היי יש לי שאלה ..

אופס רצה אלי *

אני ניסתי פעם לברר אבל לא חשבתי אמרתי שאולי זה סתם בגלל שהיא קטנה , ועכשיו זה נהיה מוזר ואמרתי לדודה שלי כלומר אמא שלה והיא רוצה לבדוק את העניין וננסה באמת לבדוק את העניין כי זה חמור

yocmm

New member
כדאי מאוד לבדוק

ילד שבאופן קבוע רץ בוכה להורים בזמן האיסוף, הוא סימן חזק מאוד למשהו לא תקין בגן. זה הרבה יותר משמעותי בדרך כלל, מילד שמיתקשה להיפרד, או אף בוכה בזמן הפרידה. אחרי שאמרתי את זה, כחי נשימה עמוקה ונמשיך. מה שהייתי מציע לעשות בתור שלב ראשון, הוא לדבר עים עוד כמה הורים מהגן. להשוות איתם חוויות. תתארי להם את המצב אצלך ותשאלי אותם אם גם אצלם המצב דומה. כדאי להיות כמה שיותר לאקונית ויבשה בדיבור, כדאי לא להכניס אנטרפטציות אישיות ולא להטות את התשובה של שאר ההורים לכאן ולכן. כמו כן, כדאי לספק עוד כמה פרטים על הגן. האים זה גן פרטי או של אירגון כלשהו (ויצו, נעמת...). האים יש כיתה אחת או יותר. כמה ילדים יש בכיתה, כמה מטפלות, האים יש גננת (מוסמכת). בבקשה רק לא לציין את שם הגן, כדי לא להוציא דיבתו יוסי

היי יש לי שאלה ..

אני לוקחת כימעט כל יום את בת דודה שלי מהגן ומישהי מהגן היא גם מהביבסיטר שלה וכל הזמן שאני באה היא כל הזמן בוכה ורצה אלייה ונראית מבוהלת ואני יודעת שהגננת די מפחדת ממני והייתי רוצה לדעת אם זה יכול להיות קשור למשהו שהיא עושה לה ..

פאפי30

New member
לא כל כך הבנתי...

את הסיפור. הילדה רצה לבייביסיטר? למה היא לא רצה לאמא שלי כשהיא באה לקחת אותה? בנוסף כדאי גם לבדוק עם הילדה לדובב אותה ולכוון בשאלות על הנעשה בגן. שווה לנסות.

למעלה