היי לכולם

אילן ר

New member
מממ...לא מי יודע כמה ../images/Emo132.gif

טוב , הציפיות לא היו גם גבוהות לאור העבודות הלא כל כך מבריקות שלהם לאחרונה לטעמי האישי. אמנם יש כאן חיזוק בדמותה של תזמורת פילהרמונית , אך התוצאה די מאכזבת. יש לומר מאכזבת מנקודת מבטו של הפרוגיסט כי כאלבום פופ מתקתק הוא לא רע. הלחנים קליטים ואנדרסון הרי לעולם ישאר אנדרסון . ההפקה נהדרת ולנגן הם לא שכחו אבל פרוג זה בטוח שלא. ההרגשה שלי שהם גם לא ניסו ללכת על הקטע של חזרה לאחור. קיצר - תפאורה יפה ,נעים,קליל,נחמד,זורם,חביב אבל...את השקלים כדאי להשקיע במשהו אחר. תוכל לקבל התרשמות נוספת וקצת יותר אופטימית משלי באתר ההמלצות של השרת העוור.

השרת העיוור

קטעים איתך, את ההתרשמות שם אני כתבתי.... טוב אי אפשר לדעת זאת כי לכאן נרשמתי בכינוי בשביל האווירה...... בכל אופן אני נהנתי מאוד מהדיסק, אך אין ספק שאני בעמדת מיעוט, בקרב הפרוגרים בארץ. אגב אילן, איך היית מגדיר פרוג?

אילן ר

New member
אוף...הסתבכתי ../images/Emo178.gif ../images/Emo67.gif

די קשה להתעסק בהגדרות בצורה יבשה או כמו שאומרים בצ´חונה "על ריק". אבל אם תכנס לאתר ´מתקדם´ של אורי ברייטמן שהוא חזק בניסוחים והגדרות תוכל לקרוא את תמצית הרעיון פרוג. אני די מסכים עם מה שכתוב שם. בגדול - בשבילי זה סתם תירוץ לדבר על מוסיקה טובה וכזאת לא חסרה בעוד עשרות ז´אנרים. ומזל שכך

begone

New member
מצד אחד ומצד שני

מצד אחד זה אלבום סימפטי, ומצד שני זה לא מחדש שום דבר. בשביל מה לשלם 90 שקלים על אלבום בינוני, אם אפשר ללכת על הקלאסיקות של פעם במחיר נמוך יותר? מבחינה צרכנית זה מיותר, ומבחינה אמנותית זה זניח. המסקנה העצובה שלי היא שYes הפסיקו לעשות דברים מעניינים בערך בשנת 1974 והם חוזרים על עצמם (במקרה הטוב) כמעט שלושים שנה. זה ברור שהם צריכים להתפרנס, אבל היום הם כבר כמו ערפאת - לא רלוונטיים.

למעלה