היי, קפצתי להגיד שלום..

היי, קפצתי להגיד שלום..

קראתי קצת בפורום הזה (בין היתר) ורציתי לומר שנראה לי שיש הרבה צביעות סביב אי ההבנה את מצבכם. אני לא אסקסואלית, אבל הן מחיי והן מחיי אנשים -נשים וגברים סביבי- אני יודעת שלכל אדם יש תקופות בחיים שפחות "בא לו" סקס. כולנו יודעים מה זה שפשוט אין חשק פתאום, או שאנחנו עסוקים מידי בכל מיני תכנים פנימיים ואין לנו אנרגיות להפנות לסקס. נדמה לי שאנשים מאוד עסוקים בלהכחיש לגמרי את התופעה הזו כי זה לא "קול" ולא "גזעי" מספיק, בעיקר כי המדיה משדרת לנו שהדבר הכי "אין" בעולם זה להיות סקסי ומלא מיניות כל הזמן. אני חושבת שזה טבעי שלכל אדם יש תקופות כאלה ואחרות,עליות וירידות בחיבור שלו למיניות, בהתאם לתנאי החיים. אז בפעם הבאה שמישהו אומר לכם שהוא אינו מבין ומעולם לא קרה לו ..קחו הכל בעירבון מוגבל, כי לכולנו יש את התחושה הזו לפעמים...ההבדל הוא בכך שאצלכם זה משהו שנמצא באורח קבע.. אבל עדיין, זה לא כזה דבר "בלתי נתפס ולא ייאמן" ואם כל אחד יחשוב לעומק..הוא יגלה תקופות שגם אצלו היה כך.

את פשוט לא מכירה גברים, הא? ../images/Emo8.gif

כלומר גברים לא אסקס כמובן. אם יש קבוע טבע יותר חשוב/חזק/גדול וכו וכו מהקבוע הזה... כמו קריקטורה של גבר ואישה במיטה והגבר אומר: "לא הלילה, יש לי כאב ראש"
סתם... זה נכתב בפן הומוריסטי... גם לחייל שחוזר פעם בחודש הביתה, בסופש הוא לא חושב רק על זה

למעלה