היי לכולם

• פותח הנושא k976
  • פורסם בתאריך

k976

New member
היי לכולם

הייתי בראיון עבודה ,תגידו מה הקטע המראיינת נפתחת איתי כאילו אני מכיר אותה היא לא הרגישה טוב וכו עיניתי קורקטי כמו רפואה שלמה תרגישי טוב וכו לעומת בעבר שהייתי נפתח קצת וזורם. תגידו מה הק'טע כאן היא מראיינת המון סביר להניח אז מה הפואנטה להיפתח אל אדם זר קל וחומר אל אחד שמתמודד על תפקיד? דוקא עם מראיינים גברים נשמר דיסטנס כזה שהרגשתי שמושכים אותי להיפתח בשיחה זה עוד דבר שלמדתי לרסן את עצמי מול אנשים זרים ,אז ככה מבחינת הראיון היה נחמד ועינייני היא ציינה שהיא מראיינת עוד מועמדים מה זה אומר? לא יודע מרגיש טוב אחרי הראיון תודה לכם

שיטת עבודה

היו תקופות שראיינתי מועמדים לתפקיד ניהולי, לצורך שמירה על סודיות הראיון התקיים בבתי קפה (דרישת הלקוח), את המידע הכי חשוב קבלתי בזמן שחכינו לחשבון, אז ההגנה של המתראיין ירדה והוא חשף את דעותיו ומחשבותיו- זה כלי נפלא לראיון להתקרב אל המרואיין ולהוציא ממנו תגובות לא מצונזרות. ויש עוד מרואיינים לרוב הכוונה שהייתה בסדר אבל לא מושלם ואתה נמצא בדירוג המתאימים.

coachingyou

New member
גישות שונות בראיונות עבודה

שבוע טוב, אתה מתאר גישה שונה לראיון עבודה. פתיחות של המראיינת במקום מונולוג של המרואיין. זו גישה ידועה, נקטתי בה לעיתים קרובות כאשר ראיינתי, במיוחד כאשר היתה לי מטרה שונה מאשר לקרוא ולשמוע את קורות החיים פעם נוספת. תמיד בדקתי באילו נקודות המרואיין מתחבר לדברים שסיפרתי שאינם קשורים דווקא לתפקיד שלו. זו הסיבה שבהכנה לראיונות עבודה, אני מלמדת את המרואיין איך לדבר על תחומים משמעותיים ולא לחזור על קורות החיים. במקרה שלך - המראיינת כנראה רצתה לראות את תגובותיך להפתעות, שינויי מדרך החשיבה שבאת מוכן אליה, לראות איך אתה מתחבר אליה ואל הדברים שאמרה וכד'. ואולי היא באמת חשה לא טוב ולא היתה מרוכזת - אזי אני מקווה שהיית אמפתי, נחמד ומעודד. וזה שהיא מראיינת עוד אנשים לא אומר כלום. כיום על כל משרה יש קופצים רבים ומקיימים ראיונות עם רוב המתמודדים (לא כולם בדר"כ) ולכן עליך לחכות ולראות מה יגיד יום. אני מאחלת לך בהצלחה, דורית גן-מור

k976

New member
תודה לך אשמח לקבל מימך טיפים וכו

בחיוך איתי

למעלה