היי מצטרפת לפורום הנחמד..=]

היי מצטרפת לפורום הנחמד..=]

היי! אני מצטרפת לפורום שאלונים וסקרים כי אני אוהבת שאלונים.. וגם כי אני משועממת כרונית... אז הנה שאלון לספתח. שאלון שירים: . איך העולם רואה אותי? בסוף העולם - נינט טייב (חח ענקק) 2. האם יהיו לי חיים מאושרים? לא קל - היהודים (וואי...) 3. מה אנשים באמת חושבים עליי? זה הכל בשבילך - דני סנדרסון (נחמדד) 4. האם אנשים חושקים בי בסתר? פרח - יהודה פוליקר (חחח) 5. איך אני יכול/ה לעשות את עצמי מאושר/ת? יותר מדי הרבה - עברי לידר (חחח הלוואי) 6. מה אני צריכ/ה לעשות עם חיי? את - מוש בן ארי (הלוו אני בת!!) 7. האם יהיו לי ילדים? חבל שחור - רגב (מה זה קשור??) 8. עצה טובה בשבילי: לואי - פופ אפ (לא קשור) 9. מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? את לא כמו כולן - משינה (...) 10. מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? בוא - המושבה 11. איזה שיר יתנגן בהלוויה שלי? ביי ביי - מלי לוי + אודי דוד (אאוץ'!!!) 12. איזה סוג אישה/גבר אני אוהב/ת? השמועה - מרסדס בנד (חח טוב) 13. איך יהיה לי היום? מרי לנצח - עברי לידר (?? מה זה אומר לעזאזל?) 14. למה אני כאן? את באה לבקר - משינה (אבל אני בבית חח) 15. בתור מה אנשים יזכרו אותי? עוד ארון אחד - היהודים (אתם רומזים שאני ארון?) 16. איזה שיר יתקע לי בראש מחר? אני שוקעת.. תפוס אותי - שלומי שבן (חח ישמצב) 17. האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? שום דבר לא יפגע בי - כנסיית השכל (חחחחח) 18. איך תהיה השנה הזו?. חלק ממך - שירי מימון (........) תעשו גם את השאלון..=] אדוה.

farthwraway

New member
שלום../images/Emo140.gif

איך העולם רואה אותי? Spaceman(
)
2. האם יהיו לי חיים מאושרים? Protect Me from What I Want (
)
4. האם אנשים חושקים בי בסתר? האדמה תפתח (קריפיי
)
5. איך אני יכול/ה לעשות את עצמי מאושר/ת? סדגש| La Valse D'amelie (טוב אחי)
6. מה אני צריכ/ה לעשות עם חיי? Hello
7. האם יהיו לי ילדים? Nancy Boy (בסדר..)
8. עצה טובה בשבילי: Thoughtless
9. מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? Happy Birthday To Me (Feb. 15) (אממ
)
10. מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? One Straw (Please) (חחחחחחחחחחחחח
)
11. איזה שיר יתנגן בהלוויה שלי? Miro
12. איזה סוג אישה/גבר אני אוהב/ת? Taste in Men (נו, זאת הייתה השאלה..!
)
13. איך יהיה לי היום? קח את הזעם
14. למה אני כאן? הנה זה בא (אבל מה??)
15. בתור מה אנשים יזכרו אותי? שמח שבאת (אוווווו
)
16. איזה שיר יתקע לי בראש מחר? Bleed
|דגש|17. האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי?
This Is Halloween (
)
|דגש|18. איך תהיה השנה הזו? Spite & Malice

I R i T 94

New member
ברוכה הבאה :]

וואי שנים לא עשיתי שאלון פלייליסט O: . איך העולם רואה אותי? Pigs - Pink Floyd 2. האם יהיו לי חיים מאושרים? Skylines And Turnstiles - MCR 3. מה אנשים באמת חושבים עליי? אני אחלום לנצח - קספר 4. האם אנשים חושקים בי בסתר? What if I do - Foo fighters 5. איך אני יכול/ה לעשות את עצמי מאושר/ת? The road im on - 3 doors down 6. מה אני צריכ/ה לעשות עם חיי? Slightly All The Time - Soft Machine 7. האם יהיו לי ילדים? Simple Man - Lynyrd Skynyrd 8. עצה טובה בשבילי: When I'm Sixty-Four - Beatles 9. מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? One Vision - Queen 10. מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? Overture - The Who 11. איזה שיר יתנגן בהלוויה שלי? Girl On The Moon - Foreigner אאאאאאאאאה אז זה מה שקורה כשמתים? עולים לירח?P: סתם 12. איזה סוג אישה/גבר אני אוהב/ת? This Is How I Disappear - MCR 13. איך יהיה לי היום? Lost Highway - Bon Jovi 14. למה אני כאן? Butterfly In Reverse - Counting Crows 15. בתור מה אנשים יזכרו אותי? Mr. Moonlight - Beatles 16. איזה שיר יתקע לי בראש מחר? I Never Told You What I Do For A Living - MCR 17. האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? Here Without You - 3 doors down 18. איך תהיה השנה הזו? one - u2 כן, אחת ויחידה..

anna the best

New member
היי! ברוכית אלינו!!

כל השירים שלי עכשו בספרדית, אז אני אתרגם ת'שם לעברית:) . איך העולם רואה אותי? TODAS LES MANANAS- כל הבקרים (העולם רואה אותי בבוקר?
) 2. האם יהיו לי חיים מאושרים? MOJAME LLOVIENDO- הרטיבי אותי בגשם (0_ם) 3. מה אנשים באמת חושבים עליי? DESPIERTA SOLEDAD- תתעוררי בדידות (אנשים חושבים שאני בודדה? אני לא.) 4. האם אנשים חושקים בי בסתר? NO HAY VUELTA ATRAS- אין דרך חזרה- שיר מהמם
5. איך אני יכול/ה לעשות את עצמי מאושר/ת? PORQUE TE QUEDASTE EN MI- כי נשארת בתוכי (אבל מה הקשר???) 6. מה אני צריכ/ה לעשות עם חיי? MALDITA ESTUPIDEZ- שטות מטומטמת (XDD אני אמורה לעשות שטויות בחיי? אחלה עצה.) . האם יהיו לי ילדים? SI TU QUISIERAS- אם היית רוצה (וואו! סופסוף יצאה לי תשובה נורמלית...) 8. עצה טובה בשבילי: DUELE- כואב 9. מהו שיר הנושא שלי,לדעתי? SERA-אולי 10. מהו שיר הנושא שלי לדעת אחרים? תזהר ממנה- סבלימינל ועוד מישו (אנשים חושבים שצריך להזהר ממני..?) 11. איזה שיר יתנגן בהלוויה שלי? יפיופה- אייל גולן (XDDDDDDDDDDDDDDD זה מה שאנשים יזכרו ממני. שהייתי יפה) ~מדמיינת המוני אנשים בבית קברות רוקדים לצלילי השיר יפיופה~ 12. איזה סוג אישה/גבר אני אוהב/ת? מילים לאהבה- ליאור נרקיס 13. איך יהיה לי היום? LA VIDA DESPUEZ DE TI- החיים אחריך (שזה טוב או רע?) 14. למה אני כאן? UN CONFUSION- אי הבנה (מה זאת אומרת אי הבנה?! XDD
) . בתור מה אנשים יזכרו אותי? TE VOY A EXTRANAR-אתגעגע אלייך (נחמד- אנשים יתגעגעו אליי...) 16. איזה שיר יתקע לי בראש מחר? POR BESARTE- בשביל לנשק אותך (יכול להיות..) 1האם יש בחוץ אנשים שבאים לקחת אותי? ENTRE MIS BRAZOS- בזרועותיי (מה זאת אומרת?) 18. איך תהיה השנה הזו? SE- אני יודע (אבל אני לא...

למעלה