היי רוית

t a o t a o

New member
היי רוית ../images/Emo13.gif

שמחתי לראות את הפורום הזה ברשימת הפורומים, במיוחד מכיוון שקיבלתי במתנה לוח תקשור של דורין וירצ'ו מחברים מתקשרים בחו"ל. המוזר הוא שהחבילה נשלחה במרץ ולא הגיעה תוך שבוע כבדרך כלל, אלא בעיכוב של חודשים והגיעה בדיוק ביום פתיחת הפורום. כשסיפרתי להם הם טענו שזה לא מקרי.. נו, אם הם אומרים אז הם יודעים, אז חשבתי לשתף
טאו (שמנסה לשמור על ראש פתוח למרות שלפעמים זה מאוד קשה לה)

טאו

הי טאו, אני הילה, מנהלת הפורום (היה בלבלול במערכת ורשמו שם משתמש אחר - לא להבהל). בהחלט מעניין הסיפור שלך - שום דבר לא קורה סתם. יש הרבה דברים שאנחנו לא מבינים עד הסוף - אבל חשוב להאמין ולהרגיש. מה זה לוח תיקשור? אני המון שנים בתחום אבל על זה לא שמעתי. הילה

t a o t a o

New member
היי הילה

מצטערת על הבלבול, תתחדשי על הפורום! אוקיי, אז את האמת שאני לא כל כך יודעת, קיבלתי אותו רק לפני מספר ימים ואני חסרת ידע מוקדם כלשהו, בגלל זה חשבתי שהפורום יועיל לי
הערכה, מבית היוצר של דורין וירצ'ו (Doreen Virtue), משעשעת במקצת. בתוך קופסא גדולה, יש לוח מתקפל, ארבעה 'חיילים' צבעוניים ושתי קוביות קריסטל. נותנת יותר תחושה של משחק מונופול רוחני מאשר לוח תקשור אימתני אבל אני מניחה שזו המטרה, להנגיש את התקשור ולהפוך אותו למשהו שהוא יותר ידידותי למשתמש. לא יודעת כמה ברצינות לקחת את העניין, אחת הצלעות במשולש האנשים ששלחו לי את המתנה הזאת לא מחבבת כל כך את עבודתה של היוצרת לפי מה שהבנתי, אבל הצלע החשובה ביותר שאיתו יש לי את הקשר הכי עמוק ביקש שאתנסה ואם הוא אומר אז אני עושה
אם תרצי פירוט נוסף או תמונות של הערכה- אני פה, אבל כעקרון זה באמת נראה ממש כמו משחק קופסא רוחני (למרות שהחוברת המצורפת ממהרת להדגיש שזה לא).

כדאי לנסות

הי טאו, תודה ששיתפת לגבי הלוח הזה. מציעה לך בהחלט לנסות להשתמש בזה. ברור שבהתחלה כמשחק. אני פעם שיחקתי ככה עם קלפים - טארות- שזה גם כלי תיקשורי ידידותי למשתמש. פשוט תשאלי שאלות את הלוח, בקשי בלב תשובה מהמלאך המדריך שלך - ותראי מה עולה. הרעיון הוא לשאול לגבי החיים שלך - לא של אחרים. את יכולה לשאול על אחרים בתנאי שזה נוגע לך. אנחנו לא אמורים להתערב בדרך החיים של נשמות אחרות. היקום נותן לנו כל הזמן הנחייה- אנחנו לא תמיד יודעים להקשיב. כלי תיקשור ידידותיים הם נחמדים. תהני, הילה

t a o t a o

New member
כן,

כשהיו לי כמה דקות של שקט וריכוז ניסיתי לשאול מספר שאלות. לא אגיד שהחוויה השאירה אותי פעורת פה, אבל התשובות שקיבלתי (עפ"י מילון הפירושים בחוברת ותחושות ומחשבות שקיבלתי בעצמי תוך כדי) כן היו הגיוניות ורלוונטיות ונראו מתאימות לשאלות, לי ולמצב הכללי של הדברים. בקשר לטארוט, בדיוק חשבתי על זה היום שלאותה ד"ר דורין וירצ'ו (שהיום שמעתי ראיון ישן איתה והיא נשמעת מעניינת ביותר) ישנן גם חבילות קלפים שהיא יצרה לצרכי תקשור והתנבאות ועל איך שגם קלפים הם בעצם צורה של הנגשה ידידותית (מה פחות ומה יותר).. בכל אופן, אני כותבת במחברת את השאלות והתשובות שאני "מקבלת". הזמן יגיד אם צדקתי בפירושים שנתתי.

למעלה