היי רחל, אשמח לייעוץ

היי רחל, אשמח לייעוץ

אני חווה תקיעות מבחינה מקצועית. אם את זוכרת, היה את המקום ההוא שעזבתי בגלל מישהו שלא תמך בי בסוף והגעתי למקום אחר.
אני מרגישה די לא שייכת ורוצה להבין מה עליי לעשות לגבי המשך התקדמות בתחום. איזה שאלה לשאול? אני כמובן אפרש מנקודת מבטי :)

שבוע טוב

חג שמח ושנה טובה

היי רחל, תודה רבה! בוחרת ב-113 וב-83.
השאלה שנשאלה:
מה עליי לעשות כדי להביא לחיי תחושת שביעות רצון בחודשיים הקרובים?

תוצאות פריסת ייעוץ רזה:
מצב נוכחי - שני המטות
עיצה - המגדל הבוער
ממה להמנע - מאהבים
תוצאה - ירח

בעיניי 2 המטות הוא המשך ישיר לאס המטות. האס עורר את הדרך, ושני המטות היא התנועה לאורכה. נראה לי שאם אני זקוקה לעזרה בכל מה שאני עובדת עליו, עכשיו זה הזמן לפנות למישהו. כמו כל 'שניים', בקרוב תתקבל החלטה מסוימת, אז צריך להיות מוכנים לכך, במיוחד אם הבחירות ידועות.
לגבי העיצה, אני רואה את המגדל בשני אופנים: 1) להתעמת עם המצב ולעשות שינוי, 2) לקבל את השינויים הנכפים עלינו כי הם לטובה. לא בטוחה איזה פרשנות מתאימה יותר פה.
ממה להימנע, מאהבים יכול להצביע על קושי בבחירה. אולי התשובה הברורה אינה כאן כרגע. צריך יותר זמן לפני שתקבל החלטה. גם מערכות יחסים עשויות להיות טריקיות עכשיו (איך זה מתקשר ל-2 המטות?)
ירח בעמדת התוצאה אומר שיש דברים נסתרים שאין לי כרגע מושג עליהם ושצריך לשמור קלפים קרוב לחזה.
כל הפריסה נתנה לי תחושה של ערפול יותר מבהירות כאילו הקלפים אומרים כרגע אין מה לעשות חוץ מלהמתין.
אשמח לדעתך

תודה יקרה! שתהיה לך שנה מבורכת

הפרשנות המרחיבה על קלף הירח מאוד מעניינת.
אני מרגישה שיש לי הרבה בירור עצמי לעשות, בעיקר סביב משקעי עבר והאופן שבו אני נעה בין ביטחון מופרז לחוסר ביטחון מוחלט.

המשך שבוע קסום!

למעלה