היי לכולם 2

היי לכולם 2

מצטרף לשירשור , אומנם מאוחר , מקוה שתסלחו לי...... שם:גור גיל:15 מוזיקה מועדפת:זה די ברור , רוק להקות:סיימון אנד גרפונקל , פינק פלויד , דייויד בואי, ביטלס (כן כן , זה גם רוק תאמינו או לא) , קווין , המון מוזיקה עברית ישנה , לא אפרט עכשיו icq:161598408 נ.ב אשמח לדבר בנושא תקליטים , אני אוסף שוב מזל טוב על פתיחת הפורום.

ברוך הבא! ../images/Emo150.gif

אני מוכרחה לציין שיש לנו טעם די דומה... אגב - שמתפ לב ששכחנו כמה גדולים מאוד? מה עם קינג קרימזון? מה עם ג´טרו טל? מה עם אמרסון לייק ופאלמר?

pinky_unna

New member
הן לא ממש אגדות רוק

אלה לא להקות שהצליחו והתפרסמו מספיק בכדי שיכונו "אגדות רוק" (למרות שהן כן הצליחו וכן התפרסמו... הכל יחסי) הן מתאימות לפורום השכן - "רוק-מתקדם" ואני עכשיו הגעתי אז אהלן לכולם ומזל טוב על פתיחת הפורום! אלעד

ganooov

New member
בדיוק - אגדות רוק ../images/Emo13.gif

אבל כל מה שרוק מתקדם - שילך לפורום 503, שם הוא המקום של הפרוג, לא כאן. בכל אופן, ברוך הבא, ואני מקווה שתהנה כאן.

שוב - מה זה לעזאזל פרוג?

ג´טרו טל זה בטוח לא רוק מתקדם - והיא בטוח אגדה, אולי לא רוק פיור רוק, אבל יש לי בעיה עם הגישה הזו שעושים הנחות לכאן ולא לכא, יש הרבה להקות ואנשים שמדובר עליהם שהם לא פיור רוק, אבל אנחנו מדברים עליהם בכל זאת. אין שום סיבה שג´טרו טל לא ייכנסו לקטגוריה הזו. מישהו היה בהופעה של לפני שנה? היה נהדר!

ganooov

New member
פרוג - פרוגרסיב ../images/Emo13.gif

זה יכול היות פרוגרסיב רוק או פרוגרסיב מטאל - איך שבא לך. זאת דרך קיצור נפוצה, וכבר ענו לך על זה פעם אחת.

pinky_unna

New member
ג´טרו טול היא בטוח לא רוק מתקדם?

ג´י אמרת עכשיו משהו מוזר
ג´טרו טול היא אחת האמהות של הרוק המתקדם ואני לא חושב שאפשר בכלל לתת לה איזושהי הגדרה אחרת ג´טרו טול היא להקת רוק מתקדם (מצויינת)! מה זה רוק מתקדם? צריך לשמוע ולהכנס לראש הזה בשביל להבין אבל אני אנסה בכל זאת להסביר מעט: רוק מתקדם הוא רוק מעט עדין יותר שנוטה לסגנונות כמו מוזיקה קלאסית ג´אז בלוז פולק אירי ועוד... הוא מעודן ומורכב בהרבה מהרוק הרגיל כלים דומיננטיים ברוק המתקדם (מעבר לכלים הבסיסיים - גיטרה תופים באס) הם חליל קלידים כינורות וכלי נשיפה שמעשירים ומשתלבים בצורה מאוד מעניינית בתוכו בברכה - אלעד

pinky_unna

New member
אה ושכחתי להגיד...

שאני הייתי בהופעה והיה פשוט מקסים! הייתי שנה לפני בהופעה שלהם בטורקיה ובהופעה נוספת באנגליה אלעד

ganooov

New member
ואני אזהיר מראש שאי אפשר לתת ../images/Emo13.gif

הגדרה לרוק מתקדם שתהיה יותר מחלקית. הבסיס של ה"מתקדם" הוא שכל אלבום הוא יצירה אחת מורכבת. במדור הקישורים של פורום רוק מתקדם תמצאו הרבה על הנושא, את הויכוחים תשאירו שם. ביי
!

kibutzit

New member
שלון גם לי

גם לי זאת פעם ראשונה פה.. החופש משפיע והשיעמום לוחץ אותי למצוא תעסוקות.. אמממ אני בת 15 קוראים לי נעמה אני אוהבת את.. אממממ... ג´ניס ג´ופלין!!!!! פינק פלויד, ג´ון לנון, רדיוהד, הדלתות, המון מוזיקה עברית! אמממ זהו סיימתי שבוע טוב לנו

היי kibutzit

וואו המוסיקאים שהזכרת תואמים בדיוק, אבל בדיוק! אחד אחד, למה שאהבתי בגיל 15
(מאז קצת השתנה...אבל ג´ניס ג´ופלין תמיד תהיה בליבי (
) וגם נורא אהבתי אז(גם היום אני מניחה...אבל הקסטה נעלמה) את working class hero של ג´ון לנון :)

DUDE5

New member
נוריקו סאן?

זה לא איזה גיבורה יפנית של ספר לילדים עם סוף טראגי שעשה לי סיוטים בלילה שהייתי ילד קטן??

dylan

New member
אני מניח שהיא מתה..

איזה סוף טראגי כבר יכול להיות..?
אבל אם כבר בסופים טראגים של ילדות יפאניות עסקינן.. מישהו זוכר במקרה סרט מצוייר ישן על ילדה יפנית שבסוף דרקון הורג אותה? (אני לא זוכר מה היה הסיפור..)

dylan

New member
ומה מסמלת הילדה משוודיה אם לא

את החיים...
אין לי מושג מה קרה לנוריקו סאן או מי זאת (חוץ ממה שלמדתי עליה ממך.. שהיא גיבורה יפנית של סיפור/סרט ישן ושהיתה לה חברה שוודית שהיא עזבה בסוף...
), הוא פשוט אמר סוף טראגי ואת שאלת "איזה סוף טראגי?" כנראה בגלל שאת מכירה את הסוף והוא לא כ"כ טראגי, אבל רציתי לכתוב משהו אז התייחסתי לשאלה שלך כאל שאלה אמיתית ו.. וזהו בעצם.. כנראה שפשוט אתם מדברים על שני סיפורים שונים..

D-:, זה ספר ילדים קטן (לבני 3-6 בער

ך, שמספר על ביקור של ילדה משוודיה אצל ילדה ביפן, בסוף הספר הן נפרדות, ונוריקו סאן הילדה היפנית,אומרת שבשנה הבאה היא תבקר בשוודיה.. זה לפחות הזיכרון שלי מגיל 6) סליחה על האופיות הלא קשורה...

למעלה