היי לכולן

נמשושה

New member
היי לכולן

מזל טוב להולדת הפורום החשוב הזה. אני כבר "אחרי" התהליך...ואמא במשרה מלאה. פןנדקאות היא פתרון נהדר, ואני רואה את עצמי בעתיד בסיבוב שני, אם לא יקרו ניסים עד אז... קראתי את האקשן סביב הדרדסית. בתור אחת שמכירה היטב את הנפשות הפועלות במרכז, לא ממש נראה לי שהיא קשורה. ולא שאני מנסה להגן על מנהלות המרכז (נהפוך הוא - התהליך איתן היה מזעזע והשאיר לנו הרבה זכרונות לא טובים בלשון המעטה. אין סיכוי שאפנה אליהן בעתיד שנית!!), פשוט אינטואיציה לפי סגנון הכתיבה שלה. אבל ? WHO KNOWS אולי אני טועה. בכל אופן-תתרכזו בדבר האמיתי, וגם אם בשביל יהיו קצת קוצים - הוא מוביל למקום נהדר. בהצלחה!!!

מירבי*

New member
ברוכה הבאה נמשושה ../images/Emo20.gif ../images/Emo20.gif ../images/Emo20.gif

ראשית התנצלות, לקח לי זמן להשיב להודעתך, חזרתי הבוקר מחו"ל, לא הייתי כאן כמה ימים. גם אני חושבת שפונדקאות זה פתרון נפלא. אני אשמח מאוד אם תשתפי אותנו בחוויות שלך מהתהליך, בן כמה הילד או הילה שלך? לגבי הקוצים בשביל....אגיד לך משהו...אני מסתכלת קדימה ורואה לנגד עיני את התוצאה הנפלאה, לא אתן לשום קוץ להפריע לי. בואי נתרכז בעיקר, בואי נפנה את תשומת הלב למה שמועיל באמת, לתמיכה ההדדית, להחלפת המידע ולאפשרות לחלוק עם עוד בנות שעוברות את אותו הדבר את הנטל הנפשי הזה. מקווה שתבחרי להישאר איתנו.. מירבי*

נונה33

New member
נמשושה!!!! איזה כיף לך!!!!../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

וואו את אחרי !!! ספרי מה מחכה לי!! הכי מעניין אותי זה איך התנהגתם איתה בהריון!!! הייתם בקשר צפוף???. הלכת איתה לכל הבדיקות???? ואיך היה כשהיא ילדה???? נונה!!! מחכה בקוצר רוח לתשובתך!!!!!!!

נונה33

New member
וואו!!!!! מגניב!!!!!../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif../images/Emo140.gif

איזה כיף לכם נמשושה!!!!! נשמע כיף לאללה!!! הלוואי וגם אצלינו זה יהיה ככה!!! נשמע שצריך המון מזל!!! איפה עשיתם את הטיפולים????. באיזה בית חולים??? ספרי פה לכולם!!!!! נראה לי שזו הודעה מאוד מעודדת!!! אולי הכי מעודדת שהיתה פה עד היום!!! חבל לאללה שזה בפרטי!!! נונה!!!!!!! שמתפללת לפונדקאות כמו שלך!!!

אודליה1

New member
נמשושה, אין ברירה רק התעלמות

מוחלטת ממנה תועיל לנו. הפורום הזה חשוב מדי בכדי שנתעסק בהודעות שלה. את כתבת בעצמך " תתרכזו בדבר האמיתי". באיזה טיפול הצלחתם? ראשון? שני? זה היה מוקפאים או טריים? יום נעים אודליה

אודליה1

New member
נמשושה, זה נדיר להצליח

בפעם הראשונה? הרופא שלי אומר שהסיכויים הם כמו בטיפול הפריה רגיל. שנדמה לי שזה נע סביב ה-30% הצלחה, אני צודקת? שבת שלום אודליה

למעלה