היי, נראה לי קצת מלחיץ לכתוב כי זה נושאמסתורי

תמר36

New member
היי, נראה לי קצת מלחיץ לכתוב כי זה נושאמסתורי

ומפחיד אבל אני אנסה. לפני כחודשיים נודע לי שגיסתי לשעבר (אחותו של הגרוש שלי) נפתרה. מאוד אהבתי אותה והערכתי אותה. המשפחות (שלי ושל בעלי לשעבר) היו ביחסים לא טובים ולכן לא שתפו אותנו במחלתה של האחות. האחות נפתרה מסרטן והמשפחה התפרקה בעקבות זה. שמה אנני ואהבתי אותה מאוד. יש אפשרות לקבל ממנה מסר?

למה להטרידה על מנת לקבל ממנה מסר? זה גוזל

ממנה אנרגיה ולא טוב בשבילה לפחות בשנה הראשונה יש אפשרות לזמנה בחלום וזה הכי פחות גוזל אנרגיה ממנה, לחשוב ולבקש שתענה על משהו לפני שאת הולכת לישון

תמר36

New member
חשבתי שזו מהות הפורום, אני מודה שאני לא מבינה

בזה כלום (למרות שהנושא מרתק ומעניין) ולכן אין לי מושג אם אני עושה טוב או לא. אם זה לא טוב לה אני מעדיפה להניח לה.

בשאלות מהותיות של חיים ומוות ניתן להטריד נפטר

אך אין זה מומלץ בכללי, מעבר לזה בשנה הראשונה הנפטר נמצא בסביבת משפחה ועובר תהליכי תיקון עם עצמו לא מומלץ להפריע לו בשנה זו לינוי

תמר36

New member
לצערי היא נפתרה לפני שנתיים וקצת, לי זה נודע

לפני כחודשיים. אז לפי מה שאמרת, למה ישנם ערביי תקשור? האם זה טוב או רע?האם אפשר לקרו לנשמה או שהיא באה לבד? ומה זה גלגול נשמות? תודה

ניתן לקרוא לה לפני השינה לפתרון ותשובה לדברים

לזמנה שתענה על כך בחלום זה גוזל הכי חות אנרגיה וגלגול נשמות אומר שהנשמה ממשיכה במסעה הלאה והגוף הפיזי ננטש אנו חוום גלגולים על פני האדמה ומעבר לכך אני ממליצה לקורא את הספר ברידה של פאולו קואלו ולקבל קצת מידע על הנושא

למעלה