היי לכולם!

היי לכולם!

מאוד אהבתי את הפורום של "פסיכולוגיה עברית" ואני מקווה שגם הפורום הזה יהיה כיף! אני סטודנטית שנה ג' באונ' חיפה, אשמח להכיר אתכם...

שלום:)

בדיוק יוני שאל פה על אונ' חיפה ועל המחלקה לפסיכולוגיה. נראה לי שאת הכתובת לשאלתו

yportnoy37

New member
אווו שלום!

אשמח אם תוכלי לתת לי קצת מידע על תואר ראשון בפסיכולוגיה בחיפה. זה כאן למטה בהמשך
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1410&msgid=65678624

נסיון לתשובה

היי יוני! זאת השנה השלישית שאני לומדת בחוג לפסיכולוגיה באונ' חיפה ואני עדיין מתקשה לענות על שאלתך. אני לא כל כך יודעת אם החוג בחיפה "נחשב" יחסית לחוגים לפסיכולוגיה באוניברסיטאות אחרות, כל אחד אומר משהו אחר - חלק אומרים שהמחלקה באוניברסיטה העברית היא המובילה וחלק אומרים שבחיפה, שמעתי גם שמועות על בר אילן ות"א. כעיקרון לדעתי כל האוניברסיטאות הן באותה הרמה, יש לי חברות באוניברסיטאות אחרות שלומדות את אותם הקורסים ויש להן אפילו את אותו חומר הקריאה. ההבדל הוא במרצים, שכמו בכל מקום - יש טובים ויש רעים... לדעתי אצלנו יש יותר טובים ובאמת כל מרצה הוא משכמו ומעלה אבל תמיד יהיו אנשים שיחלקו עלי... מה שכן, אני יודעת על יתרון חד משמעי של האוניברסיטאות על פני המכללות כשבאים להתקבל לתואר שני. ישנה עדיפות לאוניברסיטאות ותלמידי מכללות מתקבלים על בסיס מקום פנוי כך שלדעתי - כל אוניברסיטה שתבחר תהיה טובה, רק שתהיה אוניברסיטה, כן? מקווה שעניתי - ורד :)

yportnoy37

New member
תודה רבה!

וכן, באמת ענית ועזרת המון.
על העניין עם המכללות אין ויכוח, בכל מקרה החלטתי ללמוד באוניברסיטה. פשוט התלבטתי היכן. מכיוון שאני מתקבל לחיפה וגם ממש מאוהב בעיר הזאת, החלטתי שאני אמשוך בכיוון. טוב לדעת את כל מה שכתבת למעלה, ואם יש לך עוד להרחיב בכל מה שקשור להבדלים בין הפקולטה בחיפה לאוניברסטאות האחרות - אשמח לשמוע! בכל מקרה תודה רבה יוני

למעלה