלנו נמצא ברחוב בר כוכבא 28 תל אביב, נפגשים כל יום שלישי בשעה 18.30 ,כל פעם חבר אחד שהוא מורה שמש קורא חוברת ומבהיר אותו לפי סדר. אנו מפיצים חוברות לכל המעונין. הספר תורגם כולו לעברית בצורת חוברות והוא כולל 55 חוברות (כל חוברת 10 עד 15 עמוד)+7 חוברות נוספות. מי שמעונין בחוברות בבקשה ליצור איתי קשר לתת לי את הכתובת ואשלח לכם בדואר(בדרך כלל אנו מפיצים 3 חוברות מתוך הספר -זה קשור לענין התחברות לתדר)מי שרוצה את כל החוברות יכול לקנות דרכי בעלות של הוצאות הצילום בלבד שהם 120 ש``ח. אני מזמינה אתכם אישית לבוא למרכז שלנו לחוות, באם תרצו בכך להיות לנו לעזר על מנת לשנות את עולם לעולם טוב -אוהב- שמח- ואנושי. באהבה לכולם- orya

Tal_Ya_Tal

New member
היי orya B-) תודה על המידע.

המידע נשמע באמת מאלף ומעניין, למרות שנותרו מס` דברים `סתומים` כמו: ``שיטת אור-פוטן-סיקלון`` ; ``הלכולליות האוניברסליות``; ``ערוץ אלפא`` ``הכולליות השמימיות`` ``כוללות של 18 חברים`` ``מורה שמש`` וכו`. למה את מתיחסת כשאת מדברת על כולליות?!?! ומהי `כוללת`?!? `ערוץ אלפא` עד כמה שידוע לי, הוא תדר שבו מצוי המיינד במצב של טרום שינה או מדיטציה. ולא בהכרח ערוץ של תקשורת עם ה`?!?! או שמא אני טועה? היות שגם `הקורס בניסים` הגיע כולו בתקשור בצורת הכתבה פנימית, רוצה לדעת מהו ההבדל בין סוגי ההכתבה. `האנושות אשר הישיגה את אור התודעה מהמיקרו למקרו`, שעליה את מדברת, נשמעת כמו שבט המאייה שלנו, שגם הוא השיג את ההארה ועזב את הפלנטה, על ידי העלאת התדר שלו. האם ישנה זהות ביניהם? לדאבוני, אני מלמדת אסטרולוגיה בימי שלישי ולא אוכל להתפנות להגיע. אבל אשמח לקבל את שלוש החוברות בתור התחלה. B-) אשלח לך את כתובתי במייל ו....שוב תודה, L&L TALYA

orya

New member
היי טליה- מ orya

שלום לטליה שמחתי מאוד שמה שכתבתי ענין אותך וכעת אנסה לתת לך תשובות לשאלות שלך: ערוץ אלפא שממנו הוכתב ספר הידע אין לו כל קשר לגלי האלפא שהמינד נכנס בזמן מדיטציה אלו הם שני דברים שונים לחלוטין. ערוץ אלפה הנו ממד אנרגטי שכל הספרים הקדושים הוכתבו והורדו ממנו לפלנטה שלנו והוא ערוצו הישיר של אדוני. הכולליות השמימיות הם היררכיות אלוהותיות שהם כל הזמן באים לעזרתנו הם נמצאים במימדים אנרגטיים שונים אני יכולה לתת לך דוגמאות כמו : ישנם מסרים בספר למשל שחתומים ע``י - המערכת, או, ע``י-המרכזאו- ע``י המציאות או- ע``י האסיפה הפדראלית של הקוסמוס, כל אלה דוגמאות מכולליות שמיימיות אשר מוסרים מסרים. הכוונה במילה כוללות היא- הצוות של חברים למשל עושים עבודה אנרגטית כלשהיא או פעילות כלשהיא בצורת כוללות כלומר מתפקדים כפעימה אחת. כולם מקבלים את כולם ללא אגו, כולם שווים, אין מנהיג אנו חרוזים על חוט ואין ראש ואין זנב כולנו אותו הדבר אין גורו.זה קשה מאוד אך משתדלים מאוד ליישם את הדבר הזה וכך אנו משקפים את הלבן הבוהק לאחר שמתמזגים כל אחד בתדר הצבע שלו ובונים אאורה לבנה מלאת אהבה אחווה לסביבתנו ובצורה הזו אנו משקפים את האאורה של ספר הידע. כוללות של ה-18 היא כוללות בעלת משימה ותפקיד וכפופים לכללים מסוימים כמו שכתבתי לך למעלה.זהו שיטת עבודה שנדרשת לכל בעלי התפקיד של ספר הידע. כל אחד מתוך הכוללות של ה-18 הוא מורה שמש והוא מקריא כל יום שלישי חוברת אחת ומבהיר אותו, כל אחד לפי תורו לשאר החברים הנמצאים במרכז. בקשר לתרבות המאיה שנעלמו מהפלנטה ע``י העלאת התדר שלהם- בסופו של דבר כל אחד שהוא באמת בלע תפקיד (דרך הגב אנחנו חתומים להיות בעלי תפקיד עוד לפני שנולדנו לגלגול הזה ואז קבלנו את גופנו הפיסי- התחייבנו)אמיתי באמת באיזו שהוא שלב הוא יעלם מן הפלנטה הזו ויגיע לפלטה שנקראת בטה-נובה ושם ימשיך את חייו וכו וכו- עוד מידע על כך יש בתוך הספר. השיטה אור- פוטון- סיקלון מדבר על העמסת אנרגית הזמן על תדר האותיות וכל מה כתוב בספר מתוך משפט אחד אפשר להוציא הרבה מאוד מסרים מקודדים ע``י כך מודדות את מידת תודעתו ומודעותו של הקורא ,יש עוד הסברים לזה אבל אני לא אכנס לזה עכשיו. אני מקווה שעניתי לך על השאלות ,שוב אני מדגישה שזה מאוד שטחי מה שכתבתי לך כאן. בנוסף יש בספר מידע רב מאוד על גלקסיות אחרות מחוץ לגלקסית שביל החלב שלנו ועל מערכות שמש אחרות על מצבורי כוכבים על מיימדים אחרים וכן גם סרטוטים סכמטיים כדי שאנחנו בני האנוש יהייה לנו קל להבין. אני אשלח לך את שלושת החוברות ביום ראשון. תהיי איתי בקשר. באהבה -orya

Tal_Ya_Tal

New member
תודה על מידע המאלף ORYA B-)

תודה על מידע המאלף והמעניין ORYA אצפה לחוברות שלך ואשמח ליצור קשר. LIGHT & LOVE TALYA

אלדר

New member
היי orya מה שלומך??......

טוב קראתי כמובן את ההסבר הקצר שלך על הספר והבנתי כמה דברים נוספים... יש רק דבר אחד שאני לא מבין ``ספר`` בעל 550 עד 600 עמוד ועוד 7 חוברות שאין לי מושג כמה עמוד יש בהם זה ממש כלום .... לא שאין בהם חומר כי יש בהם כפי שאת אומרת אבל זה מאוד מעט עמוד אם כבר האית אומרת כל חוברת 100 עמוד האיתי מבין שזה כמות... אני יכול להתאמץ יום אחד שבע שעות ולקרוא את הכל ואז מה?... יקח לי הרבה זמן להבין את הכל ולחשוב על זה וזה מעט מאוד וכנראה שבגלל שאני לא יכול לא לקרוא ספר םעמיים ויותר אני יקרא שוב פעם... ואולי אני יבין אבל שכחת פרט אחד אם אני לא טועה... ה570 עמוד האלה יש בהם יותר חומר וידע ממה שרשמת שיש ויותר נקודות מידע והסתכלות אבל מה שנתת עד עכשיו מסקרן אותי מעוד אבל לא מספיק ואם אני יכול לבקש ממך טובה אחת כדי לערבות את הסקרנות שלי?!?!... האם את יכולה לשלוח לי חוברת אחת או שתיים להסתכלות לפני שאני יחשוב על יותר מזה?? כאילו רק חוברת אחת כדי לדעת מה בדיוק מדברים שם ואם אני יראה שעדיין אני ירצה להמשיך ולקרוא ושאת החומר הזה לא למדתי עדיין בכייף אני יקנה את שאר החוברות... אבל אם אני יראה שכבר יש עותק או את המידע הזה והידע הזה בספריה שלנו אז בשביל מה לקנות שוב אם אני יכול לקחת מחר את הכל ובחינם???? כאילו יכול להיות שבסיפריה שלנו הגיע עותק בטעות ונשאר שמה (זה קורה הרבה לכל מיני ספרים ומדורים ועיתונים אז הכל אפשרי) אז השאלה שלי היא האם את יכולה לשלוח לי עותק יחיד כדי להחליט ולראות על מה בדיוק מדובר שם?? אני צריך ממש לראות על מה זה כדי להחליט אז מצטער אם זה לא מחייב התשובה שלי אבל זה לפחות משהו.... אז עוד נדבר על זה.... אור ואהבה לכולם... tksr

orya

New member
היי אלדר- מorya

כמובן שאני יכולה לשלוח לך חוברות, בדרך כלל אנחנו מפיצים 3 חוברות. החוברת הראשונה מכילה 1/3 תדר של כל הספר + שני החוברות הנוספות נותן עוד רצט מידע. מה שאני הסברתי זה כלום לאומת הידע שאפשר לקבל בספר עצמו.הפצת שלושת החוברות נעשות בכל העולם זה קשור לענין התחברות הקורא לתדרים של הספר. אנחנו מפיצים את שלושת החוברות חינם . אשמח מאוק לשלוח לך אך בבקשה תשלח לי את הכתובת שלך לאי מייל שלי . ערב טוב ונעים -orya .

אלדר

New member
סורי אבל זה בלי אפשרי כרגע....

כאילו אני לא יכול לשלוח לך את הכתובת באימייל כי שלי ``קרס`` לגמרי אבל זה לא משנה לי לכתוב את הכתובת כאן בפורום כי אחרי הכל כל מי שינסה לעקוב אחרי יגיע לקיבוץ נירים אבל לא יותר ככה שאני יכול לא לקרוא כל מכתב אם ישלחו לי כאלה שלא ביקשתי מהם אז זה לא חשוב.... טוב אז לעניין הכתובת שלי היא: (מה שצריך לכתוב הוא ככה:) לכבוד אלדר רוזנברג קיבוץ נירים ד.נ. נגב 85125 וזהו... קשה??? (סתם) אז בקצור אני יחכה בקוצר רוח לדפרון הזה (הוא שלושתם!?!?) תודה מראש orya וכל טוב ל``נצח`` אור ואהבה לכולם... שלך... tksr

למעלה