היי לכם !!!!

ליאתגל

New member
היי לכם !!!!

שמי ליאת וראיתי את מה שהגגתם בתוכנית היו שם שני אנשים יבגני ועוד אחת נדמה לי מיכל... אז רציתי לשאול בעיקרון כפי שאתם רואים ומה שראיתי בפורום פה שלכם בדפדוף שאין לכם כמעט בנות חברות פה.... אז רציתי לדעת קצת יותר פרטים בקשר למפגשים מה בעצם הולך להיות שם ואם אני יכולה לבוא למרות שזה דיי רחוק ממני...(רחובות) וכמה זה עולה וגם אם אני לא ביל גייטב בכל עניין התכנות אם זה עדיין רלוונטי לגביי או שצריך להיות ממומחים או איזשהו ידע בסיסי?... אז אם תענו לי על השאלות שלי אני ממש יודה לכם ליאת... וגם רציתי לשאול האם התכנות הזה קשור גם לעיצוב אתרי אינטרנט או שפת תיכנות כמו-html או- c++?... תודה רבה לכם...

ליאתגל

New member
אבל למה???

אתם לא מתייחסים לשאלה שלי??? בבקשה ממכם זה דיי חשוב לי... ליאת

Micha184

New member
הנה עונים

זה לא עולה כסף ולא צריך להיות ביל גייטס בשביל להיות שם :) למרות שכמובן עדיך לדעת משהו על תכנות כדי להבין מה מדברים שם :) סבבה אחותי? :) מיכה... www.golany.up.co.il

ליאתגל

New member
אוקיי ו-

מה הכוונה לדעת משהו על תיכנות כלומר זה מעניין אותי וכל זה ואני רוצה ללמוד יותר על זה כמובן שאני לא רוצה להרגיש כמו זרה שם אבל רציתי קצת יותר מידע לגבי מה שהולך להיותש ם וזה... ואם תוכל לספק לי אותו אני יודה לך.. תודה...

VinceCarter

New member
טוב, קודם כל, ברוכה הבאה לפורום

וכל זה
שמי יניב , אני אומנם לא צעיר שכזה
,אני בן 23, אבל זה לא מפריע לי, תמיד אפשר ללמוד מהשהו חדש... אני אחד ממפתחי משחק (יחד עם יבגני) הנקרא MEDIEVAL TRIBES. שיהיה כמו שאני מקווה משחק פופולרי בקרב הישראלי כמוך :) את יכולהלבקר את אתר רשמי שלנו בעהיין המשחק http://medievaltribes.com. בעניין הבחורות, אני לא יודע מה לענות בנושא הזה, אני לומד במכללת הדסה בי"ם, ויש מלא בחורות שלומדות תכנות, גם במדעי מחשב וגם הנדסת תוכנה. לא חייב שיהיה לך ידע תכנות קודם בשביל לבוא לפגישות עאלה, כל מי שמעוניין בזה יכול לבוא... בהצלחה.

ליאתגל

New member
היי תודה רבה לך!!

אתה לפי דעתך לא צעיר אבל לדעתי אתה כן ואתה נשמע ממש נחמד וזה מה שחשוב... לדעתי המשחק שלכם שאתם יוצרים אותו הוא ממש נראה מדהים!! יחסית בתור התחלה הוא ממש יפה!! ולדעתי הוא יצליח בשוק הישראלי ואפילו אם תרצו לקחת אותו לשלב יותר גבוה אפילו בקרב השוק האמריקאי או מה שתרצו... כן אני יודעת שיש בטח מלא בחורות שלומדות תכנות כי אותי ממש מענין מחשבים וכל זה ואני ממש רוצה ללדמוג כמה שיותר לגבי זה למרות שזה נדיר שבת תגיד דבר כזה ועוד על מחשבים... כי אצלנו כולם זה או אדריכלות או שטויות אחרות שלא מעניינות אותי... כי פשוט מי שענה לי לפנייך רשם שצריך להיות לי לפחות קצת ידע בזה ואני חושבת שאולי הוא צודק אבסל אם אני יבוא אולי גם הידע שלי יגדל לא?.. או שאני טועה?... וגם אני יחסית באה מרחוק מרחובות ואין לי מושג איך מגיעים ואני בת 16.. אם תוכלל לתת לי כיוון אז אני יודה לך... וגם מה בעצם הולך להיות בפגישות הללו? תודה רבה!!!

VinceCarter

New member
טוב ../images/Emo13.gif

תודה לך על כל הדברים שאמרת... אם את גרה ברחובות, אני לא חושב שזה כל כך רחוק
, זה בסך הכל נמצא ברעננה. בשבילי זה כן רחוק, כי אני גר בירושלים. ממ, לא יודע שום דבר בקשר ל"נדיר", לפי דעתי הביעה אל בחורים שלא מלצליחים למצוא בחורה שמתעניינת באותם דברים
, לכן כל דבר נחשב לאדיר.. אני צוחק...אל תיקחי את זה אישית... ברור שאם תביא הידע שלך תגדל, הפגישות אלו כמו כל פגישות אחרות בתחומים אחרים, באים, אוכלים מה שנותנים, הולכים לאולם המצגות ואחרי זה הולכים הביתה זהו, זה לא פגישת היכריות לפנויים פנויות
. אפילו אם אין לך שום ידע, תמיד אפשר לבוא וללמוד עוד קצת על כמה דברים בהרצאות, זה לא כואב
לידעך, המפגש הבא יתקיים ב- 15 ביוני, 2003 בשעות 17:00 עד 20:00. נושא המפגש: הרצאה בנושא פיתוח אתרי אינטרנט בטכנולוגיית ASP.NET פיתוח אתרי אינטרנט זה הקטע שלי
ביי.

ליאתגל

New member
אין בעד מה...

זה לא כל כך קרוב רחובות אבל זה לא בעיה להגיע אםא ני ירצה הלגיע ואני רוצה... פשוט אני מפחדת שאני יבוא ויצחקו עליי יגדיו היא לא יודעת כלום למה היא באה וגם אני הייה לבד כלומר נראה לי שלא יבואו הרבה בנות כי זה באמת תחום שנחשב בני כביכול... וגם תגיד- מה כולם שם יהיו בני גיל או קטנים יותר גדולים יותר?... כן גם אני ממש מתענינת בפיתוח אתרי אינטרנט זה ממש מעניין אותי... תודה לך... ביי

VinceCarter

New member
טוב..

קודם כל, אף אחד לא יצחק עליך כיוון שאת לא יודעת כלום, זה פשוט לא נכון, אף אחד לא מכריח אותך לספר כל מה שאת יודעת... כן, כולם בני גילך, הכי מבוגר זה לפני צבא גיל 18. אני זה מקרה יוצא דופן מכיוון שאני בן 23 אני רק "אורח" שם בגלל שאני אחד מצוות פיתוח המשחק...

Micha184

New member
אז ככה

משמ אבל משמ אף אחד לא יצחר עליך כי את לא יודעת כלום.. וגם כי את בת.. :) ואני עם הפורום הזה מהתחלה ולפי זכרוני כן הין כמה בנות פה ושם בפגישות שלנו :) :) למה שהתכוונתי זה שאולי כדי שתדעי ממש ממש משמ טיפה תכנות וכל זה כדי להבין את הבסיס שכמון בו מתמקדים רוב הזמן :\ נ.ב וואלה אחי אני גם מירושלים.. איזה שכונה אתה? מיכה.. :)

ליאתגל

New member
אוקיי...

חחחחחחחח זה בסדר הבנתי מה שרצית לרשום זה קורה לפעמים.... אני יודעת שלא התכוונת לרע או משהו אחר ואמרת את האמת וזה לא שאני סתומה לחלוטין בשפת תיכנות אני פחות או יותר מבינה בזה קצת ואני חושבת שאם אולי אני ילמד עוד אז אולי אני ידע יותר אז למה בעצם לא לנסות זה מה שהתכוונתי.... ואני חושבת שבנאדם שרוצה ללמוד משהו לוא משנה אם הוא עדיין לא יודע והוא אוהב את התחום אז שווה לא לנסות ולא להתייאש... זה לפחות מה שאני חושבת... פשוט אני ממש אהבתי מה הבציגו בזומביט ובאתרים שלכם וזה אז רציתי להתעניין קצת כי ראיתי שאמרו שגם בנות יכולות... וגם כי אני באמת רוצה לבנות אתרים ברמה גבוהה וללמוד על זה כמה שאפשר... תודה רבה לכם... ליאת

VinceCarter

New member
צודקת....

אכן בצות שלנו יש בנות, אך הן לא מתכנתות, הן ציירות שלנו, מציירות כל מיני דברים שאחר כך לפיהם בונים מודולים למשחק....

ליאתגל

New member
חחחחחחחחחחחח

אוקיי הבנתי.... אבל הבעיה אצלי היא שאני ממש לא מציירת טוב תאמין לי ..... הלוואי שהייתי יודעת לצייר... אני אוהבת לעסוק במקצועות כביכול של בנים יותר כי זה מה שאני אוהבת ולדעתי אני לא צריכה לשנות את זה.... אז בעיקרון אני יכולה לבוא לפגישה שתתקים?.... כי אני לא רוצה להרגיש המוזרה שם אלא הרגשה טובה כי אני בטוחה שאת פה חברה ממש אחלה ומביני עניין... ליאת

למעלה