היי מר. מנהל פורום

ביילי_007

New member
היי מר. מנהל פורום

נכנסתי לאתר של חשמ``ל - שהבנתי שאתה המנכ``ל הוא משהו כזה. תסביר לי בבקשה את תפקידיו של חשמ``ל -מה תפקידיו, למי הוא מיועד וכו...,ואם זה אירגון ארצי, וכו... האי מייל שלי זה [email protected] תודה

ביילי_007

New member
קראתי מספר פעמיים...אבל

קראתי מספר פעמיים מי אתם רשמתם ``הוא אירגון אי פוליטי....שוקם ע``י בני נוער... לאירגון יש מטרה...למען הקהילה...``. הבנתי כיצד פועל האירגון, אבל עדיין לא הבנתי מהם תפקידיו, כלומר מהו מארגן וכו יש לו סניפים בכל הארץ והאם זה אירגון גדול..., דרך אגב הסיפור על הקבצן שרצה להרביץ לך...זה אמיתי באמת? תודה,

B.Shokor

New member
יותר פרטים..

בקשר לארגון חשמ``ל.. זה ארגון שעדיין בתחילת הדרך שלו, הוא רק בן 6 חודשים!, אבל הוא מאוד גדול בפעיליות שלו. רשת כתבי-עת לנוער כבר נפתחה דרך הארגון. מאות אלפי שקלים כבר נתרמו לשטחים ולעניים דרך הארגון. מפגשים ופעיליות בין ערבים ליהודים כבר נעשו דרך הארגון. ועוד עוד עוד הרבה.. בקיצור, ארגון חשמ``ל עדיין הוא ארגון בתחילת הדרך, והסניף הראשי הוא באיזור הצפון כרמיאל, אבל את הארגון מכסה כמעט את כל ישראל דרך פעילים שונים מרחבי הארץ. בקשר לסיפור.. רק רציתי להגיד לך שאחד הדברים שמייחדים את מה שאני כותב, זה שאני לא כותב סיפורים מהדמיון שלי,,, אני רק כותב/מדבר על עובדות, אני כותב סיפורים שבאמת קרו איתי, אגב, יש עוד המון המון סיפורים שיותר זרים ממה שקראת, ולאט לאט הכל יתפרסם.. ולחסוך שאלות? למה זה דווקא קורה איתי?? כי פשוט מאוד אני מ-ש-ו-ג-ע!!! שלך ב.שוקר מ.הפורום

למעלה