היי! נחמד להכיר ;)

Paramonster

New member
היי! נחמד להכיר ;)

טוב אז קודם כל היכרות קצרה.
אני די חדשה פה, למרות שזיהיתי כמה כותבים שני אוהבת בתגובות- בעיקר Bell j שהייתי אובססיבית לבלוג שלה, אבל גם עוד כמה. ו....יש לי בקשה קטנה. זה מיועד בעיקר למי שנמצאת פה כבר תקופה, בערך מ-2008, 2007. בערך בזמן הזה וקצת לפני פורסם פאנפיק של המרקיזה דה מרטיי- כישופים. הוא נטוש, ורציתי לדעת, אם יש מישהי שבמקרה יודעת מדוע הוא ננטש? אני לא מצפה לתשובה, אבל תמיד כדאי לשאול. ולחלק השני של הבקשה, יש מישהי שקראה את הפאנפיק כישופים ויכולה לעזור לי לנסות להמשיך אותו? אני לא עומדת לקחת שום קרדיט עליו, אני רק רוצה לסגור קצוות ולתת לעצמי לישון טוב בלילה. כל אחת שתוכל לעזור לי ברעיונות, הערות, כל דבר, אני ממש אבל ממש אשמח. זה ללא ספק הפאנפיק האהוב עליי מפאנדום הארי פוטר, וזה משגע אותי שהוא בלי סוף כלשהו.
מקווה שתענו על זה!

Bell J

New member
היי גם לך!

ברוכה הבאה לפורום!

בנוגע לכישופים, היא פרסמה בבלוג שלה שהיא לא מסוגלת להמשיך אותו - קישוריישן.
כדי להמשיך אותו את דיי צריכה אישור ממנה כי זה רעיון שלה, אבל את כן יכולה להמשיך מבלי לפרסם אותו, אלא לעצמך :)
אולי היא עדיין בתפוז, תנסי לתפוס אותה במסר.

רגע... אובססיית לבלוג שלי, זה קיים? OO"
דאבל רגע - איזה מהם? ^^"

אני מקווה שמעבר לחיפוש הפאנפיקים אנחנו נזכה לראות דברים שלך בפאנדום כי אני יודעת שיש פה בנות שעדיין כותבות בפאנדום וישמחו למשהו שהוא לא שלהן! (אני אחת מהן)

בהצלחה!

Paramonster

New member
~מרוגשת~

היי היי! המאסטרית ענתה לי

וכמובן שלא התכוונתי לפרסם אותו, אולי רק פרסום של קטע קטן כדי שיוכלו לעזור לי בנוגע אליו, אבל לא יותר מזה.
וכן כן, אובססיבית לבלוג שלך!
לשניהם! ואני חושבת שגם ניהלת בכמה מקומות, אבל יכול להיות שאני מתבלבלת.
אני מקווה שאני אפרסם כמה דברים, למרות שאני כותבת הרבה, אך הבעיה שלא תמיד פאנפיקים.
ואני יודעת שאת כותבת בפאנדום פרסי ג'קסון, יש מצב שתוכלי לתת לי קישור\שם של פאנפיק בפאנדום? יש מחסור חמור באלו.
וכמובן, תודה רבה על הקישור

Bell J

New member

כן, ניהלתי בכמה מקומות, אבל ניהול לא הקטע שלי, אז עזבתי. הבלוג היחיד שמתעדכן זה שיש בו את פאנפיקים של פרסי ג'קסון (ועוד כמה)

אני כותבת רק בפאנדום אבל לא קוראת פאנפיקים, הפחד שיהרסו את הדמות... מספיק יש ניקו/פרסי בFF, וממש לא בא לי להיות מצולקת לכל החיים.
הבעיה שזה פאנדום לא מוכר שלא נדבר על נכתב, אז בהחלט יש מחסור חמור וגם אלו שנכתבים לא תמיד טובים.

וכמובן אם את צריכה לעזרה בכל דבר, הפורום בשבילך (והמנהלת המגניבה החדשה שלנו
). וכמובן אני אם את צריכה עזרה בפרסי ג'קסון או פאנדום כזה או אחר :)

אגב - מאסטרית?

Paramonster

New member
^^

כבר הזכרתי שאני אובססיבית לבלוג(ים) שלך לא? למרות שהפסקת לעדכן ב-"קשקושים על דף שחור" וכן, זו הסיבה שקראתי לך 'מאסטרית' אני מאוד אוהבת את הכתיבה שלך! ולמען האמת, 99% מפאנפיקי פרסי ג'קסון שקראתי מזוויעים, כפי שעולה מחיפוש קצר ב- hportal.-(סורי אני נואשת).

Sobi Dobi

New member
היי חדשה פה!

ברוכה הבאה לפורום!
אז בנוגע לפיק עצמו כבר ענו לך, אבל אני רק רוצה להוסיף שבכל מה שקשור במתן עצות, ביטוא, עזרה בכתיבה, רעיונות, וכו',Help will always be given at the forum to those who ask for it!

Paramonster

New member
תודה רבה!

נחמד לדעת שאם אני אתקע (מה שקורה הרבה יוכלו לעזור לי
)

Knotted String

New member
ברוכה הבאה!

מצטרפת למה שBell J אמרה לגבי ההמשך של כישופים, אבל בכל מקרה נראה לי שהמרקיזה מאד תשמח לשמוע שאהבת את הפיק שלה עד כדי כך, והיא בטוח תעריך את זה מאד אם תשלחי לה מסר.

Paramonster

New member
שלום גם לך :)

למען האמת הייתי שמחה לשלוח לה, אבל בגלל שהפיק הפסיק להתעדכן עוד ב- 2008, אני לא חושבת שהיא עדיין באזור.....

Knotted String

New member
לא בטוח...

יש אנשים שעזבו את עולם הפאנפיקשן אבל נשארו בתפוז, ויש כאלה שמקבלים מיילים על מסרים חדשים.
אין לך מה להפסיד

Grim Sister

New member
יו!

נחמד להכיר!
פאנדומים אהובים? קוראת באנגלית?
מה את אוהבת לעשות בזמנך הפנוי?
קולה או פפסי?!

Paramonster

New member
חחח היי XD

פאנדומים אהובים? פרסי ג'קסון והארי פוטר.
קוראת באנגלית, כן פאנפיקים וספרים (פרסי ג'קסון כל כך הרבה יותר טוב באנגלית *~*)
אמממ.....בזמני הפנוי...לשמוע מוזיקה (פאראמור <3) לקרוא ספרים, לראות סרטים...דברים רגילים שעושים בזמן פנוי אני מניחה.
ו...........קולה LOL

סהר ס

New member
ברוכה הבאה!

בנוגע לפיק כבר ענו לך, אז אני רק אאחל לך בהצלחה! גם אני אהבתי לקרוא אותו :)

למעלה