היי :) (ספוילרים לעונה 7 בהודעה
)

היי :) (ספוילרים לעונה 7 בהודעה
)

לא יודעת אם אתם זוכרים, אבל פעם, לפני משהו כמו שנתיים, הייתי חברה פה בפורום לאיזו תקופה..
בכל מקרה, איכשהו יצא ודברים קרו ו.. רק עכשיו סיימתי את העונה השביעית. כן, באיחור, אני יודעת.
ובגלל שראיתי אותה עם המון הפסקות באמצע, ואולי גם בלי קשר לזה, אני צריכה את עזרתכם בכמה דברים שלא הבנתי עד הסוף..
1. השלישייה הזאת של ג'ני, סטראקס והאשת לטאה הזאת (מצטערת, לא זוכרת את השם..), אז איך הם הגיעו? מאיפה? למה? איך זה שסונטאר ואשת לטאה מסתובבים על כדור הארץ ולאף אחד לא אכפת?
2. בכלל, זאת רק אני או שהיה נראה שבעונה הזאת לבני האדם כבר יש קשר יחסית הדוק עם חייזרים וחלל באופן כללי? נגיד בפרק שהם נכנסים לבטן של הטארדיס, לא ממש מסבירים מה הסיפור של שלושת האנשים האלה שניסו לקחת את הטארדיס, לא? הם פשוט בני אדם שמשוטטים להם בחלל.. באופן נורמלי לחלוטין..
3. בפרק עם הקוביות, שהדוקטור נשאר אצל איימי ורורי (כן, זה היה בחלק הראשון של העונה. כן, זה היה ממש ממש מזמן. אני יודעת.) כל הזמן חוזרים ואומרים שאיימי ורורי הפסידו המון זמן מהחיים ה"רגילים" שלהם בגלל שהם היו עם הדוקטור. אבל בעצם, זה כל הקטע במכונת זמן, לא? הם היו יכולים להסתובב שנים עם הדוקטור ובסוף לחזור לאותו רגע שבו הם נסעו. הם אולי ייראו יותר מבוגרים וזה יהיה מוזר, אבל אין סיבה שהם יפספסו דברים..
אני מנסה להזכר אם היו עוד דברים. כרגע נראה לי שלא.
אלו באמת דברים שאני ממש מנסה לחשוב אם היה להם הסבר מתישהו, אבל אני באמת לא זוכרת.. אז אשמח אם תרעננו את זיכרוני ותעזרו לי :)
אז מצטערת שחפרתי, ותודה לכם מראש וזה :)

Lhuna1

New member
תשובות חלקיות

1. כן, זו שאלה טובה. אשת הלטאה משתדלת להסתיר את פניה, וכן ראינו בפרק עם mr. sweet שמישהו רואה את פניה ונדהם.
אבל סטארקס נראה שמסתובב די חופשי במצאה ה-19 בלי לעורר חשד וזה מוזר.

2. בני אדם משוטטים בחלל ראינו כבר הרבה פעמים לפני כן בכל העונות, ואין פה שום דבר מוזר - פשוט מדובר בעתיד של האנושות.
לגבי חייזרים על פני כדור הארץ או באינטראקציה איתו, גם זה לא חדש מהעונה הזאת. ביקום של דוקטור הו חייזרים פלשו לכדור הארץ באופן גלוי לכל בפרק 1 של עונה 4 אם אני זוכרת נכון, שמתרחש פחות או יותר בעשור האחרון (לפי זמננו), ועוד הרבה פעמים אח"כ (ולפני זה... תלוי איך מסתכלים), כך שקיומם ידוע לכל וגם יחידת טורצ'ווד כבר איננה סודית.

3. הם לא רק נראים מבוגרים יותר, הם באמת מבוגרים יותר, אז הם אולי לא פיספסו שום דבר שקרה על כדוה"א בזמן ש"נעדרו", אבל הם כן פיספסו זמן מחייהם שבו היו יכולים להקים משפחה ולגדל ילדים או קריירה או לחוות את כל החוויות של אנשים רגילים בגיל שלהם.

Lhuna1

New member
פרק 1 של עונה 2

לזה התכוונתי אם אני לא טועה, או שזה היה פרק חג המולד שלפני עונה 2... משהו כזה (יתקנו אותי כבר בעלי הזיכרון הטוב).
בכל אופן מה שחשוב הוא שמבחינת זמן זה קורה קצת לפני ימינו.

ItsMeiri

New member
ואל תשכחי

שבפרק "פנה ימינה" כולם זוכרים שהם חוו הכול -
את החללית רשת, את בית החולים שנעלם, את הסייברמנים,
ואת השמיים הבוערים.
ככה שכן, ביקום שלהם הם יודעים מה זה חייזרים טוב מאוד.

בקשר לשאלה 3-

אל תשכחי שבהתגלמויות האחרונות שלו הדוקטור לא מאוד, איך נקרא לזה....מדויק במתי ואיפה הוא נוחת עם הטארדיס. גם אם הוא לקח אותם מיום מסוים, אני מניחה שברוב המקרים הוא לא החזיר אותם בדיוק לאותו יום.... חברה של איימי דיברה בפרק הזה על איך שאיימי פיספסה הרבה דברים, אם אני לא טועה.
זה לא רק שהם התבגרו ולכן הם הפסידו דברים שהם היו יכולים להספיק לעשות, הם באמת הפסידו חוויות ואירועים שקרו בעולם ולאנשים שהם מכירים ואוהבים, בגלל כישורי הנהיגה הלקויים של הדוקטור.

kinging123

New member
"כישוריי הנהיגה הלקויים של הדוקטור"

אבל זה נכון. בSlow invetion איימי היתה יכולה להיות שושבינה של חברה שלה, אם היא לא היתה נעלמת כל כך הרבה. ובאותו הפרק חבר של רורי מבית החולים אומר לו שהוא אח מצויין אבל יש חודשים שלמים שהוא לא מופיע לעבודה.

kinging123

New member
אני לא בטוח אם זה
לעונה 7.

אני נורא מצטער, זה לא יקרה שוב. לומדים :)
ואני גם אשמח לדעת מה הקוד של הS, אני לא מצליח למצוא :( באיזה קטגוריה זה ?

זה לא ספויילר, כי זה בחצי הראשון של עונה 7...

הS נמצא בקטגוריית "כללי", פשוט יותר לכתוב ספוילר בין שני | |. כל פעם לדפדף למטה זה מעייף

Lhuna1

New member
לגבי השאלה הראשונה - מאיפה ואיך הגיעה

השלישיה הזאת - גם אני שאלתי את עצמי כמה פעמים.

אשת הלטאה אני מניחה ש"שרדה" מאז הפרק עם הלטאות בעונה 5, אבל איך ולמה היא הגיעה למאה ה-19?
ומה עושה שם סטראקס?
ולא להתנפל שאני לא זוכרת - מי זאת בכלל הג'ני הזאת? ראינו אותה בפרקי עבר (לפני השלישיה)? אני מרגישה

אני סוג של הנחתי שהדוקטור קיבץ את שלושת ה"פליטים" האלו, ששרדו אירועים אחרים שהוא היה מעורב בהם, ושם אותם שם ביחד כצוות קישור בין העולם לבינו למקרה חרום (?) כלומר, אחרי שהחליט "לפרוש" מהתערבות בענייני האנושות.
אבל לא בטוחה שההסבר הזה מאה אחוז מסתדר, ובכל מקרה זה רק פרשנות שלי, כי אם היה הסבר מפורש בסדרה כנראה פספסתי אותו.

AvivZ41

New member
לא ראינו כלום כמעט בסדרה עצמה, סיפרו לנו

בדומה לחוויות הדוקטור וריבר.
פעם ראשונה שראינו אותם היה בA Good Man Goes to War, והדוקטור אמר (אני לא זוכר אם זה היה פה או באנשי השלג) שואסטרה התעוררה (מה...מיכלים האלה של הסיילוריאנים) כשכמה פועלים בנו את הרכבת התחתית בלונדון והרגו את שאר האחיות שלה שהיו שם איתה.
את ג'ני היא הכירה כשהיא שכרה אותה בתור העוזרת שלה או משהו כזה ואז הן התאהבו ושטויות כאלה.
את סטראקס שתיהן הכירו בקרב בDemons run, אפשר לראות את זה פה.

AvivZ41

New member
סטראקס זה באמת מוזר

אם הייתי רואה משהו כזה הולך ברחוב הייתי נבהל, לא הולך לידו כאילו כלום.
וואסטרה מסתירה את הפנים שלה עם הבד הזה, ולדעתי היא שמה עליו Perception Filter(מסנן תפישה?) ובגלל זה לא שמים לב מה יש מתחת לבד.
וזהו, על השאר נראלי שענו כבר מעליי

איך הסונטרי הגיע

באיש טוב הולך למלחמה הסונטר( מה שמו) "נהרג " במני פרק אחד רואים את וואסטרה מחיה אותו ומציעה לו לבוא איתן בטענה שהוא נראה בודד

למעלה