היי לכולם :)

mothery

New member
היי לכולם :)

אני שמחה לגלות שיש פורום למשפחות חד הוריות,אני אם חד הורית לילדה בת 4 ונראה לי שהפורום הזה הוא בדיוק המקום בשבילי. מיכל קראתי את תשובותייך ובכלל את כל מה שכולם כותבים כאן ואתם פשוט אחלה. תגידו מה אתם חושבים על נסיעה לחו``ל עם הילדה? יש לי אפשרות לנסוע למזרח ולחיות שם קצת ואני מאד מתלבטת בגלל הילדה, אשמח לשמוע את דעתכם. ביי, אני אחזור בערב. אמא`לה

תם-תם

New member
שלום!

קודם כל שלום רב... שנית- לשאלת עם לנסוע או לא, אני מציעה לך לנסוע. זה כיף, זה חוויה ענקית וזה יהיה רק טוב, ואם לא יהיה טוב, אז תחזרו אושר ושלווה תם-תם

mothery

New member
תודה תםתם,

עבורי זו תהיה חוויה, אני בטוחה, אבל אני מהססת בגלל הילדה. אני לא יודעת איך זה ישפיע עליה ואני מפחדת לשנות לה פתאם את הכל.

ח.ג.

New member
נסיעה למזרח

לאמלה שלום ברוכה המצטרפת לפורום.לא הבנתי מה בדיוק מטריד אותך ומה השיקולים בעד ונגד?האם את מוכנה לפרט?מה את רוצה לעשות היכן וכמה זמן? האם יש לך סידור שם עבור הילדה? האם היא תוכל להיות עם בני גילה?אלו קשיי שפה יהיו לה?איך תהיה איכות חייכן שם לעומת כאן?מה מטרת הנסיעה?כאמור שאלות להבהרה.

mothery

New member
ח.ג. תודה

ונראה שהכל יסתדר, אני בכל מקרה הנחתי לחששות ולשאלות הגדולות.

מיכל לב

New member
היי וברוכה הבאה :cool:

לנסוע או לא לנסוע? מבלי להכיר את כל מערכת השיקולים הייתי חושבת שלנסוע נשמע מפתה ביותר, יחד עם זאת אני מניחה שהדבר יכול להיות מורכב אם הוא כרוך בניתוק מהאב למשל, משפחה קרובה,מסגרת וכו`. אני חושבת שכדאי לנסות ליצור קשר עם אנשים שקיבלו החלטות מהסוג הזה וללמוד מנסיונם ואולי כדאי לך להתייעץ עם אחד המומחים שמנהלים את הפורומים בענייני המשפחה ולשמוע חוות דעת מקצועית. כך או כך, ההחלטה כמובן נתונה בידייך, החשוב ביותר ,לדעתי, הוא שתהיי שלמה איתה ותהני מהחויות שהיא תוביל אותך אליהן. אני מצרפת לך קובץ מאלה שאני אוהבת ולי הם תמיד עוזרים, בתקווה שגם לך,להשתמע, מיכל

mothery

New member
מיכל , תודה רבה מקרב לב

אני מאד קרובה לקבלת החלטה ואני אספר לכם מהי, כשאקבל אותה סופית. רמז:נ ו .... ועד ההחלטה, להתראות ושוב תודה.

אמא יקרה !!

תחילה אציין כי יש מערכת חוקים בישראל שהינך כפופה להם. אישור וחתימת האב בדבר אישורו ליציאת הבת את הארץ ! וזה דבר חשוב מאוד , הוא יכול להוציא צו עיכוב יציאה מהארץ, או לדרוש ביטול תשלום מזונות לילדה אשר לא נמצאת כאן, ויש לו הרבה סיבות לכך. בדקי את הנושא בהרחבה , בדקי את התנאים בביטוח הלאומי, תושב שעוזב את המדינה למס` חודשים ביטוח לאומי מחייב אותו בתשלום, ועוד . ידוע שנשים חד הוריות שיוצאות לחו``ל מפסידות זכויות מסויימות , הכל בהתאם למצבך , שאיני יודעת אותו , אך שווה בדיקה . באהבה חלומית:)

מיטל .כ.

New member
כן!!!

אם את הולכת לגור שם לתקופה אז את חייבת אישור בכתב של האב ואם הוא מאשר אז למה לא.?! היא בת 4 יש לה את האפשרות לילמוד עוד שפה בגיל צעיר שזה עדיין פשוט טז לכי על זה ולמה לא? אבל חשוב שתסדרי לה שם גן כדי שלא תיהיה לבד כי זה חשוב ליהיות עם בני גילה

למעלה