היי לכל הנודיסטים שבפורום.

star2o

New member
היי לכל הנודיסטים שבפורום.

יש לי שאלה די משמעותית, ומקווה שתענו לי עליה בכנות!.. מה קורה נניח במקומות המיפגש שלכם, בבריכה למשל? והאם קרה למישהו או למשיהי שישבה מול גבר עירום....או הגבר ישב מול בחורה או אישה עירומה...והתגרה ממנה?..... אז איך זה בא לידי ביטוי....? כי זה בהחלט לא נעים ש"פתאום" הגבר מרגיש ש"מתרומם" לו...... והאם אלו מיפגשים מעורבים גברים ונשים ביחד??.....

קודם כל

ברור שמדובר במפגשים של גברים ונשים יחד. דבר שני, יש הוראות ברורות בנושא. אם גבר מרגיש שבאה לו זקפה, יש שלוש אפשרויות לפחות למה שהוא יכול ואמור לעשות. ראשונה היא לשים מגבת. שניה היא להתהפך על הבטן (אם הנסיבות מאפשרות). שלישית - אם ישנה אפשרות זו - להיכנס למים (רוב המפגשים הם בים או בריכה). עד כה לא נתקלתי בבעיה כזאת אצל מישהו. אישית אני מאוד נהנה מהמראות. אני מקפיד שלא להיסתכל בצורה בולטת ממושכת ומטרידה. אני מפריד בין עירום למיניות. כמה שהעירום הוא מראה מלבב, אני זקוק ליותר מזה כדי להתגרות (שוב - אני מבדיל בין "להתגרות" ו"להנות"), ובכל מקרה כאשר המראה היפה "מונח לפניך" כנתון, ו"או-קיי ראיתי", זה לבד לא גורם לי לשום ריאקציה פיזיולוגית.

star2o

New member
לטנטרה לוהטת,../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif

אוקי הבנתי, וכן צריך בהחלט לשלוט.... ביצר אם אתה נימצא במיפגש של נודיסטים... אחרת זה יהפך למיפגש של אורגיות.. חחהההה

blacklack

New member
לא אחי. לא הבנת.

היצר פשוט לא קיים בכזאת שכיחות. כולם נהנים ממראה גוף עירום מולם. אחרי שמתרגלים פשוט מתנתקים מהיצר שכבר לא עובד באופן תמידי אלא כמו במהלך החיים עצמם.

blacklack

New member
כתבתי אחי? התכוונתי אחות

וכן, קורה שיש זקפה לעיתים רחוקות. אז פשוט מצניעים

star2o

New member
../images/Emo8.gif../images/Emo120.gif

תמיד טוב ליהיות צנוע...בכלהקשור למיניות....

blacklack

New member
טוב, תביאי שכטה.

לא צריך להשתנות. זה פשוט הופך להיות נורמה. כמו שבחיים יש זמנים שאנחנו `חמים` יותר או פחות ויש אנשים מיניים יותר או פחות, כך כאשר נודיסטים בצוותא רגילים למצב ומתנהגים כרגיל אחרי פעמיים שלוש... מקווה שעזרתי בתשובתי.

blacklack

New member
תביאי שכטה

לא צריך להשתנות. זה פשוט הופך להיות נורמה. כמו שבחיים יש זמנים שאנחנו `חמים` יותר או פחות ויש אנשים מיניים יותר או פחות, כך כאשר נודיסטים בצוותא רגילים למצב ומתנהגים כרגיל אחרי פעמיים שלוש... מקווה שעזרתי בתשובתי.

star2o

New member
היי ../images/Emo72.gifblacklack

כן בהחלט זו תשובה כנה ואמיתית. אז תמשיכו להנות ..
ואני "מכבדת" אותך בשכטה.....בסבבה...
וגם בבירה..חחהה

קוואנט

New member
../images/Emo45.gif בדיוק

אחרי מפגש או שניים, זה הופך להיות כל כך טבעי, והעירום ממש לא משחק שום תפקיד. בחברה הלבושה המחשוף הוא זה שמושך את העין, אבל אצלנו אין בכלל מחשופים

tzipopu

New member
אם רק היה לי שקל אחד על כל פעם שמישהו שואל...

אם רק היה לי שקל אחד על כל פעם שמישהו שואל את השאלה הזאת...

star2o

New member
היי tzipopu!

מקווה שאכן יהיו לך הרבה שקלים..... ושישאלו אותך תמיד מתי תעשו מסיבת נודיסטים אי שם אולי באילת.....הרחוקה.....חחהה

למעלה