היי לכולם...

ogeretb

New member
היי לכולם...

אני בשוק.. אני לא מאמינה שיש עוד נשים כמוני.. במקרה נכנסתי וראיתי שקיים הפורום הזה ונכנסתי לראות מה זה... אני בת 25 ומעולם לא רציתי ילדים... החברות שלי בשוק ותמיד אומרים לי שזה עוד ישתנה.. אבל אני לא רואה את זה קורה. אני לא מסתירה את זה מאף אחד.. וברגע שאני מכירה מישהו זה נאמר.. אין לי מה להסתיר. מבחינתי הנושא סגור . להביא ילדים לעולם זה דבר אגואיסטי בעולם המגעיל הזה...ואני לא רואה את עצמי מביאה יצור אנושי לעולם, מהסיבה הפשוטה שאני יודעת שבאיזשהו שלב בחייו הוא יסבול ולא משנה עד כמה נגן עליו... בקיצור טוב לראות אתכן כאן:)

QueenOfMagic

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo39.gif

אני בת 21 ולא מעוניינת בילדים (עפ"י שנראה שיש לי כישרון להיות אמא - ציטוט ציני מאחת שהתבדחה איתי). את מוזמנת להשתתף ולספר מה שעל ליבך. את כל מצוקותייך וכאבייך בנושא הכל כך רגיש הזה.. וטיפ - אל תתקפי את האמהות שנכנסות הנה...כי הן נוטות לבטל את ריגשותייך ומחשבותייך - בטוענה שאת ילדה ואת עוד תלדי.. MAYBE MABYE NOT AND MAYBE BABY

karnity

New member
ברוכה הבאה!

היכנסי..תרגישי בבית... אני מזמינה אותך (במקרה שטרם עשית זאת...) לקרוא מאמרים שכתבו בנות הפורום המוכשרות...

I s t a r

New member
ברוכית הבאית../images/Emo140.gif

את לא חייבת הסברים לאיש על החלטותייך, ובכל מקרה, יופי שבאת!!

ברוכה הבאה

קבלי
המחשבה שלי היא על הצפוי לכל יצור אנושי ולדורות הבאים שיצאו ממנו. ובנתיים אנו החיים בואו נעשה זאת הכי טוב שאפשר

למעלה