היי לכולם רציתי לשתף איתם את על המקרה שלי אמש

היי לכולם רציתי לשתף איתם את על המקרה שלי אמש

יש ברשותי הרבה קריסטלים, 2 אמטיסט 1 אפצ´י טיר שחור 1 טופז כחול 3 טורמלין שחור 1 טורקיז 2 עיין הנמר חומה מוזהבת 2 קטנים מגנזייט 2 סיטרין 1 עין החתול 2 רוז קוורץ ורוד 1 ג´ייד ירוק 1 חץ אובסידיאן שחור לעיתים קרובות שמה כמה קריסטלים לתוך הכרית וגם לפעמיים שמה בתוך התיק ליד המיטה שלי, רק במיוחד אני שמה מתחת לכרית אבן ג´ייד. במקרה אתמול כל האבנים קריסטלים בתוך התיק לידי במיטה במיוחד אתמול הרגשתי עקצוצים בגוף במיוחד עקצוצים באזור הקיבה,צמרמורת,סחרורת,פחדים ולא הצלחתי בכלל לישון היה חושך בחדר לגמרי הרגשתי כאילו אני הולכת למות אני בחיים שלי לא הרגשתי כך, והיה לי בזק בראש וקורא לי לקחת אבנים, ולהכניס לכרית פתחתי את התיק שלי ולקחתי נרתיק בתוכו אבנים בקושי החושך לא ראיתי בבירור את סוגי האבנים, אז מימשתי את כל האבנים לפי האינטוציאה שלי והכנסתי לכרית כמה קריסטלים וגם לקחתי עוד אבן והחזקתי ביד השמאל ועוד אבן שמתי על עין השלישית ונכנסתי למדטציה עמוקה ורפיתי והכנסתי את האבנים שהיה בראש וגם בידי לכרית ומיד נרדמתי עמוק ממש וחלמתי חלום מאוד משמעותית ויפה... חלמתי שאני נמצאת בגינה מטופחת דשא ירוק פרחים יפיים וראיתי ילדים משחקים הרגשתי נפלאה בחלום. אז למחרת בבוקר התועררתי נינוחיה רגועה שלווה ואני הוצאיתי את האבנים בתוך הכרית היה אמאסטיט אחד ו3 טורמלין שחור ו..ג´ייד ואני נדהמתי כי תמיד שאני שמה ג'ייד בתוך הכרית אני מחוברת מאוד בתקשור (עין השלישית), הרגשתי באותו לילה את האבן לפי הצורה הרגשתי צורך לשים על עין השלישית זה היה אמאסטיט וביד הרגשתי שזה היה 1 טורמלין שחור ואני הסתכלתי על אבן טורמלין שחור ראיתי פרצוף שועל זה היה הרגשה מוזרה זה מדהים כל מה שיש לי עם האבנים... אני מאוד מקווה שאתקדם בתקשור שמחתי לשתף איתכם על החוויה שעברתי

למעלה